Forum
Sm Laura in sm stara 14 let. Moja BFF je Sanja. Ampak zadne čase se fuul kregava... Nevem če bova še BFF... Mam sestro Aljo ki je stara 9 let in je fuul zoprna.
No uglavnem:
Ko sm nekega dne pršla domov Alje ni bilo. Zmerej ima manj ur kot jaz in je tudi prej doma. Začelo me je skrbet. Ob 3h je domov pršov oči in me je uprašal, če Alje ni doma. Rekla sm da je ni in da ne vem kje je. Oči je rekel da bo skočil u trgovino. Takoj ko je odšel, že je prišla Alja vsa objokana in popraskana. vprašala sem jo, kaj je narobe.
Pišem naprej?

A nej napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. oktober 2010
dj pisi
22. oktober 2010
Rekla je da ni nič in da naj jo pustim pr miru. Šla je u svojo sobo in zaloputnla z urati. Skoz urata sm slišala da joka. Pršu je oči in me uprašou kaj je narobe in nej pokličem aljo. rekla sm mu da je bla Alja na rokometu in da joka ker jo je soigralka zadela z žogo u prst in da si je zlomila prst ampak jo je trenerka povila in da je zdj use uredu. oči mi je vrjeu in me pustiu pr miru.
Nasledn dan Alje spet ni blo domou. pršla je za očijom in je imela na licu modrico. tako je blo še cel teden in oči ni več vrjeu da je Aljo zadela sošolka, da je padla, itd. Šou je u šolo in uprašou trenerko za rokomet, zakaj se je Alja poškodovala, ona pa je rekla, da Alja letos sploh ni bilo na rokometu. Oči je šou dam in spraševou Aljo kje je bla. Alja pa ni hotla nč povedat. Nasledn dan smo mel mi športn dan in smo mel pouk sam do 11h, Alja pa do pol enih. po pouku sm šla domou.15 čez 12 sm šla nazaj do šole.počakala sm jo in kmau je pršla.čakala je in ko sm lih hotla jt du nje.je nekdo pršu.prjeu jo je za roko in sta šla.fant je zgledou star 13 let.nekak se mi je zdeu znan nekje sm ga že vvidla,ampak nism vedla kje.sledila sm jim.šla sta do zapuščene trgovine,ki je prejšno leto zgorelo... next??
26. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
26. oktober 2010
next
26. oktober 2010
zj bova pisale skupi z ?remember)(me?
28. oktober 2010
Šla sta noter. Nism šla za nima ker je u trgovini zlo mal prostora in bi me takoj opazila. Zto sm gledala skoz okn. Vidla sm, da sta se srečala z enim tipčkom, ki jih je zgleda čakou. nekej so se menil in tip jima je dal belo vrečko. Fant ki je bil z njo je potegnil iz žepa inekcijo, žličko in limono. ne. Postalo me je strah. vedela sem kaj se bo zgodilo. Zamižala sem......
in že je bilo mimo. toda to ni bilo najbolj grozno... Fant jo je prkleniu na postlo, ki sem jo opazla šele zdej. Tisti tujec je tačas šeu stran. No uglavnem prkleniu jo je na pojstlo. Zdel se mi je čudn da se ni nč upirala. pogledala sm fanta mal bolš in sm vidla da ma pištolo. zato se ni upirala. slekel se je in jo prisilil daga je gledala, medtem ko jo je tepel.
28. oktober 2010
ej dj ti še naslednga nexti ka jst nimam cajta
30. oktober 2010
next
30. oktober 2010
o kul
30. oktober 2010
u192738
u192738
Next
22. april 2015
dej next.....k je ful dobra in zanimiva zgodba.....
23. april 2015
next
23. april 2015
Next
23. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg