Forum
Hey.Sem Maša in stara sem 16 let,imam bff Niko,prijateljici sva od 2leta.Imam pa najbolšega in najlepšega fanta na svetu:Tima.Živim v Ljubljani.No da začnem..

Drin-drin.Ta budilka!kdo jo je izumil?!Spet je biu dan šole(vendar je biu petek jej )Kot običajno sem se oblekla,umila,najedla in odšla do postaje kjer je že čakala Nika.Povedala mi je da jo je včerja na fb-ju nekdo vprašal če bi bila njegova punca.To je biu Samo.Star je biu 18 let in je hodil v zadnji letnik gimnazije.Biu je najbolj priljubljen fant na šoli poleg MOJEGA Tima.Takrat pa pride največja važička Kaja.pogovor j-jaz k-kaja
K-Kaj je koza Mašasta?spet opravljaš?
M-Daj zgini ker si samo v napoto.
K-HAHA jaz pa že ne a ne da Janja(njena bff)
JANJA:Hehe seveda NE.Ta kuzla je pač nora...
K-Haha lepa Janja
M-Kaja brigaj se zase..če bi bila jst kuzla sploh nebi imela fanta..ti si pa tako grda da te se polž nebi poslinil.(planila sem v smeh..tudi nika se je smejala..)kaja je še rekla maščevala se ti bom zato in odšla...mene pa je preplavil strah.Kajti enkrat je prebutala sošolko Simono,ki ji je rekla budalo..Ko pridem v šolo pa se mi začne neki fant8nov na šoli smejat..sploh nisem vedela kaj..

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. maj 2012
neeexxxxxxxt
24. maj 2012
ok nextam zate...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takrat so se mi začeli smejati in smejati,skoraj sem se zjokala ko do mene prihiti Tim me objame in poljubi ter reče pogovor:j-jaz t-tim
T-Hey muca ne sekiraj se za tiste barabe,smejijo se ker je una Kaja rekla da si se dala dol z fantom iz 8 razreda in da si cipa...zdaj te budale vrjamejo
J-O Tim!zakaj se to meni dogaja?še sreča da imam tebe in Niko čene bi umrla.
T-Hehe seveda je tako,najraje te imam in me poljubi
Ko karnaenkrat do naju stopi..NEXT?

Aja Yugioh girl a lahko še drugim poveš?hvala
25. maj 2012
next
26. maj 2012
pa do konca povej
26. maj 2012
barcafan a je to next al ne? pač jst nextam...hvala da bereta še drugim povejta hvala
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do naju stopi en frajer(on misli da je)in reče Timu.t-tim f-frajer
F-Ej picka prit sm
T-ej erik(frajer)ne jeb k te bom na gobec
F-boš?
T-bom..pridi danes na igrišče ob 15:00
F-Pridem
In tako je Erik odšeu.Midva z Timom pa sva šla v učilnico za biologijo..ko se usedem zraven Nike mi nika pove.n-nika j-jaz
N-Hey a veš da me je učeri Samo reku če grem danes v kino zraven njega
J-In kaj si rekla?
N-Ja itak da JA!
se nasmejim in jo objamem,ko pride profesorica za biologijo pripelje z sabo fanta,ki je biu zelo luštkan,mogoče bolj kot Tim
Profesorica je reklaanes je v šolo prišeu fant iz Anglije Michael usedi se zraven Tima in pokazala.Tim mu je dav roko in že sta se pogovarjala..po koncu pouka pride do mene Michael in me vpraša če mu razkažem šolo..rekla sem ja in sva se odpravila.

Hvala ker bereta...za nadaljevanje potrebujem 1 ali 2 nexta
26. maj 2012
next
26. maj 2012
prosim še 1 next? barcafan1 in yugioh girl hvala res da bereta zato lahko povesta drugim...MOGOČE ŠE 1 NEXT?
27. maj 2012
Nextam
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem mu jo razkazala sem odšla domov,ko sem se najedla in spreoblekla sem odšla na fb kjer je bila prošnja za prijateljstvo od Michaela in eno sporočilo od Tima,ki se je glasilo tako:Hja,vidim da ti je Michael bolj ušeč od mene...Sj ni kaj,boma pač prjatla čaw
Hitro sem mu napisala Tim nehaj samo šolo sem mu razkazala!še vedno ljubim TEBE!! in nazaj je napisal tudi jaz tebe,greš na kavo danes ob 16:00 se dobima pri gostilni MI AMOR velja?rekla sem ja in se odpravila oblečt ob 16:00 je že čakal pri kavarni...ko sva spila kavo sva odšla k meni domov saj se bila sama doma.Ko sva se poljubljala mi je vzdilgnil majico in mi o vrgel na tla..odpel je moje in svoje hlače ter nežno začel poljubljat moje telo...in sva imela najin priv odnos..ko sva končala je odšel domov,jaz pa sem na fb videla napisano na moj zid od Kajerasica!Kako si lahko drzneš ljubiti z Timom..še žal ti bo..nisem kako je to izvedela

Nextam?yugioh girl prosim oglašuj za mojo zgodbico hvala
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg