Forum
Osebe:
Katja (13 letna normalna najstnica)
Teja ( 13 letna normalna najstnica ki je Katjina sošolka in najboljša prijateljica)
druge osebe pišem sproti

Ali naj napišem zgodbo??? To se odloči ti!!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2010
Odločitev je vaša!!!
31. avgust 2010
kratek opis
Bil je čist normalen šolski dan oz. celo šolsko leto je bilo normalno ko se nekega dneva zgodi nekaj kaj Katji spremeni celo življenje.
31. avgust 2010
next????
31. avgust 2010
komentirajte povem vam da bo zanimivo!!
31. avgust 2010
no oknext
31. avgust 2010
ok
31. avgust 2010
rada bi še vsaj pet komenntarjev pa začnem
31. avgust 2010
zakai 5 komentov?drgač pa next
31. avgust 2010
ok bom začela pisat
31. avgust 2010
Pozdravljeni sem katja in stara sem 13 let ter imam najboljšo prijateljico tejo. bila sem vedno srečna prav posebaj srečna pa sem bila v osmem razredu saj se mi je takrat zgodilo veliko lepih stvari. no bom začela kar z prvim dnem šole v osmi razred
zjutraj me je zbudila budilka ter sem se tako razjezila da sem jo vrgla kar v steno pa še potem ni ftihnila. v sobo je pridervela mama ter se zgrozila ob pogledu na budilko ki je ležala na drugi strani sobe. seveda se je razjezila ker to ni bila prva budilka ki sem jo vrgla v steno. če mami pogleda takšno budilko se zmeraj začne krohotat. to pa zato ker smo bogati no ne multi milonerji ampak živimo v prekrasni hiši ob okolici mesta. nekaj metrov vstran pa živi teja seveda se vsak dan obiščema .

seveda sem se vstala in odšla v kopalnco se umila in odšla nazaj v sobo ter se oblekla ter malce našminkala. po zajterku sem poklicala tejo če grema skup v šolo seveda privolila ter se odpravima.......
next???
31. avgust 2010
komentirajte plisss
31. avgust 2010
zajterk ? ftihnila? KR NEKI! Nimaš pojma o pisanju !
31. avgust 2010
joj si pametna pa ti napiši zgodbo!!!!
01. september 2010
moni2 ti pa bodi tiho bomo vidli kako zgodbo boš ti napisala.....
dalje
02. februar 2011
ok se je že kar ne toti strani prah nabral
09. april 2011
prvi dan v šoli je bil kr OK
in pač tak dale do konca!!

potem pa me je en iz 9 r ubil
in to mi je spremenilo življenje
spremenila sem se v duha in srečala sem drugega in potem sem šla na morje in BLA BLA BLA BLA BLA
ok to je hec!! nebom nadaljevala zgodbe!!
09. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg