Forum
Nimam nekih izkusenj s pisanjem zgodbic, pravzaprav nimam skoraj nobenih izzkusenj s pisanjem zgodbic, kaj sele zgodb? To je moja prva zgodbica dana v javnost in vas lepo prosim, da ce vam ni vsec ne dajajte negativnih komentarjev v to temo. Se opravicujem za slovnicne napake in kot ste morda ze ugotovili Anglesko tipkovnico (brez kljukic in nekaterih znakov).

Pa zacnimo:

Na pogled je bil lep soncen, normalen in za mnoge srecen dan. Tako kot zame in mojega Tima
03. december 2011
, saj sva imela tretjo enoletno obletnico. Ze 3 leta sva skupaj in zdi se mi, da sem ta 3 leta skoraj najsrecnejsa punca na svetu. Ceprav sem izgubila zelo redne stike z prijatelji iz prejsnje sole se se vedno kdaj vidimo. Ceprav se mi po eni strani zdi prav, da sva se z mamo preselili v hisko, da se ne bom stiskala v dvosobnem stanovanju z ZELO malo kopalnico in straniscem v katerega komaj spravis WC papir. Ja... To si bili ti slabi stari casi... Ampak ne poglabljajmo v to saj smo ostali pri najini obletnici. Povabil me je na klasicen nacin (za Tima seveda). Ne to ni Facebook ampak sepetanje med skejtanjem, ki mu sledi romanticen poljub ali prestavljanje datuma (to se v teh treh letih se ni zgodilo). Zmenila sva se za vecerjo v pizzariji Rowley's House with your Rules danes ob 19.30 . Prisla sem in se tam usedla za stol pri katerem je sedel Tim in...
03. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg