Forum
Hojlaa.... Napisala bom svojo drugo zgodbo ( prva se ni obnesla ) , ki bo govorila o Alu ki se je preselila iz Afrike v London. Njena mama Deseise je dobila bolje plačano službo zato so se preselili. Nekaj o Alu .., stara je 13 let in zdaj jeseni bo začela hoditi v 7 razred. Ima mlajšo sestrico Gino , ki je stara 6 let in bo šla v 1. razred.Selitev je bila kar velika ampak ima Alu-ina mama sestro tam , že zato je bila selitev lažja.

Alu : https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQHfHWRQqIc4e87rUBNEmpb0ZFkIRlg9Vew80q4JHrhqyJpoL2w

Deseise : http://3.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/So6earEwgYI/AAAAAAAAU5E/bJN_9oSPwlU/s400/Very+short+women+haircuts+2010.jpg

Gina : https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcS238m5PZhVY1CqiWtpzSoQs1J-x8jrT84pohwO_qKepS2OFQAX

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2012
2 nexta pa nextam
21. julij 2012
next
21. julij 2012
next
21. julij 2012
________________ NEXTAM___________________________

Alu:

ko nas je taxi končno pripeljal k teti sem globoko zavzdihnila ter stopilla ven. Bilo me je strah saj nisem vedela kaj si bodo mislili ljudje o meni in moji družini. Teta nas je lepo pozdravila ter postregla z sokom in piškoti. Njeno stanovanje je bilo v dveh nadstropjih in zelo razkošno saj je bila zelo bogata. Potem nam je razkazala stanovanje ter meni še posebej mojo sobo. Bila je srednje velika a lepa .

Alu-jina soba : https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcR-ms6ue4PlDPDjIj6gKkTbOEnJwgAL4a7oMkYayqGbuXUCheZBpA

.................................. medtem ko je moja mama odšla še urediti dokumente za šolo ter zd. zavarovanje me je teta opazovala pri razpakeranju. Imela sem zelo slaba oblačila in teta se mi je ponudila da me odpelje v šoping. Bila sem zelo vesela ko sva vstopile v New Yorker kjer so imeli polno norih oblačil. Ko sem pomerjala eno majico in se šla pogledat v ogledalo se mi je iz nasprotnega ogledala smejal .................................................
Ta next je bil za Tjasika20 in zivchy
21. julij 2012
HWALAAA
NEEEEEEEXT!!!!
21. julij 2012
u100342
u100342
next
21. julij 2012
Hvala
NeeeeexT (ful dobr pišeš pa fuuuuul dobra zgoDbicA)
21. julij 2012
Tjasika20 nb
Zivchy
22. julij 2012
__________________ NEXT______________________
...........Se mi je iz nasprotnega ogledala smejal.............. Zelo cute fant . Star je bil verjetno toliko kot jaz in imel je popolno postavo , omg kakšne očke .....
Potem sem odšla nazaj v kabino kjer mi je teta prinesla triglav oblek ter ostalih reči ( ogrlice,uhani...) . Ko je teta plačala mi je rekla da mora v zlatarno po nek račun . Počakala sem jo zunaj , ko je do mene pristopil tisti popolnež .

Pogovor ., J= jaz P= popolnež
P: hey ime mi je Nick pa tebi?
J= Alu sem .
_____ Popolnež = Nick_____

N: ti pa nisi iz Amerike ?
J : ne nisem.
Nick : aha sori morm it čaw!!!
J: čaw!!!
I'm sory kr je tk kratek samo sm namorjo in nimam zdej časa pa hwala kr berete

3 nexte pa nextam
22. julij 2012
ne dela povezava
Nick :

22. julij 2012
next
22. julij 2012
še dva
22. julij 2012
bom kr nextala kr mi je dolgčas :

____________________ nextam_________________________
.............................________________________........................................
Iz Amerike??? Ta pa je malce čuden še jaz vem da sem zdaj v Angliji O.o.....
Ah saj ni važno ,,, moja teta se že vrnila in skupaj sva odšle na pizzo kjer smo se dobili z mojo mamo. Moja mama je v najstniških letih živela tukaj v Londonu dokler ni pri 18 spoznala mojega očeta , ki ga ne poznam saj naju je zapustil ko sem se rodila.Ko smo pojedle pizzo smo se skupaj odpravile domov. Ko smo se vozile proti domu se mi je zdelo da ima teta neke vrečke ( majhne) v predalu pod sedežem . Sklepala sem po tem ker sem slišala šumenje. Ko smo prispele sem odšla v svojo sobo . Oboževala sem jo ker sem samo tam imela svoj mir. Teta je bila tako prijazna da mi je celo dala ključ od sobe če bom kdaj ''pripeljala'' domov fanta. Ob 20.00 sem se odšla stuširat ter sem odšla naravnost v posteljo. Zjutraj naj bi se s teto odpravila po nakupih za šolo ( zvezki,peresnica,torba....) . Ko sem se zjutraj zbudila sem zavohala dišeč vonj po palačinkah. Ošla sem dol kjer sem videla teto ki veselo meče po zraku palačinke . Moja mama je še spala . Ko sem se najedla , oblekla,umila sva z teto odšle v trgovine. Ko sva prispele sem se zapodila v trgovino ki je imela zelo lepe reči . Ko sem za policami zagledala...........................

Evo next drgač pa 2 nexta pa nextam

plis mnenje o zgodbici slabo/uredo
22. julij 2012
2 nexta no uredo 1 next pa nextam
23. julij 2012
next!!!!!!
Mnenje: ni uredu ker je odlično!!!!
23. julij 2012
Next!!

se strinjam z zivchy
23. julij 2012
Zivchy > HWALA KR BERETE
23. julij 2012
o šit use mi je zbrisalo pa tk doug next je biu
23. julij 2012
nextam 2x ________________________________________________________________________________

NEXT
________________________________________________________________________________

Ko sem za policami zagledala Nicka. On se ji je nasmehnil in odšel iz trgovine. Ko si je Alu nakupila use potrebno sta z teti odšle domov. Alu je že spet med vožnjo slišala
šelestenje vrečk . ''Pa le kaj so te vrečke presneto .'' Ko sta se pripeljale domov je mami za čuda bila na balkonu. Pa že razmišlja je mislila Alu. Odšla je na fb kjer je videla da jo je dodal Nick. Potrdila ga je ter odšla v spodnje nadstropje v kuhinjo po sok. Videla je teto ki kuha. Odšla sem nazaj v sobo ter poslušala glasbo na telefonu.
..................................................................... Čez 1 mesec...........................
Dring,dring,dring..............Tup! Ups vrgla sem budilko na tla . Pretegnila sem se iin
odšla v spodnje nadstropje kjer me je čakal zajterk . Njami palačinke z nuteli . Na mizi je bilo sporočilo
Jutro miška

Naj ti palačinke teknejo midve z mami sva odšle na občino po neke papirje . Imej se fajn v šoli in se vidimo ko prideš domov. Teta ,mama...... >>>>>>>>>>>>>>>>>>> HWALA KER Berete ZgOdBiCo 2 NEXTA PA NEXTAM
23. julij 2012
Pa ne no že spet mi ni pol prileplo

Alu je za v šolo oblekla :

23. julij 2012
Next ki ga ni prleplo :

________________________________________________________________________________

Aha v redu potem se bom pa oblekla in se naličila potem pa odšla v šolo. Ko je vse to naredila je odšla v spodnje nadstropje pograbila torbo ter odšla na avtobusno postajo. Tam je na klopi zagledala Nicka ki ji je mahal ter z rokami nakazoval naj pride k njemu ter prisede . Ko je prišla do njega sta se pozdravila ( med tem mesecem ki ga nisem opisala sta postala dobra prijatelja) in objela . Avtobus je pripeljal in vstopila sta ter se skupaj usedla v zadnjo vrsto. Med vožnjo jo je Nick vprašal .......................

To mi prej ni napisalo kr neki šteka in mi pol odreže ter vrže konec v sredino
23. julij 2012
2 nexta pa nextam
23. julij 2012
haha ti pa orng zajebava tale net!!!
aja itak d NEXT
23. julij 2012
Pač kr sm na morjo , zato internet štrajka
Hwala za next
+
1 next še ( upam da ga dobim )
23. julij 2012