Forum
u128095
u128095
To je moja prva zgodbica :$
Upam,da vam bo všeč. Pač tisto kar drugi ne bi rabli vedet *obdrži zase*, drugače pa bom vesela vseh komentarjev (:
V zgodbici pa bo vse: ljubezen, težave, najstniki, fantazija...

-------------------------
1.DEL

"Nedvomno." Sem potrdila Sarah in se ji nasmehnila. Pogledala sem v nebo. Jesensko sonce je sijalo in dozdevalo se mi je, da življenje nima več smisla. Vse je bilo bedno. Kar naenkrat. Brez razloga. Kar zazdelo se mi je, da bi mogla doma obležati v postelji. Za vedno. Sarah me ne razume več. Obnaša se kot, da govorim drugi jezik. Staršem pa je itak vseeno. Boste rekli, da ne? "Vse bi spremenila, če bi le lahko..." Sem si zamomljala v brado. Sarah se je obrnila. "Si kaj rekla?" Odkimala sem in Sarah je nadaljevala o ljubezenskem življenju neke zvezdnice. Zdrznila sem se. "Kot, da me njeno življenje zanima!? Jaz imam veliko večje probleme ti pa blodiš kako se je ne vem kdo razšla z ne vem kom! Misliš, da me to sploh še briga!?" "Ej žal mi je, nisem vedela...ker mi nič ne poveš in..." Prepozno. Zasukala sem se na petah in odšla. Me kdo sploh še razume? Me kdo sploh še HOČE razumeti? Pogledala sem naokoli. Nič. Nihče ni ničesar rekel, nihče se ni zganil. Zdelo se je kot, da so ptice prenehale peti. Kakor, da so se nečesa ustrašile. Park je preplavila mrzla sapa. Mimo drevoreda je zakorakal fant. Od daleč se je zdel prav čeden. Nekaj me je vleklo k njemu. Približala sem se mu. Bil je najlepše bitje ker sem jih kdaj videla. Mikalo me je, da bi stopila do njega in ga vprašala: "Oprosti, zakaj moraš biti tako popoln?".

Obrnila sem se stran. Čeprav je bilo sredi oktobra se mi je se mi je za trenutek zazdelo, da je začetek januarja. Zdelo se je kakor,da on oddaja slabo, temačno energijo. Stisnil je zobe in se mi približal. Hotela sem steči na drugo stran parka, a se nisem mogla zganiti. Pristopil je. "Jaz sem William." Pogledala sem ga v njegovo modre oči. "Inna." Podala sem mu roko, a je ni niti pogledal. Čudno. Ok, tako pač je. "Ti se verjetno bolje spoznaš...no iščem knjižnico...veš kje je?" Pogledal me je z nedolžnim pogledom, takšnim, da nikakor ne moreš reči ne. " Uh, tole pa ti bom razlagala 1000 let..." Obrisala sem si potni čelo. "Potem...bi me spremila?" Zaletelo se mi je. Malo je manjkalo,da bi mu rekla: PROSIM!? Ampak sem se zadržala in pokimala. Pred knjižnico sem hotela oditi. "Bi počakala trenutek, da stopim v knjižnico in me spremila nazaj do parka, ker bi se sam najverjetneje izgubil..." Tako nerodno prikupen je bil... Inna skuliraj! "Mhm...ok." Sem mu pokimala in že me je povlekel s sabo v knjižnico. Izpustil je nekaj polic in se poglobil v naslove fantazijskih knjig. "Tole bereš?" Sem rekla začudeno in pograbila prvo knjigo,ki sem jo našla. "Ja, saj veš bitja pa to...volkovi, vampiri..." "Hočeš reči vampirji." Sem ga popravila. Sovražim slovnične napake. Mhm. Ampak moram priznati, ko on to reče zveni preklemano sexy. Nasmehnil se mi je. "Seveda."

"Bi zdaj šal?" Sem bila neučakana. "Seveda." Se mi je spet nasmehnil. Stopil je k knjižničarki in si sposodil nekaj knjig. Po poti do parka sva se veliko pogovarjala, se smejala. Bil je prav sladek. "Greva na sladoled?" Se mi je nasmehnil,ko sva bila pred stojnico za sladoled. "Khm, William, saj smo sredi oktobra!" "In?" Začela sem se smejati, kot še nikoli prej. Naročila sva sladoled in William me je hotel pospremiti domov...

Inna:

-------------------------
Mogoče je bil next malo dolg... c:
Kaj mislite,da se bo spletlo med Williamom in Inno?
Vas zanima?
Nadaljujem?
02. april 2013
next
02. april 2013
u128095
u128095
Hvala ti <333333333 nextam kasneje :*
02. april 2013
ok
02. april 2013
next
ne veliko
ja
ja
02. april 2013
u128095
u128095
Hočete da zdaj napišem next?
02. april 2013
jaaaa
02. april 2013
na novo odprta zgodbica,prosim berite,ali pa vsaj poglejte.
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljici-za-zmeraj-potovanje-okoli-sveta/53116/
sorry,ker oglašujem
02. april 2013
u80842
u80842
1.amm nevem ma neki že ;D
2.itak
3.še sprašuješ
Neeeeeeeeeext!!!!
03. april 2013
u122305
u122305
wow cool story nexxt