Forum
нєєנ ѕм ѕє σ∂ℓσčιℓα ∂α тυ∂ נαz ηαριšєм єησ zgσ∂вσ, кєя נιн ριšєтє žє νѕι.
тα вσ σ ηєкєм ∂єкℓєтυ кι яα∂α мα ℓσ яαzιѕкυנє α тσ נσ ρяιρєℓєנє ρяє∂αℓαєč νѕє ѕкυραנ ѕє мσяα кσηčαтι α кαкσ....؟
ɴα poѕтeljι ležι pυɴcα вloɴdιɴĸα. ɢledα v ѕтrop ιɴ ѕe ιzмιšljυje ĸαj вι. υѕтαɴe ѕ poѕтeleje ιɴ ѕe υѕede ĸ pιѕαlɴι мιzι. poтeм ѕe ɴαpoтι ĸ oмαrι ѕ ĸɴjιžɴιмι polιcαмι. oвlečeɴα je v oвleĸco z rožɴαтιм υzorceм. тα pυɴce ѕeм jαz. ɴιмαм ĸαj počeтι, dolɢočαѕιм ѕe ιɴ вrѕĸαм po polιcαн вreѕ ѕмιѕlα. ɴαтo ѕe ɴečeѕα ѕpoмɴιм. ĸαj pα če вι ... . υѕтopιм v jedιlɴιco ιɴ vprαšαм мαoмo "мαмα ĸαj lαнĸo ɢreм н ɴιĸι"
м-мαмα j-jυljα ( jαz):
м: ĸαj вoš pα delαlα тαм?
j:"ɴo тυd тυĸι ɴιмαм ĸαj počeт вoмo ѕe že ĸαj ιzмιѕlιle!"
м:"ɴo pα pojdι ѕαмo dα вoš zα večerjo doмα."
j:"čαυ, čαυ!"

jaz

moja BFF Nika:

me skupaj s tjašo:

No k Niki ni dolga pot. Živimo v vrstnih hišah v parizu. Ona je eno hišo proč od mene in se vidimo skozi okna. Vseeno je boljše iti k njej kot govoriti po telefonu in se gledati. Pklicala smo še tjašo ona je tut naša frendica sam da se nam je lagala ko smo ble še BFF in ji ne zaupamo več tolko.
Šle smo pred televizijo gledala neki film in se pol še pogovarjale:

j-jaz, t-tjaša, n-nika
J:"Hej, Nika kje pa je tvoj fotr ?"
N:"Ah, služba saj veš."
T:" Veš zmeri ko pomislm da nimaš mame se mi zazdi da sem jaz kriva:"
N:"Pa saj nisi, vem da zgleda čudno a nisem jaz kriva da je ni več. tudi ti nisi še najmanj pa Julija
nje takrat še poznala nisem."
takrat so se močno zaloputnila vrata.V dnevno sobo je prišel Nikin oče ves razburjen, z rastrgano srajco in raskuštranimi lasmi. Zadihan je odvihral v svojo pisarno me so se samo spogledale.Pojma nismo imele kaj se je zgodilo. iz pisarne se je zaslišalo ropotanje razgrajanje
17. september 2012
..Nekaj se je razbilo. NIka se je počasi bližala vratom sibe in pritisnila uho na vrata. zaslišala se je stokanje.odprla je vrata in........
17. september 2012
u95766
u95766
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. september 2012
u89913
u89913
nextt
26. september 2012
u70791
u70791
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
27. september 2012
ok povejte kaj okol nextam
05. oktober 2012
.....za vrati ni bilo ničesar razmetana soba odprto okno in natleh razbita vaza.stekla je do naju in se vrgla na kvč. glavo je zarila v blazino in čez nekaj časa je pogledala kaj se dogaja.misliti si je morala da sanja pa ni.Skupaj smo šle nazaj v sobo. Gledale smo po papirjih njenega očeta in našle to:
http://s2.favim.com/orig/32/book-compass-indie-map-vintage-Favim.com-253286.jpg
T:"Kaj je pa to??"
J:"Nevem.."
sem odgovorila gledale smo v ta čuden komas. nekdo je odprl uhodna vrata. stekle smo pogledt kdo je bil je nekdo v črnem plašču s kapuco tako da nismo mole videti kdo je.
stekel je v kuhinjo. brskal je po predali mize ravno tako je naredil v dnevni sobi ko je hotel v sobo kjer smo bile mi smo se stresle."Kaj pa zdaj?"
je zašepetala Nika. skrila se je pod mizo in jaz in tjaša v omro .Kakor hitro je prišel je že razmetaval kot nor.Nika je zlezla izpod mize in zakričala " S T O J !!"
gosod se je ustrašil in izza zavitka mu je padla neka srebra stvar. stekel je h vratom in zgleda ni opazil da je nekaj izgubil.U hiši se je zaslišala smrtna tišina. Staknile smo glave in pogledale kaj mu je padlo bil je enak kompas. ravnotak kot od Nikinega očeta.
T:"A misliš da ni ta last tvojega očeta?"
N:"Ne tisteg sem spravila v svoj žep.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nekdo je sedel na stolu v svoji sobi za računalnikom. kako je lahko njegov vohun izgubil še ta kompas le še enega imajo. Ni mu bilo ušeč da ga dekleta poznajo, kaj bo zdaj??
v glavi je skoval načrt kako ju bo dobil nazaj in opravil z dekleti..........pokličte kej novih bralcu tisti k berete.....
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
aja en question...kera baba je na prvu sliki?
05. oktober 2012
jst saj piše pa hvala k bereš povab še koga
pikica zlata
05. oktober 2012
ne to haha...kako ji je ime aja pa np
05. oktober 2012
julija tud to nekje piša
pa hvala če boš
05. oktober 2012
aha tnx
05. oktober 2012
nzk