Forum
heiii... seii wm jst že pišm eno zgodbico (sam je itaq noben n bere) sam bom še to npisla... j mal drgačna verzija ene knjige k sm jo prbrala... bom mal npisla vi pa poveii te če nei nextm... pisla pa bom kkur d sm jst tista punca.
heii, sem jenny in imam neke čudne vrste depresijo. za to prispeva cel moja družina in moje skoraj mrtvo ljubezesko življenje. imam tri sestre, vse so blond, jaz pa rjavolasa, mama mi že celo življenje zaradi mojih las in oči zbija samozavest. in poleg tega me poskuša skupaj spraviti s vsakim bogatim tipom (oziroma če je njegova družina bogata)...
NEXT???

a nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. oktober 2010
nadaljuj, prosim?!
23. oktober 2010
u24211
u24211
ja nextej an
23. oktober 2010
HSAaaaaaaaaaloooooooooooooooo nexti!!!!!!!!!!!!
23. oktober 2010
vstopila sem v svojo sobo. danes imam 15. rojstni dan... juhu !!! kakor sem omenila sem depresivna, ne mine dan ko ne premišljujem o samomoru. na moji postelji je bilo darilo, zraven pa listek na katerem je pisalo:
za jenny od mame!
super! še ena blond barva za lase? darilo sem odvila, v njem pa so bile modre leče! super mama! s tem si prekosila samo sebe! v sobi se je pojavila mama. "ti je darilo všeč," "mama super je," sem kislo rekla, v resnici pa sem upala da pi se lahko z njimi nekako zadušila. "dobro," je domišljavo rekla mama in zapustila sobo, še dobro da mi ni treba v šolo, ker so počitnice. no.... naj še malo opišem svoje življenje. imam bff, edina oseba ki se vsaj malo briga zame... skoraj vse moje tete me kličejo podtaknjenka in se ob tem hihitajo. v šoli me imajo vsi profoksi na piki. že kakšen teden iščem način za samomor... ne preveč krvav, ker hočem biti lepa ko umrem...
NEXT???
23. oktober 2010
aja jst pišm še eno zgodbico povezana sem s smrtjo... lohk preberste...
23. oktober 2010
ja nextiiiiiiiiiiii
23. oktober 2010
next
23. oktober 2010
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIII
23. oktober 2010
ja dns n bom...
23. oktober 2010
okej jutr piš
23. oktober 2010
u26313
u26313
Next metaaaaa !!!! Dei no....Zmigi xD
25. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!
25. oktober 2010
nextej
25. oktober 2010
aja... sry k nism nextala... sm se s fotrm skreigla...
25. oktober 2010
"jenifer!!!!" sem zaslišala iz kuhinje, jezno sem zavzdihnila. "kolikokrat ti morem še povedati da sem jenny in ne jenifer!!!" prihitela sem do mame, ona pa se je vzvišeno zasmejala. "ne bodi smešna ljubica. to je samo beden vzdevek s katerim se podpisuješ!... kaj praviš na vrtnice... za tvojo rojstnodnevno zabavo?" "mama ne boš mi ti organizirala zabave... prijatelje bom povabila na pico!" spet se je zasmejala. "naj te opomnim da si samska... lahko ti dobim spodobnega fanta!" "mama!!!!! danes se dopolnila 15, ti pa mi že iščeš moža!!!" mama je z drugimi sorodnicami šla nekakšno tekmo, na kareri naj bi tisti ki bi si najmlajša dobila fanta in ga obdržala do poroke pripadala velika čast.... s to mama namerava popraviti sramoto ki sem jo naredila s tem da nisem fant ali blond...
NEXT???
25. oktober 2010
poslovilna pisma bojo npisna z veliko začetnico
25. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!
25. oktober 2010
MAMA,
NE RAZUMEM ZAKAJ SI ME VEDNO IMELA ZA MANJ VREDNO. NAJBRŽ ZARADI MOJIH LAS... VEM DA SEM TI ŽE TAKOJ NA ZAČETKU MOJEGA ŽIVLJENJA PRINESLA RAZOČARANJE, PRVIČ KO SI UGOTOVILA DA NISEM JOEL AMPAK JENNY (KAKŠNO IME PA JE TO MAMA? RAZUMEM IME NOEL- PRIJATELJ, AMPAK JOEL? SI UPORABLJALA TISTIH 10% NEDELUJOČIH MOŽGANOV?*) POTEM PA SPLOH NISEM BILA BLOND... SEM SE PAČ POBRALA PO OČETU, BI LAHKO TO POJASNILA TVOJIM SESTRAM KI VEDNO PRAVIJO DA SEM ALI PODTAKNJENKA, ALI PA DA SEM POŠTARJEVA. ŠE NEKAJ ME ZELOOOO ZANIMA. ZAKAJ ME NIKOLI NISI POKLICALA Z IMENOM, NEKAJKRAT SI MI CELO REKLA JESSICA ALI JOANE, NAJBOLJ PA ME JEZI KO MI REČEŠ JENIFER, IME MI JE JENNY TAKO PIŠE NA MOJEM ROJSTNEM LISTU (TAKO SEM VSAJ REKLA V ŠOLI...). NO ZDAJ MENI ALI TEBI NE BO VEČ TREBA SKRBETI ZA TAKE REČI KER SE BOM UILA IN TI S TEM PRIHRANILA VSA PRIHODNJA RAZOČARANJA,
Z LJUBEZNIJO JENNY!
PS.: VEM DA SE SRAMUJEŠ DA SEM PRI DVANAJSTH NAPISALA KNJIGO IN VSEM KI VPRAŠAJO ČE SEM RES ODGOVORIŠ DA SO SAMO GOVORICE KAKOR VEČIN STVARI KI JIH IZVEMO V NAŠI DRUŽINI (ZAKAJ SE TEGA SRAMUJEŠ? NORMALNA MAMA BI BILA PONOSNA... PRDVIDEVAM DA SE BOJIŠ DA SE BOM S TEM PREŽIVLJALA... KAKOR SEM POVEDALA TI ZA TO NI TREBA SKRBETI KER BOM NAJBRŽ ŽE ZDAVNAJ KO BOŠ TO DOBILA MRTVA).
25. oktober 2010
u6488
u6488
next!
26. oktober 2010
u27744
u27744
next! hitro
26. oktober 2010
mama je tiho zavzdihnila. "saj ni res... mislim samo da bi bilo lepo če bi si našla kakšnega spodobnega fanta... bodi pridna in ostani tu, jaz grem v trgovino..." brez da bi se poslovila je šla. ampak pred odhodom je pozabila zapreti vrata omarica, v kateri sem opazila viski in še neko žgano pijačo... vedno sem vedela da mama po omarah skriva uspavalne tabletke (kdaj pa gdaj ne more zaspati) ampak za alkohol nisem velela. nekje daleč v svojih mislih se mi je porodila ideja, bila je predaleč da bi jo razločno videla, samo malo sem jo morala zbezati ven... in res malo sem pomislila in vse se je razjasnilo. na ustih mi je zaigral prebrisan nasmeh... "havala mama," sem tiho rekla in v mislih ponovila:"havala mama, zdaj bom ob smrti izgledala dobro,"...
NEXT???
26. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
26. oktober 2010
next
26. oktober 2010
Nujno morš nexat!
26. oktober 2010
pod omaro sem podstavila stol pograbila še lepo zaprte steklenice. stol sem pomaknila pod drugo omaro in stopila nanj, iz omare sm potegnila škatlo v kateri je ležalo kakšnih 8 zavojčkov tablet. krožnike in kozarce sem razporedila tako da se ni videlo da škatla in steklenice manjkajo. odpravila sem se v sobo in na posteljo vrgla svoje sestavine smrti. in načrtovanje mojega samomora se lahko začne...
26. oktober 2010
u27744
u27744
next!!!!!
26. oktober 2010
tiho sem zavzdihnila. "gremo v shoping!" sem vzkliknila. v trgovini sem si ogledovala lepe oleke in iskala kakšno za katero bi bilo vredno umreti.in tam sem jo zagledala čudovita črna obleka. pograbila sem jo in se odpravila do prodajalke, ta mi je dala mojo velikost in rekla da mi bo pristajala. z nasmeškom sem kupila še prečudovito-lepe čevlje z visoko peto . prišla sem domov in jih spravila v omaro... tako zdaj moram najti še lep kraj...
NEXT???
27. oktober 2010
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.dressale.com/images/large/5/80165.jpg&imgrefurl=http://www.dressale.com/little-black-formal-dresses-with-beautiful-shoulder-straps-p-5843.html&usg=__XyXGZVjcMP-cPyg9SSQ96Xiec2Y=&h=450&w=300&sz=15&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=8IJpBTN1YCjL2M:&tbnh=153&tbnw=110&prev=/images%3Fq%3Dbeautiful%2Bblack%2Bformal%2Bdresses%26hl%3Dsl%26gbv%3D2%26biw%3D1680%26bih%3D832%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=584&vpy=232&dur=2375&hovh=275&hovw=183&tx=127&ty=139&ei=NvvHTL-jMcGV4Aa8qP3lBg&oei=NvvHTL-jMcGV4Aa8qP3lBg&esq=1&page=1&ndsp=40&ved=1t:429,r:13,s:0

obleka
27. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg