Forum
u87258
u87258
Ojla!Odločila sem se da bom napisala še eno zgodbo in upam da bo uspešna.

Mal pravil:
1. Neumesne komentarje zadrž zase!
2. Če ti zgodba ni všeč nehi brt sam ne pisat žaljivk!
3. Na začetku rabm 3 nexte da začnem pol pa nadaljujem.

No pa začnimo!

Ime mi je Lara in sem stara 16 let. Imam sestro dvojčico,ki ji je ime Lisa in mlajšega brata Luisa. Rada plešem in vsako jutro tečem. Pač hodim v Gimnaczijo in imam uredu ocene. Pač 5,4,3. Mama in Oče sta kar zadovoljna z Ocenami sam pa ke se najde kakšna dvojkaampak jo hitro popravim.
Moja najboljša prijateljica je moja dvojčica saj se zelo dobro razumeva ušpičili sva veliko stvari1 Npr....
To sva midve k sva bli še mejhni:

To sva midve zdej:

Kle sva se ful naličle pa mal zrihtale tkoda zgledave 18. Pa drgač sva rjavi sam se zej barvava.

Midve k sva rjavi( naravni):

Ta leva sm js!

Mljajši brt Luis( drgač je str 15):
slika pride drugič.

Hiša v kateri živimo:

Boš brala mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2012
next
17. julij 2012
NEEEXT!
17. julij 2012
u88946
u88946
next
17. julij 2012
u96423
u96423
next (4-je nexti so že)!!;*
18. julij 2012
u87258
u87258
Hvala za nextje!!! Lovam vas

Driiiiiiiiiinnnnnnnn!!!!!!! Budilka zazvoni!!!!! Jebemti budilko no! Ustanem in si izberem obleke za v šolo oblečem se v:

Še moja soba:

Grem v kopalnico in se umijem,naličim in naredim frizuro. Pripravim si kosmiče in stečem skozi vrata, ker že zamujam v šolo. Za mano priteče še Lisa, ki se obleče bolj damsko:

Sem že omenila,da sva si zelo različni? No js sm zlooo šport tip on a pa zlooo damski. No js sm bl športnica ona pa bl pridna punčka, Js pač ful hodm na žure ona je šla enkrt v življenju na Žurko! No uglavnm prteče za mano in odhitiva na bus. Ko sva pred šolo se razideva saj ima ona drugačen bolj napreden pouk od mene saj ima tudi boljše ocene. Js hitim po hodniku in iščm knjige v moji torbi:

In se zaletim v....
19. julij 2012
u87258
u87258
Zaletim se v ..... LUKATA!!!!!! Omg moja ljubezen! Vse knjige mi padejo iz rok in otrpnem. Na srečo nima punce... No vsaj mislila sm da je nima.... Na enkrat pa se izven njegovega hrbta prikaže Zala!!!! In ga poljubi!!!!!! OMG!!!!!!!!! Zala je moja sovražnica ker je sitn ahinavka in seveda ni sama ima še dve večji budali MAjo in Tino:

V sredini on a desno Maja levo Tina. No on je sploh ni hotel poljubiti sam očitno sta par!! No poberem knjige in odhitim v razred! Luka še kar gleda za mano in js za njim doklerse nism zaletela v učitla Lojza! Napodi me v rared in pouk se vleče kot sir na pici. Ko končno pridem domov grem najprej pogledat na facebook. In klikne me Luka!!!!

Pogovor: J- js L.luka
L: Oj
J: Oj
Lorry zardt tega dans no ful si me presenetla pa z Zalo sm dans končou sploh nevem kko sm lahko hodu s to kravo!

KO mi je to napisu sm v srcu začutla da se mi je kamen odvalu dol.
J: O lepo!
K: Ja še enkart sorry. A bi se dubila?
J: Ja z veseljem!
K: Ok pridem pote
19. julij 2012
u87258
u87258
J: Ok ob 16 ok?
K: Ja supr!
19. julij 2012
u87258
u87258
J: Ok ob 16 ok?
K: Ja supr!
19. julij 2012
u87258
u87258
J: Ja caw
19. julij 2012
u87258
u87258
sorry steak k drek!
19. julij 2012
u87258
u87258
K: Caw

Panika kaj nj oblečem omg pa še .... sto stvari najprej si grem oprt lase pol se naličm:

19. julij 2012
Hahahahahah next
22. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext

Nova bralka c:
24. julij 2012
u87258
u87258
Hvala... a loh mal oglašujeta k drgač nmorm nextat sam vrjemta full bo dobra zgodba!
29. julij 2012
u54764
u54764
next (nova bralka alneki)
29. julij 2012
u99448
u99448
nextt
super zgodba
29. julij 2012
u87258
u87258
Hwala ta next je za vse ,ki berete mojo zgodbo! Pa plis mal oglašujte!
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Operem si lase in naredim frizuro:

Make ups( se naličim):

Glejte sam makeup:

Oblečem se v( to naj bi dejansko bla js):

Še nohti:

Pa sončna očala:

Sorry k dajm sam slike sej bom še ful zgodbe pisala z mal mn slikami sam sm v Ameriki in mam pet minut časa za pisanje tkoda sorry sam se bom potrudla čim več napisat!
29. julij 2012
u54764
u54764
neeeeeeext:***
29. julij 2012
next
29. julij 2012
nextt podnujnooooo bereš še ti mojo http://www.igre123.com/forum/tema/zapeljivkaaaa-3/38734/
30. julij 2012
u87258
u87258
SEVEDA draga moja!
30. julij 2012
u96670
u96670
nextttttt
30. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext a lhka dons nextaš k jutr grem na more plisssssssssssssssssssssss drgač pa đebest zgodbica
30. julij 2012
next
30. julij 2012
u30718
u30718
nextii
30. julij 2012
pliss dans nexti k si the best zame :*******
30. julij 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
31. julij 2012
next
01. avgust 2012
u87258
u87258
Hwala za vse nexte pa sorry k nism prej nextala ker sm v tujini in je blil v enm hotelu internet za plačat in pol nism šla gor! PA hwala ker berete mojo zgodbico mwa !
Zmenjena sva bila ob štirih popoldne. Zdj je bla ura 15:30 rekel je da pride pome! Vsedem se na posteljo in čakam odšla sem malo na facebook in še enkrat odšla na Tinin profil. Ko sem zagledala v razmerju z/s Luka Hočevar me je kar srh oblil. Joj no!! In pol sm šla pogledat še slike še zmer slike kkao se poljublja z Lukatom. Joj to mi gre tok najetra no!! Tkoj mu bom rekla nj jih zbriše in da ni v razmerju z njo!! Ura je bla 15:45 in naenkrat pozvoni! Driiinnn!!! BLA sm čist vznemirjena vstanem si popravim frizuro in še enkart naličim šminko, stopim do vrat vdihnem in takrat Lisa zakriči ‘’ odpri mi že no roke me bolijo ker nosim 15 kilsko vrečo z oblačili’’ čisto razočarana ji odprem in naredim žalostno faco:

Ko Lisa vstopi me pogleda in:
NAjin pogovor: L-lisa J-js
l- Kaj je sestrica?
j- ahh…samo …
l- povej no….
j- ti bom povedala v najini sobi na postli… zdaj pa pospravi stvari , ki si si jih kupila in se malo umiri…
l- dobro … grem posparvit potem pa imam nekaj zate …
j- oohh… komaj čakam … no hitro pospravi!

Pozabila sem omenit , da ima naša družina zelo rada darilca in presenečenja sploh pa js in Lisa…
Lisa me pokliče v sobo in reče naj se vsedem na posteljo zamižim, ne kukam in nastavim roke. Torej vsedem se na posteljo nastavim roke in zamižim. Lisa pride iz kopalnice in nekaj zašumi… v roke mi položi nekaj zavitega v papir. Odprem oči in odvijem papir v njem zagledam prečudovito obleko z srčkom na hrbtu!:

Res bila je popolna! Lisa reče’’ Vem da nisi ravno damski stil ampak imaš tako lepe noge da ti kakšna oblekica sm pa ke ne bo škodila…! Objemem jo in jo poljubim na lička!
POgovor:
l-lisa j-js

l- NO zdaj mi pa povej kaj si bla prej žalostna.
j- Ja okj… kot veš je moja velika ljubezen Luka… Danes v šoli sem ga videla kako se poljubla s Tino čisto sem popenila in po šoli me je na fejsu klikno in rekel da ste se razšla in da me vabi na zmenek . Rekel je da pride pome ob štirih in ko si pozvonila sem bila čisto vznemirjena in ko sem zagledala tebe sem bila malo razočarana…
Driiiiinnn! POzvoni zvonec ! OJej on je! NIč ne skrbi prfektna si! Me pomiri Lisa in stopim do vrat odprem in pred njimi čaka Luka s cvetjem v rokah izroči mi cvetje in odideva po potki…
Pogovor:

j-js l-luka

l- še enkrat oprosti za danes sej sva končala…
j- končala praviš? Zakja pa imaš potem na fejsu še zmeraj v razmerju s/z Tino Veljak?
l- o oprosti pozabil sem! TAkoj ko pridem do internet bom izbrisal!
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg