Forum
Pisala vam bom neko grozljivko upam da vam bo ušeč pa plis če vam je ušeč nextite de bom vedla pač če se jo sploh splača pisat..No gre se v eni punci Roxy k se preseli v New york pa se ji začnejo dogajat čudne stvari...

a pišem naprej pa a vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2012
Živjo sem Roxy živim v središču New Yorka in sem stara 14 let. Kmalu bom končala 8 razred osnovne šole...No saj že veste ravno pred kratkim sem se preselila v New York in nova šola mi je res zelo všeč.Sošolci in sošolke me imajo radi čeprav nisem najbol popularna. In tako se je začel navaden šolski dan...Vstala sem ob 7.00 h se oblekla, umila in pojedla zajtrk..Nisem še omenila imam mlajšo sestrico Rainy,ki hodi v 3 razred. Vsako jutro ji moram pripraviti zajtrk zato ji ga tudi tokrat...Ravno ko sem hotela umiru pojesti zajtrk je nekdo pozvonil..vstala sem in odšla odpret vrata in pred vrati je stala moja najboljša prijateljica Haven.."o saj res" sem rekla.Danes sva bili s haven zmenjeni da greva skupaj v šolo..Pa sem že mislila da bom lahko saj 1x umiru pojedla zajtrk ampak to očitno ni nikoli mogoče. Oblekla sem jopico in balerinke nato pa sva se s Haven odpravili proti šoli. Ko sva bili že približno na pol poti se je Haven spomnila da je pozaila prijavnico za neko predavanje danes pa bi jo nujno morala oddati, zato se je hitro poslovila od mene in stekla nazaj proti svojemu domu. Tako sem jaz ostala sama hodila sem po majhni kamniti potki ki je vodila skozi majhen park. Vse je bilo vlažno od jutranje rose. Zdelo se je kar malo srhljivo sploh po tem ko sem zaslišala šumenje v travi nato pa dihanje za mano ampak ko sem se obrnila ni bilo nikogar...
povejte če nextam??
03. maj 2012

to je Haven
03. maj 2012

to sem jaz
03. maj 2012
nextt
03. maj 2012

oz. sem to jaz
03. maj 2012
Nenadoma je iz grmovja skočil zajec. Začela sem se smejati in si misliti: joj kako sem neumna, haloo kaj pa bi bilo lahko še drugega kot kakšna žival...A občutka da me nekdo opazuje se nisem mogla znebiti..Preprosto sem "vedela" da me nekdo opazuje.Vprašanje pa je: kdo?? Tako sem hodila po zaviti kamniti potki ko sem nenadoma pred sabo zagledala Haven. Stekla sem proti nje vsa olajšana de nisem več sama. Ampak ko sem prišla do tja tam ni bilo nikogar samo glas mi je odmeval v glavi.Bil je nežen glas, ki mi je govoril violina..Zdrznila sem se in si rekla: halo pa kaj je zdaj s to violino, res da si jo želim naučiti igrati ampak noo..!! Po pol ure sem vsa olajšana prišla v šolo.Odšla sem do svojih omaric, kjer sem zagledala svojo skrivno ljubezen. Ime mu je bilo timy. OO tisti prečudoviti učki in obraz..Ampak nekaj se mi je zdelo čudno. Ni bilo kot ponavadi.Gledala sem a nisem ugotovila... a nadaljujem al ne??
08. maj 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
08. maj 2012
NeXtii
08. maj 2012
u56764
u56764
Neeeeeeext!!!
08. maj 2012
Šla sem mimo in se preobula, ko sem v omarci s krvjo videla napis violina..Spet ta violina sem si mislila haloo no pa kaj je zdaj to..Šele potem sem ugotovila de je to napisano s krvjo.Zbežala sem stran mimo timyja in videla kaj je čudnega.Vsakič me je gledal z nežnim pogledom danes pa me je dobesedno buljil z enim groznim pogledom.Imel je napol priprte oči in no ustrašila sem se in se spraševala kako to da tega nisem opazila že prej.Pouk je potekal normalno vendar Haven ni bilo v šolo.Malce me je skrbelo.Sploh zaradi tega kar se mi je zgodilo ...Vsa zaskrbljena sem šla nazaj proti domu...KO sem šla skozi park sem na tleh našla majhen dragul..Lepo se je lesketal v travi.Pobrala sem ga in ga dala v hlačni žep,Ko sem prišla domov sem uzela dragulj iz žepa in videla,da je spremenil barvo.Gledala sem ga in gledala dokler se ni nekaj zasvetilo in počilo.Vedela sem da se je zgodilo nekaj groznega.No sej tak občutek sem imela..Odšla sem c kuhinjo pogledat kaj dela moja mami in tam videla...nadaljujem ali ne'?'
11. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
12. maj 2012
u85301
u85301
next
12. maj 2012
next
obvešči
12. maj 2012
next ne zdržim več
14. maj 2012
videla sem, da moja mami leži v kuhinji na tleh..krvavela je!!zakričala sem bila sem vsa panična na hitro sen vzela telefon in poklicala rešilca.Kmalu so že bili pri nas in mojo mamo odpeljali v bolnico. Tako sem ostala sama doma in imela malo časa za razmislek. Odšla sem v sobo in premišljevala ali je za to kriv tisti obesek ali kaj. Vzela sem dnevnik, da bi si vse to zapisala, ampak sem se odločila da ga najprej preberem od začetka če so se mi že kdaj dogajale take reči. Nikjer nisem nič zasledila, ko pa sem pršišla na zadnjo stran se je moj nalivnik v roki premakniv in začel pisati s krvavo rdečo barvo po dnevniku. Črke so se kar same sestavljale v besede in besede so se sestavile v stavek: Pazi se me opazovala sem te PREJ, opazovala te bom ZDAJ in obazovala te BOM! Pisalo se je samo ustavilo, padlo na dnevnik in ob tem pustile paco ki je nenadoma iginila.
vse se mi je zdelo tako zelo grozno..ZELO ZELO grozno kaj naj storim sem se spraševala...Zakaj se to dogaja ravno meni..Po dolgem razmisleku sem se odločila, da se bom posvetila neki stvari kar je v mojem primeru violina oz. učenje violine. KO sem pogledala na uro je bila ura že 17.00, ko sm se nenadoma spolnila da bi že ob 13.00h morala po mlajšo sestrico v šolo.Ravno ko sm jo hotela it iskat se je pojavila pred vrati za njo pa je stal timmy. Gledal me je z nežnimi učki ki so me navdajali z toploto.Moja mlajša sestrica je stopila v hišo timmy pa je še kar stal pred mano. V rokah je držal šopek rdečih tulipanov. Pomoliv mi jih je pred nos in me vprašal če bi hodila z njim.Takoj sem mu rekla da ja in mu skočila v objem..Ko je kar naenkrat zgoraj nekaj zaropotalo..
nadaljujem ali ne??
pa hvala za nexte več jih bo prej bom nadaljevala
15. maj 2012

to je timmy
15. maj 2012
next pliss
15. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
17. maj 2012
u90149
u90149
next
18. maj 2012
poslovila sem se od timmya in odhitela na vrh. Tam je bila moja mlajša sestrica, ki je v rokah držala mojo verižico..Bila je zlate barve in imela je majhen srček, ki ga nikoli nisem mogla odpreti, da bi videla kaj je v njej. Ampak ona ga je! vzela sem ji ga iz rok da bi pogledala kaj piše in notri je bila slika violine.Violina je bila krvavo rdeče barve. Odšla sem v sobo in se malo zamislila, ko je spet pozvonilo pri vratih..domov je prišla mama.Takoj sem stekla do nje in jo vprašala če se lahko vpišem v glasbeno šolo. Mama ni imela nič proti rekla je samo, da mi bo najela učitelja, da ne bom hodila v glasbeno šolo ampak da se bom učila privat. Že naslednji dan naj bi imela 1. uro. Komaj sem čakala.Zjutraj me je spet obiskala haven in spet sva skupaj odšle proti šoli ko je nenadoma sredi poti rekla, da je nekaj pozabila..Zdelo se mi je čudno ker se je to naredilo že včeraj,ampak nisem nič rekla.Sama sem spet hodila po parku, ko sem pred sabo zagledala timmya hotela sem zleteti k njemu vendar sem mislila, da je spet kakšen privid, zato sem normalno hodila naprej, pred sabo pa sem še vedno videla timmya.Ko sem prišla do tja je bil tam res timmy. Bilo mi je nerodno, ker sem bila tako neumna. Danes je dan potekla normalno naprej. Ko sem prišla domov me je tam že čakal moj inštruktor oz. učitelj. Povabila sem ga v dnevno, kjer mi je razložil nekaj o violini. sabo je imel svojo violino in pa še eno, ki jo je podaril meni. Bila je krvavo rdeča, bleščala se je na svetlobi. Bila mi je zelo všeč.

začel me je učiti na violino..oo ta zvok violine mi je bil tako všeč kar očaral me je..igrala sem sama od sebe, učitl me je samo gledal, jaz pa sem igrala, igrala sem in igrala in bolj ko sem se oživela v skladbo bol grozne misli sem imela. Mislila sem o umorih...Komaj sem se ustavila in to šele takrat ko mi je učitelj uzel violino. rekel je, da igram že kot najboljša violinistka na svetu in da njega ne potrebujem več..Bila sem presenečena hkrati pa malo omotična..Nisem vedela kaj se je dogajalo z mano..
a nextam a ne?? pa loh preberete tud šepet k jo jst pišem..
21. maj 2012
next
21. maj 2012
u90149
u90149
next
21. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
21. maj 2012
bila me je kar groza, ko sem se šele čez 1 uro zavedala, da res igram violino in da sem sploh lahko pomislila kaj takega..Zaklenila sem se u svojo sobe in v dnevnik napisala vse kar se mi je zgodilo, ko je nenadoma moja pisava ratala krvavo rdeča spodaj pa se je nekaj dopisalo: opazujem te!!. začela sem kričati in padla sem v jok.Kmalu zatem pa sem zaspala.Sanjala sem, da sem naslednji dan v šoli postala oseba, ki je nihče ni maral in, da sem se začela rezati po rokah. Naslednje jutro sem vstala se naličila, umila in oblekla. Ko sem se po vsem tem zbudila je moj lepi modri make up zamenjala črna barva. Zdelo se mi je prikupno, čeprav se niti sama nisem zavedala, da se je to zgodilo samo od sebe in da mi taki make upi nikoli niso bili všeč. Tako sem šla v kuhinjo, da bi pojedla zajtrk.Mlajše sestrice sploh nisem zbudila in ko je k meni prišla haven sem jo samo odrinila in zakorakala skozi vrata proti šoli. Ko sem prišla do šolskih omaric me je tam timmy debelo gledal kakšen make up imam in ko me je hotel objet sem ga brcnila in ga odrinila, da se je zaletel v nekega pretepaškega tipa, ki ga je nato še prebutav. Temu sem se škodoželjno zasmejala, tako da so me vsi čudno gledali, ker sem prej vedno pomagala drugim če so bili v taki situaciji. Ko sem se preobula sem odšla v razred, kjer so me moje prijateljice oz. ki so bile prejšnji dan še moje prijateljice odpustile iz njihovega kluba in se skregale z mano. Ker pa je bila u razredu še ena skupina punc sem šla k njimi, ker je bilo njim všeč da bi bila jaz z njimi, ker so si vedno želele imet v klubu eno cool punco. Fantje ki so me prej imeli radi so me zdaj samo še čudno gledali in si šepetali nekaj na uho. Kmalu je v razred prišla učiteljica in začeli smo s poukom. Ker mi je bilo dolgčas sem se malo igrala z mojo verižico ki jo je včeraj odprla moja sestrica. Še jaz sem jo poskusila odpreti in ja uspelo mi je. Kar naenkrat sem se počutila bolje. Vzela sem ogledalo iz torbe in se pogledala. Moj make up je bil spet moder in jaaz. No jaz sem se zavedala da sem se ravno pred 10 min skregala z usemi, ki so mi največ pomenili.
nadaljijem al ne??
26. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
26. maj 2012
u88559
u88559
NEXTTTTTTTT
26. maj 2012
next
26. maj 2012