Forum
u85875
u85875
vem da je tega FULL ampak men je fajn mal pisat teh zgodbic. ko bo konc prosm napište 3 nexte.

1. del
oj jaz sem ana,stara sem 15 let imam sestro majo, ki je stara 16 let, mamo marijo in očeta marka.včeraj sva jaz in maja pekli potico, ko sem odšla na wc je maja po nesreči, ko je pila, polila sok.ko pa je domov prišla mamaje rekla ,da sem bila kriva jaz. hotela sem prepričati da nisem bila jaz, a maja je ustrajala naprej.potem sem šla v sobo in napisala na veliko na liste ZAKAJ SEM VEDNO KRIVA JAZ!

ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. april 2013
neext
01. april 2013
u85875
u85875
tenx
01. april 2013
next next next
01. april 2013
u85875
u85875
še 1
01. april 2013
next
02. april 2013
next next next next next...
02. april 2013
u85875
u85875
popoldne dam drugo
03. april 2013
u85875
u85875
nadaljevanje 1. dela
no in po tem ko sem to napisala je prišla mama in takoj sem pospravila tisti listerk.rekla mi je , da je zelo žalostna.še enkrat sen ponovila, DA JAZ NISEM BILA.mama mi ni vrjela a maja je potem pojasnila jaz res nisem bila.mami je bila zelo jezna na majo ker je krivila mene in ni prej povedala.potem je šla [maja] pospravljat.

2.del pride jutr popoldne
03. april 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ps. pa mal daljši naj so nexti pllišim
04. april 2013
u85875
u85875
2.del
moja prjatlca jana ima sestro ,ki ji je ime mina. ona je zelo tečna,nikoli ni pravična in vsakič ko pridem do nje se dere na naju. enkrat pa se ni, sploh ne veva zakaj. takrat je bilo tako:midve z jano sva prišli domov šli na računalnik ona je bila tiho, saj se zmeraj dere. potem je prišla v sobo in obe sva mislili da nama bo rekla : " nehajta se dreti ",ampak "kar bodita gor in ne se ravno dret". jana jo je vprašala , zakaj ni jeznain rekla je ,da je dobila +5 za mat. ampak ni povedala da ko se je šla kopat ,v kopalnici vse mokro. ko pa je šla jana na wc ja padla po vodi ,mina se je začela smejati in vprašala kaj je, jana ji je rekla da je bila kopalnica vsa mokra in da ni kriva ona .na koncu pa je bila kregana mina mama pa je bila zelo jezna.
04. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg