Forum
In vračam se na sceno z novo -grozljivo- zgodbico,ki se vrti okoli 13-letne Ane,ki nekega dne najde staro knjigo.Ko jo začne brati se v njenem življenju začnejo dogajati čudne in predvsem grozljive stvari.Zgodba bo napisana v različnih delih z različnimi naslovi.Ta se recimo imenuje Začetek,ki pripoveduje začetek vsega.

Začnem :Đ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2010
am pr anketi sm se mau zmotu n je ne
12. oktober 2010
am koment plz?
12. oktober 2010
no kar npiši...
12. oktober 2010
u6488
u6488
zčni
12. oktober 2010
okj ćez 5 minutk prvi del
12. oktober 2010
aja pa zgodbo bom pisal v prvi osebi kot da sej jaz ana.
12. oktober 2010
Bila je deževna noč.Stopam po ulici polni temačnih senc.Vračala sem se iz prijateljičine zabave,ki se je odvijala pozno v noč.Nenadoma zaslišim šum iz bližnjega gradbišča.Radovednost me premaga in takoj smuknem na gradbišče.V luknji zagledam malo senco in ko stegnem roko proti njej je izginila.Na njenem mestu je ležala stara,rjava umazana knjiga.Hitro jo pograbim in stečem domov.Knjigo položim na svojo pisalno mizo in spiham prah iz nje.Pokažejo se velike črke DARTIUS kar pomislim da je nekaj v latinščini.Odprem knjigo in začnem listati po njej.Ko gledam slike se mi podoba ženske zdi vedno bolj znana.To sem jaz!Malo še prelistam slike in zagledam nekaj zanimivih kot so da se borim z zmajem,ležim pod kontrolo smrti,ter se vojskujem z padlimi dušami.Začudim se,zazeham in ležem v posteljo.
Next?
12. oktober 2010
ja!
12. oktober 2010
okej nadaljujem čez 5 minutk
12. oktober 2010
BIP BIP BIP BIP.Udarim po budilki.Ura je 6:30.Čas da gremo v šolo.Hitro se stuširam in oblečem.Iz silne radovednosti odprem knjigo od včeraj in jo še malo prelistam.Proti koncu pa najdem sliko kjer sem jaz v krogu duhov.Pod sliko je pisalo PLAGAM EXTREMAM INFLIGERE.Začudila sem se,prepisala besedo in brez besed odhitela v šolo.Tam sem takoj poiskala učiteljico za latinščino,ker sem mislila da ima beseda kakšen pomen v latinščini.Učiteljici podam listek z besedo,ona ga prebere in...
next?pa nadaljujem čez kako uro.
12. oktober 2010
next
12. oktober 2010
Učiteljica prebere besede in mi z šokom pove da to pomeni kruta smrt po latinsko.Jaz se zelo začudim in se poslovim.Dan v šoli mine brez problemov.Po šoli pa se zgodi nekaj čudnega.Na poti domov mi v glavo prileti papirček.Razprem papirček in začudim se.Na papirčku je pisalo PLAGAM EXTREMAM INFLIGERE.Iste besede kot v knjigi.Torej mi preti kruta smrt.Zasmejim se,saj mislim da je to kakšna ukana,ki so mi jo napretili sošolci.Takoj sem poklicala najbolšjo prijateljico naj pride k meni da se pogovoriva.Doma jo čakam že 2 uri.Začne me skrbeti.Pokličem jo.Na telefonu mi napiše da številka ne obstaja.Zagledam očetov časopis na mizi.Privabijo me osmrtnice.Ko preberem prvo osmrtnico me doleti šok.Nisem mogla dihati.Na osmrtnici je bilo napisano ime moje najboljše prijateljice Maje.Kmalu se začnem zavedati da to ni samo igra.To je igra na življenje ali smrt.
Next?
12. oktober 2010
ja!
19. oktober 2010
dej no
11. januar 2011
deej piši hočem vedeti kaj se bo zgodilo
01. april 2011
se opravičujem da tako dolgo nisem pisal o ničemer zato se bom kr takoj lotil dela...kar nekaj časa sem bil odsoten... novi del čez 10 minut
25. maj 2011
Bil je večer, starša sta bila na zabavi nekega izredno čudnega prijatelja, ki baje preučuje duhove in demone. Gledam Žago I in jem pokovko.Moja knjiga je v omari, od zadnjič je nisem niti povohala. Počasi me začne premagovati zaspanost in pogreznem se v spanec. Čeprav je minil kakšen mesec od takrat ko sem dobila papirček v glavo, se tistih besed nenavadno še vedno spominjam. Sanjam in sanjam.
Sem na pokopališču, meč imam v roki in lok na hrbtu oziram se okrog sebe, saj se bom zdaj soočila z smrtjo.Naenkrat me neznana roka zgrabi za glavo in mi poskuša zdrobiti lobanjo. Kričim in kričim na pomoč, dušim se in hlastam za zrakom, toda pomoči od nikoder.
Aaaaaaa! Zbudim se na kavču, starša sta bila doma.Oče me je hotel prebuditi. Umijem si zobe, oblečem v pižamo in ležem na svojo posteljo.Kaj je bilo to? Zakaj? Kako? Vsa ta vprašanja ostanejo neodkrita.jutri se bom bolje posvetila temu.Padem v spanec.

Vse to ostaja neodkrito do naslednjega dela ki bo prišel danes okoli 8ih.

LP in še enkrat se vsem opravičujem za dolgotrajno čakanje.
25. maj 2011
next!
25. maj 2011
Super, da ti je ušeč. Čez 5 minut bo prišel novi del
25. maj 2011
Super.
25. maj 2011
Zbudila sem se. Umijem se in še enkrat odprem knjigo nato jo pospravim v torbo in se odpravim v šolo. Pouk je potekal normalno brez posebnih incidentov. Potem se odpravim v knjižnico, kjer najdem knjižničarko in ji dam knjigo."To knjigo sem našla neke noči. Mi lahko poveste vse o njej prosim?" Knjižničarka šokirano pogleda knjigo in začne: " Ta knjiga je bila v 15. stoletju last hudobnega svečeniha, ki je svoje žrtve žrtvoval demonu tako, da jim je v telo vrezal abecedo in jim rezal kožo. V to knjigo je ujel vse duše umrlih žrtev in jo zaklel." Obrnila je nekaj strani naprej, kjer je bilo besedilo. Nadaljevala je: " Napisano je, da kdor najde to knjigo po tem, ko jo je zakopal ga bo celo življenje preganjala smrt in duše umrlih. PLAGAM EXTREMAM INFLIGERE..." Pogleda me z groznih obrazom in potiho reče: "Kruta smrt..." Urno mi vrne knjigo in odide kakor hitro je možno.Iz trenutka v trenutek me je bolj strah. Naenkrat prostor oblije popolna tema in iz knjige začnejo prihajati duše in začnejo ponavljati iste besede. "PLAGAM EXTREMAM INFLIGERE...PLAGAM EXTREMAM INFLIGERE..." Preden se zavem, ležim v knjižnici na tleh. Nekaj učencev me smešno gleda. "Pohitite, čez 5 minut zapiramo!!" zakliče knjižničarka. Pogledam na uro: " Ura je že 7?Hitro moram domov!" si mislim. Zunaj je popolna tema in dežuje ter grmi. Pobegnem iz knjižnice na mračno ulico. Hitro hodim. Naenkrat me neznana prikazen zabode v hrbet. "To je začetek konca." so moje zadnje misli, preden se onesvestim.

To je to za ta del, kmalu pride drugi del z naslovom "Boj".Upam da vam je všeč.
LP Luka
25. maj 2011
fuul coool
26. maj 2011
Men je zgodba fuul ušeeč
26. maj 2011
hvala obema
26. maj 2011
pa novi del je na drugi temi.
26. maj 2011
u19496
u19496