Forum
Zdravo,to je moja 3 zgodbica.Prva je summer of life(brana) druga je Le kako naj pozabim te(brana) upam,da bo tudi ta zgodbica brana aja zgodbica je izmišljena
___________________________________________________________________________________________
Hojla sem Nastja in prihajam iz Slovenije-natančno iz Kopra,stara sem 15 let.Imam očeta Roberta,star je 42 let in po poklicu je Zdravnik.Imam tudi mamo Eriko,stara je 40 let in po poklicu je kuharica na srednji šoli-Gimnazija,tja kamor jaz hodim v šolo .Imam pa tudi 12 letnega brateca Žana.Zdaj gre v 7 razred.Imam dolge črne lase,modre oči in velika sem 1,75.Obožujem glasbo in šport.For ever Simple plan in od športa:ROKOMET.Že 6 let treniram rokomet v Kopru in sem tudi zelo popularna v šoli.No to je bila le predstavitev mene in moje družine.
___________________________________________________________________________________________
1.DEL
Drin,drin,zvonila mi je budilka v obliki rokometne žoge.Ura je bila 07:00.Vstala sem in vsa zaspana odšla v kuhinjo,kjer sem pojedla kosmiče.Nato sem se stuširala in uredila,nase sem navlekla:Črne kavbojke(na korenčka) Zeleno majico z napisom:I AM SEXY LIKE YOU,ter zelene ALL-STARKE.Ati me je kot vedno odpeljal v šolo ob 07:45.Točno 15min sem imela časa,da sem se z svojo bff Amadejo,pogovorila o ženskih zadevah .Danes je bilo drugače.Ko sem hitela,do svoje omarce sme se zaletela v full kjut fanta *___* .Bil je črnolasec,sivih oči,velik približno 1,80.POGOVOR K-KJUT FANT J-JAZ
J-O sry.
K-Ni kaj,kako ti je ime če smem zvedeti?
J-Jaz sem Nastja,ti?
K-Ime mi je Kevin.
J-U lepo ime
K-Enako
J-Kateri letnik si?
K-1 ti?
J-Tudi.
K-Hja super,škoda da se danes spet začne šola,ampak sem vesel,da sem te spoznal.
J-Ja res je.Ja enako
K-Se vidiva pri slovenščnini?
J-Itak.
Odhitela sem do Amdeje in ji vse povedala..

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. julij 2012
u84763
u84763
prva ki sem komentirala? neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt!
15. julij 2012
tnx..plis drugim še povej za zgodbo..hvala
15. julij 2012
Amadeja me je samo poslušala in poslušala.Na koncu pa je dejala:Glej,Kevin je novi na šoli,morda imaš šanse .Nato sva odšli k pouku.Prvo uro smo imeli Slovenščino(razredničarka).Predstavila nam se Kevina,ker ni bilo mesta zanj nikjer je lahko prisedel k meni.Bila sem zelo vesela.Med uro sem dobila listek:Ali imaš fanta Nastja'Odpisala sem ne in napisal jei bila moja punca,takoj sem napisala DA.Po pouku je prišel k meni in me poljubil ter objel.Jaz,Kevin in Amadeja smo odšli peš proti domu.Amadeja živi od mene 300m Kevin pa 132 m.Ko smo se poslovili sem lepo korakala proti hiši.Pred hišo me je vstavil ata.pogovor j-jaz a-ata
A-Zdravo Nastja
J-Zdravo
A-Kako je bilo v šoli?
J-Super
A-Mami je v službi do 16:30 pojej pico in naredi nalogo ok?
J-Ok
Pojedla sem dva kosa pice in nareedila nalogo za:Matematiko,Slovenščino in Kemijo.Potem sem se malo učila Matematiko in zraven pila coca-colo.Ob 16:00 sem poslušala muziko na mojem iPadu,ko je nekdo potrkal na vrata..Bil je...next?
Muzika,ki sem jo poslušala na iPadu:
15. julij 2012
u84763
u84763
bom povedala..
neeeeext!
15. julij 2012
ok nextam ob pol 7 hvala ti
15. julij 2012
Zjutraj je bila sobota.Vsatala sem ob 08:30,se stuširala,počesala in oblekla:Roza top,kratke bele hlače in odšla na zajterk.Pojedla sem kruh z pašteto,obula japonke vzela iPad in odšla na sprehod.Na iPadu sem poslušala to skladbo(poslušajte ker je res dobra!)

Prispela sem do trgovine.Zraven sem imela 10 evrov.Odšla sem vanjo,kupila čokolado milko z keksom in kokto.Kadila nisem.Odšla sem iz trgovine,zunaj sem se vstavila se usedla na klpoco in pila kokto ter jedla čokolado.Do mene je stopil full kjut fant.*____*pogovor f-fant j-jaz
F-Zdravo,se lahko vsedem?
J-Hei,ja seveda.Ime mi je Nastja pa tebi?
F-Meni pa je ime Klemen.
J-Me veseli
F-Enako Nastja.Imaš fanta?
J-Da,ti imaš punco?
F-Ja,že 2 meseca sva skupaj
J-Stay
F-Enako.Kadiš?
J-Ne
F-Si kdaj probala?
J-Ne ker ne želim hehe
F-Probaj dobro je.
Res sem probala.Bilo mi je všeč,čeprav sem malo zakašljala a nato sem skadila cel cigaret.Klemen je bil star 18 tako,da so mu dali cigarete.Kupil mi je Malboro Gold in vžigalnik.Zahvalila sem se mu,dala svojo telefonsko in odšla proti domu.Skadila sme še en cigaret.Doma sem cigarete skrila v nočno omarico.Upam,da mami ne bo našla.Odšla sem na fb,ker ni bilo kaj pametnega in sem bila sama doma,sem šla na teraso,pila kavo,kadila cigarete in gledala nebo.Kar naenkrat me pokliče Amadeja.Pogovor j-jaz a-amadeja
J-Hej my bff
A-hei,ej danes ob 20:00 je žurka,pri enemu Klemnu,prideš?
J-Dans sm ga spoznala.Ja itak pridem
Ker je bila ura 19:00 sme se odšla uredit.Ob 20:00 se je pričela žurka,ker sem bila devica sem si želela čim prej sexati.In res,kar naenkrat se bila v postelji z Klemnom.Oh,kako dobro je bilo,želela sem si še.Vzela sme extazy da sem bila zadeta,nato sva sexala kot zmešana celo noč.Zjutraj pa me je v sobi z Klemnom zalotil(a)..next?
15. julij 2012
u84763
u84763
haha okej tale zadn deu je mau smešn pa fora drgač pa neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxt
15. julij 2012
vem
15. julij 2012
danes popoldne pride next
16. julij 2012
u84763
u84763
okeeeej..pa šškoda ker sam jst nextam ker je reeeeeeees fajna zgodbica =)
16. julij 2012
sorry k uglašujem:
http://www.igre123.com/forum/tema/but-that-s-crazy-ft-one-direction/38218/
z Ari sva se odločli da bova pisali skup zgodbico... tak, da če bi se keri dal brat (ofcorse with one direction)
20. julij 2012
oujeeeaaaa nexti=)že widm da bo zakon story.;-)
http://www.igre123.com/forum/tema/prva-ljubav-zaborava-nema-prve-ljubezni-se-nikoli-ne-pozabi/38509/1 obvezno preberi,upam da ti bo ušeč..vabljeni še ostali
29. julij 2012
u158738
u158738
nexttt
22. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg