Forum
u66336
u66336
Čaaau!

Pisala bom še eno zgodbico, pišem sicr še eno in sicer zgodbico : https://www.igre123.com/forum/tema/g-g-s-h/26187/
Pliiiiiiiiiis Beeertee, Pa Obee ;DD
P.S. Zgodba ni resniičnaa ; )
--------------------------------
Čaau everybody! :* Sem Amadeja. Živim u Lubljani . Stara sem 14 in hodim u 9.razred.
Obožujem modo, shopping, igranje Harfe, in seveda Fotografiranje, moja največja strast ; ).
Mam tudi dve najboljši prijateljici na ceumu svetu! :* To sta Žana & Ema in Učasih tudi Maja;****
Najbrž sm kot use zaljubljena. In sicer ZALJUBLJENA sem v krasnega tipa z ful lepimi modrimi očkami *__* (slika je spodaj). Ime mu je Jan. ;*********
Mam tud Mlajšo Sestrico Zalo, Grozno tečna Osebca, drgač pa odlična za žgečkanje ; ) .
Nato je še starejša sestra Anjaa, Še bolj tečna od Zale, nonstop se gleda v Ogledalo, saj ne rečem da jaz ne, sam Useeno ;P
Mama je čist običajna Mama, Očka pa je velikokrat na službenih potovanjih pa ga ni doma.
Živim u Bloku -.-
No, tko, to je to...
Nextam?

Še Sliikcee:
Meee ( Breeez Peerja na Glaavi Proosm ;DD)

Žana

Ema

Jan

-----
Anja

Zala

21. december 2011
u62735
u62735
next!!!!
22. december 2011
u65375
u65375
neext
22. december 2011
NEXT
22. december 2011
u62648
u62648
neext
22. december 2011
u66457
u66457
Neeext!
kašna je pa Maja?
22. december 2011
u66336
u66336
Ajde, Zdeej bo Neext, hvaal useem ;DDD Ajaa, rahlaa spremeembaa,
ANJA, MOJA STAREJŠA SESTRA JI JE U BISTVU IME BRINA... IME JI JE BRIINA!!J
ASNO USEEEM?!!!
--------
"Amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!!!!!!!!!!" se mi je na uho zadrla Zala.
Prestrašeno sem skočila u zrak in sklatila Zalo z Pograda, ko se je sklanjala k meni in se mi drla na uho.
"Zalaaaaaaaa?!!!! Čeeš da me zadene Infaaarkt?????!!!!!!!!" sem besno zakričala.
Hja, Tko je z mlajšimi sestrami. Nujno potrebujem svojo sobo, saam... Žviim u Blooku -.-
"Kddooo se oglašaa!!!!!!!! Ti si me vrgla dool z pogradaa!!" se je pobirala z tal in mi pokazala Jeezik nato pa stekla u kuhinjo, najbrž me zatožit mami.
Preedrzniiicaa Prekletaa. Res ne razumem Maje & Eme, kaj vidita tako srčkanega na njej.
Mogoče jo ima Maja tako rada, ker ta obe nore na Justina Bieberja.
Brina je nora na Bruna Marsaa, tko da ostaanem le jaz normalna,
in sem nora na 1D - One Direectiion!
Ah, Pa še Žana in Emaa se mi pridružujetaa k Oboževanju 1D ;DDDDDDD
Med Mojim Sanjarjenjem u Postelji ( Ura je komaj 11 dopoldne, ja lahko še malo spim do kosiilaa ;DDD)
"Ama, ustani Taakooj! In Zakaj si porinila Zalo dol z Pogradaa?!" je u sobo prihitela Mama, za njo pa režoča se Zala.
"Mami, Zaradi nje sem skoraaj Ogluušeela..." em zazehala in skočila z Pogradaa dol.
"...Pa Splooh ni toolk Visokoo" sem dodala in šla u kopalnico.
Tam se zagledala Brino.
"Wtf?! Amaa, od kdaj pa ti tko zgodaaj ustajaaaš?!!!" se je začudila Brina med Ličenjeem.
Mislm, Kok je zabita d se Liči u Sobotoo?!
"Ah, Naveličala sem se Enoličnosti, Pa še mami teeži..." sem vnovič zazehala in se šla Stuširaat Brina Pa je Šla u Fitnees -.- Monaa Važnaa...
Zbudila sem se, si oblekla SpongeBob Majico, Kratke Hlače obula Copate in Šla u Kuhinjo.

"Amaa, Kaj pa ti tlee?" se je začudila mami.
"Saaj si mi ti rekla naj ustaaneem." sem zagodrnjala in se upackala z Nuteello ko sm jo mazala na kruh.
"Že, Že... Toda nism pričakovala da me boš Ubogalaa..." se je zasmejala Mami in me umazala po nosu z Nutello.
"Maamiii!!!" sem se zarežala in njo umazala po licih, da je bla kot čokoladna indijanka z bojnimi barvami.
Nato smo se Lovile po Kuhinji stekle u Dneuno in tam Končale vojno z Blazinami.
"Kok sta Otročjee." je zagodrnjala Zala in pripomnila da gre k Hani u sosednji Blok se Učit.
Z Mami sva se spogledali nato sklenili premirje in se utrujene in zadihane Ulegle na kauč.
Nato sva se pogovarjale o usem mogočem in povedala sem ji za 3 pri Matki.
"3, Amaa? Speet?" je zauzdihnila mami, a ni bila jeznaa.
Nato sva šle nazaj u kuhinjo in pojedla sem Kruh Namazan z Nutello, se Šla Umiit in Mami je šla na obisk k Sosedi Klari, mamini Najbolši Prijateljici jaz pa sem se odpravila k Emi, Kajti Žana je šla z Družino na izlet, Maja pa... Ah, spet ima Orkesteer ;DDD
---
Neextaaam? Vem d je mal Kraatkoo sam soori, je že pozna ura pa sm mal Zaspanaa...
Ajaa, Opozarjam Vas da Naslednji Teden ne bom nič Nextala, ker greem z Družino u Vikend, našo Hiško, kamor gremo za prazniiikee ;((((((((((((
22. december 2011
u62648
u62648
next
23. december 2011
u62735
u62735
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnext!!!!!!!!!!!!
23. december 2011
u59330
u59330
NNNEEEXXXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2011
u71660
u71660
Remebeer? : Nuteela.♥--> Sρσngє.Bσв :3
Ne boom nextala, se mi zdi ta zgodbica bedna -.....-
pa bom eno drugo pisalaa, z podobnoo temoo
soriii
04. januar 2012
u66457
u66457
Next
06. januar 2012
u71779
u71779
a daj no :3
sej je čist uredu :c .
Nextay PLEASE :$ < 3
06. januar 2012
u71660
u71660
sorii ma nee :'(
09. januar 2012
next
10. januar 2012
u71660
u71660
nee ne bom no...
nehite težit :3
xxgirl a slučajno nisi vidla d sm napisala da ne bom več pisala tele?
10. januar 2012
u71779
u71779
neekst .______.
04. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg