Forum
u110158
u110158
Driiiiiiiin!
Ohh...Ponedeljek.Dan ki ga najbolj sovražim.Danes nam da učiteljica poprave testa.No jaz sem Elly Cipper in stara sem 14 let.Najbolj od vsega sovražim šolo.To sem jaz:

Vstala sem in odšla v kopalnico. Bila sem cela skuštrana.Počesala sem svoje že naravno malo skodrane lase in jih naredila tako:
https://weheartit.com/entry/40693734
Oblekla sem pa tole:
https://weheartit.com/entry/40693912
Obula pa:
https://weheartit.com/entry/40693724
In nato sem se odpravila v šolo.Tam me je čakala moja BFF Lana.
Lana:
https://weheartit.com/entry/40694198
Objeli sva se in potem odšli v razred.V razredu paa....
neeext?
21. oktober 2012
u97443
u97443
nextt!
pa zakaj je ta fon skoos?
21. oktober 2012
u110158
u110158
WTF??Kaj?Kjr fon?OMG kak si zabita.
Ne, tvoj next se ne upošteva.
21. oktober 2012
u110101
u110101
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u67720
u67720
NEXT♥♥♥
23. oktober 2012
u67720
u67720
JA SEJ DRGAČ RES POKAŽE FON;K HOČŠ KLIKNT NA SLOKCO!!!
23. oktober 2012
u110158
u110158
amm...to morate pač kliknt kadr se vam pokaže phon uno tm zravn u roza kvadratku.pršla vam bo pol slikca.Okeej.Next za vs 3:
V razredu paa....ni bilo več mojega naj prijatelja Andya.Andy:
http://data.whicdn.com/images/10696868/tumblr_lmdw8zIdgr1qjrhhno1_1280_thumb.jpg
Bila sem potrta.Ni me bilo.Sploh nisem obstajala.Imela sem v grlu en velik cmok.Bila sem res potrta, kajti Andy je bil moja simpatija. Med poukom me sploh ni bilo zdraven.Bila sem v mislih. ''Andy se je odselil v Pariz'' nam je rekla učiteljica. Napovedala je, da je prišel en novi učenec. Mike. Miki je izgledal lepo, a ne tako kot Andy. Mike je bil tak:
http://www.vatikag.com/ss1/1321457415-screenshot.jpg
Prišel je meni in takoj: Hay, sem Mike.Lahko sedem zdraven tebe?Pri meni je bilo na levi strani prazno kajti na desni je bila Lana. Po navadi, pa je na levi strani sedel Andy. Seveda sem mu morala reči da, kajti potem bi bil užaljen. Usedel se je zdraven mene. Ker so nam dovolili, da imamo odmor 2o minut, se je želel z mano pogovarjati. Pogovarjala sva se. Spraševal me je po naj barvi, naj hrani, naj roži...Dolgočasen je bil. Skratka nisem ga mogla poslušati in sem mu rekla: Ta šola ni zate. Šola zate je šola bebcev.! In presedla sem ga na drugi konec razreda. Gledal me je zelo čudno. Ni mu bilo všeč. Niti meni ni bil on všeč.
23. oktober 2012
neext ♥
23. oktober 2012
u110158
u110158
aja pa da vam povem,tisto kar na začetku piše za poprave testa, tisto je pomota. pa kao da je to privi dan šole.ok?Next za možka:
Niti meni ni bil on všeč. Bila je 1. šolska ura. Matematika. Najhujši predmet. Učiteljica je rekla: Jutri, že jutri, pišemo test iz snovi 8 razreda. Namreč pri učiteljici Meti, ki uči 8. razred, niste pisali testa o tisti snovi. Učite se, jutri pišemo!Bila sem šokirana.Tistega zvezka od tiste snovi nimam več! Kajti na pižama partyu sem bila malo bolj nora, in sem šla do ognja in zažgala zvezek. Ojoj! Zdaj pa me je strah. ahh... odšla se bom učit k Lani. Saj mi bo ona dovolila.Takoj po uri matematike smo imeli slovenščino. Učili smo se brezvezne snovi. Kot vedno. Nato smo odšli na malico. Malica je bila okuusna!Najboljši del dane!Bila je pizza z veliko sira in pa coca-cola. Bilo je odlično. A nato je spet nastopil pouk. Minilo je že vseh 8 šolskih ur. Odšla sem vsa zbegana domov k Lani. Rekla sem ji:
J-Jaz L-Lana
J-Lana...a...mhm...a...bi se lahko za ju3 skupaj učili?
L-Ofkoorš!Samo zakaj?
J-Veš na pižama partyu ne?
L-Aja aja aja!!Ok grema se učit!
Učile sva se zelo dolgo. Nato, ko sva celotno snov obvladale, sva uzele denar in odšle v pizzerijo. Bila je noč. Jedle sva pizzo in pile cocto. Bilo je super. A nato sem dobila sporočilo:
Elly, odselil sem se v Pariz, ker so starši hoteli. Prideš še ti za počitnice?Pošiljal je Andy!Poklicala sem ga:
J-Jaz A-Andy
J- Andy!
A-Elly!Kak si?
J-Slabo.Zakaj si se odselil?
A-Ja starši so hotl ne.?
J-Aja.No kaj delaš?
A-Nč. Malo crtam mojega morskega prašička Rickota.Ki je tvoja Ula?
J-ahh... na postelji leži.No skratka, zdaj ne vem ker sem z Lano v pizzeriji.
A-Jooh...a ste v pizzeriji Le Shik?
J-kko si ugotovo?
A-Ja kr je edina ona tm ne?
J-ajaaaa*Sm puzabla
A-Hahah.No uglaunem...za počitnce via Pariz.ok?
J-Ok!Čš še Lano?
A-Ne hvala...sma v sporih.
J-Nism vedla.Kko to?
A-Lej, use prek Facebooka ti povem.Baay!Mwaa!
J-Baay!
Usa šokirana sem bila.Moj obraz je dejansko izgledal tako:
Mwaa?Pa to je supaar!
23. oktober 2012
next!!
23. oktober 2012
u110158
u110158
Pa to je supaar!Počutila sem se kot kraljica celega sveta.Bila sem res zelo vesela.Nato sem takoj prišla domov. Računalnik je bil v isti sekundi vklopljen, Facebook pa ni rabil veliko, da se je uklopil. Takoj sem na klepetu kliknila Andya.
Facebook klepet:
J-JAZ A-ANDY
J-HaloooF??
A-Haloof**
J-Kaxi?
A-Haha, ne da sma se slišala pred 2o minutami.
J-Haha.Prideš na skype?
A-Ok

In takoj sva uklopila Skype. Kamera se je nalagala...
Nato pa se je vklopila.
A-Evoga, pa smo!
J-Ja.No, pa ja, amm...hotla sm te prašat...amm...tvoja hišna številka
A-2o
J-Aha...da bom vedla, kdr bom šla u Pariz.Aja, poklič svojo mamo, moja teži da jo hoče vidt, sej veš, BFF sta
A-Ok.MAMAAA!
J-MAMA!
MM(moja mama)-Živijo Patiricia!
MOA(mama od Andya)- O, živijo Elina. Kako si?
MM- V redu.Ti?Kako gre delo v šoli?
MOA-Jst sm tudi dobro.Jah...sej veš.Učitl ni bit lohko.Otroci sam nagajajo.Pa še tle u Parizu...ma jooj!
MM-In kako to da ste se preselili?
MOA-Mi smo imeli ne hišo tuki.Oz. jo mamo.In škoda, da mora zdej Pedro(tata od Andya) use odplačevat.Zato smo tisto hišo dali naši noni, to tle uzeli in...živimo!
MM-Aja super.No, kadr bojo najbližje počitnice, via Pariz!
MOA-Ja kr kr pridte.Sej mamo prevč veliko hišo.Res, Pariz je super.Pokazali ga bomo ceuga.
MM-Super.Okej, Patricia, zdej morm it kuhat.In mož in jst, pa še Elly mogoč, usi smo lačni.
MOA-Dobro.Jst grem nahrant Rickota.Ta nš Andy ga ma strašnu rad.Sam zdej nej se gleda z Elly.Čau!
MM-Čau.
A-In, kaj delaš?
J-Ja nč, dc prodajam.Kuuupiiiš???
A-Huala.Ga mam preveč.
J-Jah vrjem.Jutre, že jutre, pišemo od Matke snou iz 8. classa.
A-Ohh, Pariz me je rešu!!Hahah.
J-Dobil smo pa nouga luzrja Mika
A-Sedi na mojm mesti?
J-Prvo je, ma kdr sm se razjezila ne več.aja pa me zanima...uni Mwaa k si mi ga reku po telefonu, ka je pomenl?
A-amm...sej veš.Mwaa pač.
J-si me pogrešu kaj(smeh)?
A-Vrjem da ja(smeh)!
Pogovarjala sva se zelo dolgo.Začela sva ob 16, končala pa od 22. Nevem, kaj sva si imela za povedati...
23. oktober 2012
u110101
u110101
next
sori ker nism suremlja
26. oktober 2012
next
27. oktober 2012
u110158
u110158
Next
Nevem, kaj sva si imela za povedati...skratka, pogovor se je končal. Bila sva izmučena. Ulegla sem se na posteljo z mojim prenosnikom. Odšla sem na FB in postavila tole sliko, ki sej jo slikala zdaj:

V isti minuti, sem odšla na tumblr postavit sliko. Ko sem kliknila na FB je že bilo 20 likeou. Med njimi je bil like ok Andya in Lane. Potem, pa še Lana na FB chatu. Pogovor je trajal zelo dolgo. končno se mi je začelo zehati. Zaspala sem in nato takoj...driiiiiin!Telefon. Ojoooooj!Ura je 7:00!U šolo moram. Saj niit spala nisem! Pograbila me je panika. Odšla sem se hitro stuširat, spit eno močno kavo, pojedla sem hamburger iz Mc donalca, se oblekla in pošesala lase. Kakor hitro sem mogla sem dala v torbo deozorant in moje sendviče. Odhitela sem kot raketa. Ko sem prispela, so učiteljice govorile o današnjem ne napovedanem testu. Ojoj, matematika. Nisem se je učila. Ta prekleti skype in FB. Celo oceno mi bosta zdaj uničila. A kot bi nekdo veedel, sem se rešila. Učiteljica Marjeta, ki je starejša, je na stopnišču umrla. Učiteljiice so nas pustile same 1 uro. Tako sem uzela matematični zvezek in se učila.Naučila sem se use smrtno dobro. Pisali smo. Use je potekalo gladko. Use je bilo super. Niti z bombico nisem imela problemov. Pisala sem. Nisem se ustavljala. Naslednji dan dobiimo teste nazaj.
28. oktober 2012
u110101
u110101
nextttttt
29. oktober 2012
u110158
u110158
Naslednji dan dobiimo teste nazaj.
Spala sem.Nato je zazvonila telefonska budilka. Vstala sem in odšla v šolo. V šoli me je čakala prijetna novica. 5!Ocena 5. Bila sem ponosna nad sabo, kajti, dokler ni bilo učiteljic, so se vsi zafrkavali, jast pa sem samo sedela v kotu in se učila. Vsi, tudi Lana, so dobili 3. Kadar je učiteljica upisevala v redovalnico, vsi so govorili 3,3,3...Jast pa veselo ...5!Lana mi je kar malo zamerila. To sem sama opazila. Ko sva hodile domov, sem v rokah držala test, ona pa je gledala zelo bledo. Vprašala sem jo, ali gre z mano domov da se vidimo z Andyem na Skypeu.Rekla je, naj se grem solit. Odšla je objokana domov, jaz pa sem samo tekla za njo. Ko sem prišla k njej domov, me je njena mama lepo sprejela. Lana pa me je zavrnila. Zbegana sem bila. Mislila sem si '' pa daj, ne matraj se, saj se ti bo že uliznila.'' Odšla sem domov. Mama je bila presrečna nad oceno. Pustila mi je, da za počitnice grem v Pariz. In to sama! JUUUUPI!Takoj sem uklopila skype in povedala Andyu.Bil je zelo vesel.Jaz tudi.
29. oktober 2012
u108233
u108233
next!!! ql zgodbica
29. oktober 2012
u110158
u110158
Huala nova brauka. TVOJA TUT**
Next za DreameR.*:
Jaz tudi. Minevali so dnevi, tedni, meseci, in prišle so poletne počitnice. Pakirala sem in na mojem telefonu sem dobivala Andyova sporočila. Ker sem nameravala iti v Pariz, sem se odločila, da se celotna spremenim. Tudi na vzven.Taka sem postala:

Bila sem si zelo všeč, a kaj, ko nevem, ali bom Andyu. Uglaunem, minevalo je vse. Tako sem eno uro čakala na letališču.Končno je letalo prispelo.Usedla sem se, pozdravila starše in odšla sem. Gledala sem cel svet skozi okno. I like it!Zdraven mene je sedela neka punca, ki je bila taka:

Pogovor:
J=Jaz L=Lucy
J-Heei!Jast sem Elly Cipper!Ti?
L-Hei!Jast sem pa Lucy Parker.Kako si?
J-Dobro sm Lucy!Lepo ime!
L-Jooj, hvala.(imela je tak obraz )Jst sm enako dobro.
J-A imaš BFF?
L-Imela sem jo, a me je izdala.
J-Jast sem jo imela, a mi je bla fouš, ko sem dobila 5, ona pa 3.
L-To pa ni spešl...
Pogovarjale sva se zelo dolgo. Se smejale...in...kod da bi se peljale 1 minuto!Tako malo časa!Na srečo, je bila Lucy sestrična od Andya.Živele smo skupaj z Andyem.Bili smo vsi zelo veseli.
Ko me je Andy videl je rekel: ELLY!Kakšna pa si!PREČUDOVITA!
J-Hoho, hvala hvala.
In tako smo imeli party
29. oktober 2012
neeeeeext.wooow kjut story.! :3
29. oktober 2012
u97443
u97443
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

SVETOUNOO!
29. oktober 2012
u97443
u97443
* NEEEXT
29. oktober 2012
u108233
u108233
next
29. oktober 2012
u110158
u110158
ooo huala obem novim braukam next sam za vaju:
In tako smo imeli party. Bilo nam je super. A neke noči je morala Lucy nazaj domov. Pospremila sva jo in mi dva odšla v park. Bila je noč. Sedela sva na klopci na najbolj skritem delu. Rekel je, da si me želi. Rekla sem jžmu, da jaz tudi. Nato me je položil na klopco, slekel majico in se ulegel na mene. Sledil je moj prvi poljub u življenju. Njegove ustnice so bile sočne kot jagoda v čokoladi. Strasten je bil. Poljubljala sva se... Nato pa še _______.Jaukala sem od tako dobrega občutka. To je bilo res nekaj najboljšega v mojem življenju. Njegovi starši so mu poslali sporočilo, da gredo za cel mesec na počitnice v Kitajsko. Prišla sva domov in na njegovi postelji nadaljevala...
29. oktober 2012
u110158
u110158
Rekla sem mu*
29. oktober 2012
u108233
u108233
next***
29. oktober 2012
neeeext!!!!!!!
29. oktober 2012
u110158
u110158
Huala huala next:
Prišla sva domov in na njegovi postelji nadaljevala...Bilo je mzelo lepo. Nato sva odšla v kado in še tam se poljubljala. Resno, bilo je fenomenalno. Nisem želela iti iz Pariza. Uglaunem, vse o poljubljanju ni več za v javnost. Torej, veste kaj je sledilo. Vzdihovala sem ''aah'' ker mi je bilo zelo všeč. Nikoli si tega nisem predstavljala, da bom to delala z Andyem. Ampak, seveda med vso to iluzio sem se obrinila samo nanj,in nisem mislila na nič. Nobenega ni bilo. Ustavila sva se. Odšla sva jesti. Ja vem, preveč dolgočasno, ampak tako dobro, nadaljevala sva po večerji. Nisva nehala. Vsak dan sva to počela. Ko to zdaj pišem, sem spet postala zelo potrebna tega. Ahh...to je nekaj najboljšega...To mi je boljše, kot takrat, ko sem videla z letala celi svet. Res je bilo dobro.

Zdej rabim mnenja:
a)Zgodbica do zdaj je beda od bede
b)Zgodbica do zdaj je delno dobra
c)Zgodbica do zdaj je dobra
d)Zgodbica do zdaj je odlična
c)Zgodbica do zdaj je prfektna
29. oktober 2012
perfect!še več romantike.....:*neeeeext!
29. oktober 2012
u108233
u108233
c)Zgodbica do zdaj je prfektna
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg