Forum
u28605
u28605
no jst sm prebrala veliko zgodb na forumu in zdei se bom preizkusla u pisanju tko da bom napisala eno zgodbico.. upam da vam bo usec.. pa mi povejte kaj mislite ..

P.S. zgodba je deloma resnicna..

zgodba govori o Ani in Robiju ki sta se spoznala na nogometni tekmi in sta postala prijatelja in se nekaj vec..

''ANA!!'' se je drla mami.. '' a ti gres z nami na tekmo?'' jo je uprasala... ''joj men se res ne da it a sm lahko doma??'' je uprasala ana mamico.. '' ne ker te oci ne bo pustu, sej ves da te nikol vec nepusca samo odkar se je tisto zgodilo''..je rekla mami ani..''hitr se pejt oblect pa gremo'' je se dodala..''joj no vi mene res ne razumete, nepravicni ste, sej veste da jst nism bla kriva za tisti kar se je zgodilo'' je rekla ana in usa jezna je sla u svojo soboin je zaloputnila z vrati..''mene nihce ne razume,usi so nepravicni, k da sm jst kriva za to kar se je zgodilo, ko bi usaj mela druge starse bi blo use lepse'' je sama sebi govorila ana in usa jezna se je hitr oblekla in so sli na tekmo.. ko so prisli na stadion so se usedli na svoje sedeze in anin sedez je bil zraven robija.. tko da zdei se use tuki zacne...

a nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
u28605
u28605
to je ana:

to je robi:

sŁikce so z neta...
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
u28605
u28605
joj no zakaj na nextam ce nuben ne bo brau....
zgodba jim je brezveze...!!!
15. januar 2011
u28605
u28605
nextam..

ana se je usedla zravn robija... oba sta navijala za isti klub...ampk ker je anin klub zacel zgubljat se je ana jezila in se je zacela dret na igralce.. noben jo ni slisu razen robija...
uprasal jo je'' a ti ti navijas za barcelono??''... ana mu je odgovorila'' ja ampak so smotani k zgubljajo,kaj pa ti?''... '' jst tut navijam za barcelono in res so smotani'' je rekel robi.. tko so se zaceli pogovarjat.. ona mu je povedala svoje ime on njej svoje.. povedala mu je vse kar ve o barci on pa jo je samo poslusal in na koncu ji je povedal'' nikoli si nism mislu da bom spoznal punco k je cist podobna meni, veseli me da obstajas''..''joj hvala res si nekaj posebnega'' mu je rekla ana.. tekma se je koncala in ana je morala iti domov.. ampak preden je sla je dala tel.st. robiju in on je njej dal svojo... po 2 tednih ko se je ana prpravljala za solo je prejela sms.. v katerem je pisalo...
15. januar 2011
u28605
u28605
CHOKO$GIGI tebe nuben ni uprasu nc.. tko da zgin z moje zgodbe.. k ti jo ze ne bos brala.. k itq ne znas brat!!!!
pa mojo zgodbo bojo bral usi!! a gres stavt???
15. januar 2011
u28605
u28605
ok.. ni blema. mene ne mot k itq ne bom brala tvojih komentarjev tko da ti kr pis..kokr hocs... mene ne mors uzalt zenska a stekas... in ne mors me jebat u glavo k ti ne ves kdo sm in kko me edino loh jebes u glavo... samo en nacin je da me loh uzals..ampk nikol ne bos vedla ker....muahahahahaha...
15. januar 2011
u28605
u28605
jst nc ne fejkam k jts sm original.. kar za tebe ne morem rect...

za bralce zgodbe: ju3 nextam!!! upam da vam bo usec zgodba,ker ma ful zapletov.. boste vidl!!!rada vs mam!!! xD
15. januar 2011
u28605
u28605
preber kaj sm ti napisala na profilu pa bos vidla kaj si mislm o teb!!!
15. januar 2011
u28605
u28605
jst ne bi bla tok prepricana a ves !!! nikol ne mors bit tok prepricana !!! use se lah zgodi!! pa se p.s. vem ker je tvoj drug profil... in res je bedn!!!hahahaha
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
u28605
u28605
nextam...

v katerem je pisalo:''heii..tuki robi..upam da se me se spomnis?. kko si? hotel sm te spomniti da si mi dolzna eno kavo..tko da ce hoces lahko bi sla jutri?..fsm..robi''
ana je bila presrecna.in takoj mu je odpisala''oi..itak da se te se spomnim..dobr sm..pa ti?..lahko bi sla jutri na kavo,sam povej kdaj in kje..!fsm...ana''
vsa srecna je sla u solo in use povedala best frendici alex.. alex jo je uprasala kaj bo oblekla in ana je rekla da dans po soli gre u soping in ce ona sla z njo.?..
''itak da bom sla s tabo''ji je rekla alex..tko da ko se je sola koncala je ana poklicala svojo mamico rekla ji je''mami jst zdei grem mau u soping z alex..tko da bom hitr domov''.''prou sam pohit nazaj''ji je rekla mami..
tko da sta se ana in alex odprravle u soping...sle sta iz ene trgovine u drugo in tko naprej.. nakupovale sta ogromno stvari in tko ko so pocasi zakljucevale je ana naenkrat zagledala...
16. januar 2011
u28605
u28605
to je alex:

16. januar 2011
u28605
u28605
5 nextov pa nextam naprej...
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
u28605
u28605
od razlicnih bralcev... !!!
16. januar 2011
u35091
u35091
next!! uff robi je pa sexy
16. januar 2011
u28605
u28605
rabm se 3 komentarje od razlicnih bralcev pa nextam...
16. januar 2011
u28605
u28605
nextam...

svojga bivsga fanta misela... ni se hotla z njim pogovarjat zato se je samo obrnila in sla stran..ampak jo je misel ze opazu in je sou za njo ko je je dohitel jo je prijel za roko in ji zacel govort kako je nikol ni pozabu in da bi spet biu z njo.. ana pa mu je povedala da jo spusti in da sta ona dva preteklost.. misel je ni hotu spustit.. naenkrat ji je telefon zazvonu in klical jo je robi...
R-robi
A-ana:

R:''heii lepoticka.. kko si?? hotu sm te uprasat ce bi lah zdei sla na kovo k sm tuki u btc-ju''
A:''ammm.ja lah sam me bos mogu pocajkat k sm domain se morm zrihtt pa pridem cez kksno urco.. ok?''
R:''ja ni blema sam da prides.. komi cakam da te vidm.. fsm..cawcaw''
A:''cauci''

ana se je itak zlagala k ni hotla da jo robi tako vid.. misel jo je uprasu kdo jo je klicu ona pa se mu je zlagala in rekla da jo je klicu njen fant..misel je biu ljubosumen ampak se ana ni zmenla zanj in je sla z alex dam in ko sta prsle sta ugotovile da sta sami... ana se je an hitr stusirala oblekla nove cunje..alex jo je nalicla in ji frizuro nardila.. in ana je samo se mamicic na listek napisala..'' sla sm k alex..hite pridm nazaj..ana''
in je sla... ko je prisla na dogovorjeno mesto jo je tam cakal robi.. in ko jo je videl je samo rekel..:''heii si pa res ena lepoticka. lepo da si prsla.. kero kavo pijes'' ..'' amm..ves neki ti morm priznt jst sploh ne pijem kave..'' je ana v zadregi povedala..
''nc hudga..lah po lgremo u kino ce hocs'!'' ji je rekel robi.. ''amm.ja lah..sam jst zbiram film''..je rekla ana..
sla sta v kino in ana je zbrala lubezenski film... gledala sta ga in na sredi filma jo je robi prijel za roko.. ona pa je samo zardela in ni nc povedala... tko sta sedela in na koncu filma sta se glavna igralca poljubila.. robi pa je samo pogledal ano in njihove ustnice so se spojile.. poljub je bil dolg... in tomanticen.. kot tisti iz pravljice...
potem jo je robi pelu domov in pred vrati jo je rekel..'' hvala za te prelep vecer lepoticka.. lepo je blo.. te poklicem..lepe sanje''... ana pa je samo priklimala z glavo in je odhitela v svojo sobo.. poklicala je alex in ji use povedala..obe sta bile presrecne.. ana je sla spat. ampak ni migla zaspat ker je celo noc razmislala o robiju in njunem poljubu.. zjutri ko se je zbidila jo je cakal sms od robija.. u katerem je pisalo...
16. januar 2011
u28605
u28605
to je misel:

16. januar 2011
u34416
u34416
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ne je napisat.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
>.>
16. januar 2011