Forum
wolf13
wolf13
Ojla. To je predzgodba od mesečine, ka jo ist pism jst in jo grese lah pogledat. Lah berete sam to zgodbo, če pa berete še mesečino se bosta zgodbe poklople.
VSE TO SE DOGAJA VEČ KT 500 LET PRED TISTMU KAR SE DOGAJA V MESEČINI. To je zgodba zase in tut ce sam to zgodbo beres bos dojeu bistvo.
#########################

Emma
"Lisice prosijo za povečan teritorij," v glavi zaslišim Viktorja.
"In kdo ti je to povedal?" vstanem iz prestola in se mu približam. Z smrčkam podrgnjem v njegov rjau kožuh. Vidim kako se sprosi ob tem dotiku.
"Jake... Ampak to ni pomembno," mi zašepeta in me pogleda z tistimi čokoladnimi očmi.
"Skliči patruljo. Dam jim dovoljenje za razširitvijo teritorijeva za šeststo lisičjih odtisov," mu rečem in se napotim proti baloku.
"Kaj pa dovoljenje kraljice Firrchen?" me previdno vpraša.
Začutim kako se mi zenice zmanjšajo in zarečim nanj: "Enakopravna sem z mojo sestro. Moja beseda velja enako kot njena. Da nikdar več ne vprašaš kaj takega! Jasno?"
"Jasno," zacvili Viktor in ušesa spusti nazaj.
"Dobro. Zdaj pa pojdite," mu mirno rečem ter stopim na balkon.
Viktor gre za mano in zatuli. Nato v odgovor dobi par tuležov in zapusti mojo sobano.
Ugloboko udihnem ter se uležem. Moram zbistrit misli. Vladati celotnemu severo zahodnem Topisu je težko. Zdaj razumem mojo sestro Firrchen, kraljico svetlobe.
Topisovi prebivalci se delimo na dva dela; na bitja svetlobe in bitja teme. Bitja svetlibe predstavljajo angeli, vilinci, lovci na demone ter levi. Bitja teme pa se delimo na harpije, čarodeje, vampirje in volkove. In Topis se ravna po ravnovesnikih, ki pa jih je zelo malo. Ohranile sva se samo midve z sestro, ona je kraljica svetlobe, jaz noči. Ona je predstavnica dneva, jaz noči. Sva popolni jing in jang.
Misli mi prekine zvok, ki je prišel iz Firrchine sobane. Njena sobana in moja sta ena zraven druge in si deliva enak balok.
Pogledam kaj sem slišala ko vidim Firrchen. Ima snežno bel kožuh in sinje modre oči. Njena ogromna angelska krila se pospravijo na hrbet.
14. februar 2016
Neeeext
15. februar 2016
Next
15. februar 2016
wolf13
wolf13
Oj sori ka ste tok doug mogl cakat sam zarad sole skor ne najdem nc cajta

Emma
Firrchen začne hoditi proti balkonu. Njene oči se modrikasto zasvetijo in vrata se odprejo. Usede se poleg mene.
"Prelepa noč..." zaslišim njen angelski glas.
"Hvala," ji zašepetam.
"Kaj pa zvezde?" me vpraša in raztegne krilo proti meni.
"Nocoj jih ne bo..." rečem in začutim kako me z krilom pokrije.
"Naj jih jaz osvetlim? Pa mi ti pomagaš pri sončnem vzhodu?" me vpraša ter sočutno pogleda.
Prikimam in oči se ji modro zasvetijo. Nato se zasveti ena zvezda, nato še ena in še ena. Ampak zasvetijo v modrikasto beli barvi.
Glavo položim na tla in zamižim. V trenutku jih zaslišim, nihovi cvileči glaski mi trgajo ušesa.

Viktor
Iztopim iz dvorca ter se napotim proti vojščakom. Nato me nekaj zbode v oči. Modra zvezda... Pogledam proti balkonu. Tam sta Emma in Firrchen, ki postavlja zvezde. Zakaj ona to počne? To je zadolžitev Emme.

Emma
"To je pa zamudno delo," reče Firrchen in začutim kako se napne.
Pogledam na nebo in vidim le par zvezd. Zahihitam se in rečem: "Zvezde nočeji sijati modro."
"Hvala," mi zamerljivo reče.
Zazrem se v zvezdo. Skincentriram se, zamižim, začutim kako mi oči zažarijo. Nato odprem oči in se ponovno zagledam v zvezde. Nato vse zasvetijo. Čisto vse in to v mojem rdečem odtenku.
"Wow..." zazija Firrchen. "Naj poskusim luno."
Oči se mi narmalizirajo in pogledam luno. Sivobelo luno, ki čaka na moj ukaz, da zasveti.
Nato začne sijati v rahlo modri barvi... Firrchen je uspelo!
Veselo skočim in zaupijem: "Uspelo ti je!"
Luna naenkrat zbledi. Pogledam Firrchen.
Leži na tleh, trese se in rahlo cvili. Njene oči postanejo vijolične in vedno bolj se prelivajo v rdeč odtenek.
O ne! Ne bodo!
Globoko zarenčim in oči mi zažarijo. V istem trenutku se od nje začne trgati gosta črna megla. Pagledam jo v tiste rdeče oči in ona začne prostiti z tistim cvilečim dvojnim glasom, ko se cvre v moji moči. Nato se odcepi od moje sestre in zleti iz njenega telesa.
"Veseli se moje milosti!" zaupijem z dvojnim glasom in čutim kako se mi telo začne počasi spreminjati v meglo.
Stresem z glavo in telo se mi vrne v prvotno stanje. V volka.
01. marec 2016
Next
01. marec 2016
u208800
u208800
Next;!!!!!!
04. marec 2016
Next
09. april 2016
wolf13
wolf13
Hi sori ka nism tolk cajta nextala sam ta sola me bo ubilaaaaaaaaa!!!!!!!! Ok tenx usem ka ste to zacel brat res tenx men se nebi dal

Alice
"Mami...?" zaslišim kako me Rose ogovori.
"Ja?" ji odgovorim in se usedem poleg nje.
"Zakaj je luna sveti u modrem odtenku?" me vpraša ter se mi zazre v oči. "Ali ni luna ponavadi rdeče barve?"
"Ja prav imaš. No če želiš izvedeti odgovor na to, ti bom povedala zgodbo; nekega dne sta živela modra volk in volkulja. Bila sta kralj in kralica, jing in jang. Bila sta edina potomca te modre krvi..."
"Volkovi imajo modro kri?" me prekine.
"Samo tako se reče. Skratka bila sta zelo prijazna in ljubezniva. V svoje kraljestvo sta vsadila mir in ljubezen. Kraljica je ponazarjala vse dobro in svetlo... Ponazarjala je sonce. Kralj pa je ponazarjal noč in temo..... Ponazarjal je luno. Bila sta pravična in poštena. Čeprav je kralj vladal noči je bil dobrega srca. On je vladal vsem kar pripada noči, ona vsem kar pripada dnevu. In imela je prav podobna krila kakor so tvoja..." ji rečem in jo pobozam po glavici ki je polna malih kodrčkov... Po očetu.
Ona veselo zakrili z svojimi krili, ki so snežno bela, ko pa so moja ze polhna krast in izmucena peresa se komaj drzijo kril. Ona je prava slika kako bi mali angeli morali izgledati...
"Volkovi imajo krila?"
Zazrem se v nebo in vidim kako se luna stabilizira. Nato ji pripomnim: "Ne vsi... Le potomci te modre krvi, ki morajo biti pripadniki sonca..."
Sori ka je biu tale Next mal krajsi in se se nadaljuje..... Hehehehhe.....
13. april 2016
Neeeexxxxtttt
13. april 2016
Next super je
14. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg