Forum
Pisala bom u punci ki je živela čisto normalno življenje dokler...

A nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. november 2011
Zdravo!!!!
Ime mi je Tina. Stara sem 14let.
Moja BFF je: Nina
Mamaoroteja
Oče: Nimam ga umru je preden sem se rodila

________________________________________________________________________________
V soboto zjutraj me je zbudil telefon. Klicala me je Nina.

POGOVOR: J-js N-Nina

N: Jutro zaspanka
J: (zazeham)Jutro
N: A maš dons kej časa?
J: Ja cel dan zakaj?
N: A bi šle dons na pohod po Strmniškem gozdu unedeljo pa bi pršle nazaj?
J: Nevem babica mi je učasih pripovedovala da je nekdo šel raziskat gost in se ni vrnil.
N: In ti to vrjameš al ka?
J: Ne vem no.
N: Dej no pejma
J: Ok nej ti bo!

Zdrvela sem dol v kuhinjo kjer je že zajtrkovala mama.

M-mama
J-js

J: Jutro
M: Jutro kako pa da si že tako zgodaj pokonci?
J: Nina me je kljicala. A lahka grema na pohod po Strmniškem gozdu? Prosim V nedeljo
popoldan pridema domov
M: Veš da ni varno . o tem gozdu krožijo govorice da je nevaren.
J: Prosim!!!
M: Samo v spremstvu odrasle osebe!
J: Nina je rekla da gre njen očka zraven (se zlažem)
M: no prav ampak samo če gre res zraven Ninin očka
J: ok no

Po zajtrku sem si pripravila nahrbtnik in spalni vrečo če bi tam tudi prespali Nato sem se poslovila od mame in odšla Nini.
Ko sem prispela je že bila pripravlje na na odhod.
23. november 2011
Next???
23. november 2011
Ko sma hodile proti gozdu sma se pogovarjali o vsem mogočem.Mene pa je še malo skrbelo glede tega kar mi je rekla mama , da je gozd nevaren.
Ko sma prišle v gozd je nenadoma vse postalo temno. Drevesa so imela tako goste krošnje da svetloba ni mogla skozi.Zdelo se je kot da bi bil v preveč poraščenem pragozdu, kjer ljudje že desetletja niso hodili.Ob mrzli sapici ki je popihala me je kar streslo od strahu.Nina pa je le merno hodila naprej.Ko sma prišli do jase je tam natleh ležal kup smrdeče kisle sluzi. Spolnila sem se kako mi je babica nekoč pripovedovala da v teh gozdovih prebiva pošast. vendar ji nisem nikoli verjela. Zdaj pa me je bilo tudi če nisem verjela strah.Z Nino sma se nato usedli na travo in pojedli sendviče.
24. november 2011
next?
24. november 2011
u56802
u56802
napreiii
24. november 2011
ok
24. november 2011
Nato sma se odpravili naprej. Gozd je postajal čedalje temnejši. Ko je bila ura okoli sedmih sma se odločili utaborit. Prižgali sma taborni ogen in postavile šotor.Iz nahrbtnikov pa sma potegnile hrenovke ki sma jih spekli na palici.Ponoči ko sma že spali pa me je zbodil šum. Nina je spala zato je nisem hotela zbuditi in sem odšla iz šotora. Oblekla sem si jopico saj je bilo uzunaj zelo hladni in svetilko zaradi teme ,ker je bila ura 3 zjutraj. še enkrat sem zaslišala šum bil je podoben poku vejice. Ozrla sem se naokoli vendar ni bilo nikogar. Nato se moje negdo dotaknil rame ozrla sem se nazaj tam pa......
24. november 2011
next?
24. november 2011
ja dej naprej ko je zlo zanimiva!!!!!!!!!!!!! zaupi voji prijateljici
29. november 2011
u101440
u101440
next
27. maj 2014
u172733
u172733
Next