Forum
u166521
u166521
next
04. junij 2014
Nxt
04. junij 2014
u151019
u151019
next bi kdo bral oprosti ker oglasujem lahko nazaj http://www.igre123.com/forum/tema/napacen-fant-(moja-1.-zgodba)/71720/1
04. junij 2014
u171809
u171809
še 1 next dajte oglaševat
05. junij 2014
next
05. junij 2014
next
05. junij 2014
next
05. junij 2014
next
05. junij 2014
u160945
u160945
Next
06. junij 2014
u155047
u155047
next
06. junij 2014
u171809
u171809
paisala bom kak nik pa živa ne pa kak neja pa harry

danes smo šli po nakupih za
kupila sva mu

kpalke

06. junij 2014
next
06. junij 2014
u171809
u171809
upst
potem smo se sprehajali po ulici spomnila sem se da nimamo mleko in sem niku rekla da naj z tilnom gre domu. tam je bil en od tistih ki so me ograbli ime mu je bilo miha. najin pogovor
j (jaz) m(miha)
J-živjo (rečem zaskrbljeno)
M-o lepotička kam pa sta z harryom odšla tako zgodaj?
J-odločila sva se da bova šla na svoja in sama skrbela za Tilna
M-kdo pa je spet Tilen?
J-najin sin
M-kmalu ga ne boš več videla razen če te harry najde
J-kaj spet me boš odpeljal tja?
M-ne zdaj živimo tukaj
J-no najprej grem na WC
M-ne ne greš boš že zdržala
Odpeljal me je v kombi. Ko sem bila notri sem vzela telefon in napisala kratko sporočilo Niku: Na pomoč Matej tisti ki naju je ugrabu. Več časa nisem imela saj se je kombi ustavil. Odprl je vrata in me potisnil ven. V hiši ni bilo nobene punce bili so samo fantje.
Hiša-

V prvem nadstropju je mela samo

brez oken.
V drugem pa ena soba z samo posteljo:

In druga v kateri so spali vsi fantje. Matej me je pospremil do soba ki je imela samo posteljo in rekel J-jaz M-Matej
M-tukaj je tvoja soba tu boš živela
J-ne bom Nik me bo rešil
M-saj sploh ne ve da sem te ugrabil in gdo sploh je nik. Sploh pa če bo izvedel ne ve kje smo
M-zdaj se ti bomo maščevali za vse kar si naredila. Najprej je na vrsti Vid
J- nik je moj fant harry in ne on L
Matej je odšel in Vid je prišel. J-jaz V-Vid
V-o živjo zdaj boš videla zakaj se ni dobro igrati z mano
Vzel je kondom (videla sem da je vzel najbolj hrapavega)si ga nataknil, mene priklenil(roke in noge) in začel porivati. Porival je tako močno da sem mislila da bom umrla. Rekel mi je o lubica vidm da ti paše. In porivati je začel še močneje. Z vsako minuto je porival močneje in hitreje in vedno bolj me je bolelo. Ko se je otrudil je prenehal in zašel mi je otipavati. To je skupaj trajalo 6 ur(4 sexsanja, 2 otipavanja in lizanja). Ko je končal je prišel Matej. Matej se je slekel in tudi on si je nadel kondom Matej je imel še večjega in debelejšega kot Vid. Začel je na začetku je porival tako kot Vid z največjo silo. Cel čas sem se drla in še bolj umirala. Kar naenkrat pa se je ustavil in legel neme. Začel me je kušvat nato pa je spet začel svojga porivat vame s še večjo silo kot prej in še globje vame(to je delal celih 6 ur). Ko se je utrudil je legel poleg in zaspala sva. Zjutraj nama je Vid prinesel zajtrk skupaj sva ga pojedla. 1 uro je delal to kar včeraj nato pa je rekel J-jaz M-Matej
M-dovol je bilo tega obleci si kopalke in odšla bova v bazen saj te usi že čakajo
J-nimam kopalk
M-bodi pa brez, še bolje
Odšla sva jaz brez kopalk on z njimi. Ko sva prišla sem morala takoj v bazen med same fante. En se je slekel in začel fukat z mano. Nato pa so to hotel tud drugi probat in stal so v vrsti. To je trajalo do kosila za kosilo sem imela : rekel je da zato ker sem se izkazala. Po kosilu me je spet zelo bolel trebuh. Matej se je bal da nisem noseča saj potem nebo mogel uživat naprej. Peljali so me k zdravniku izvidi so pokazali da sem elergična na kumarice(po eni strani sem bila žalostna). Matej si je oddahnil. Ko sem prišla nazaj v hišo mi je rok rekel da naj grem v posteljo počivat da danes nebom nič delala. Do večerje sem bila tam. Matej mi je prinesel večerjo-gres. Spet je spal pri meni. Enkrat pa je prišel otrok (Taj star okoli 7 let) z njim je bil Matej.
Taj-

če je mogoče 10 nextov
06. junij 2014
u166521
u166521
next
06. junij 2014
next
06. junij 2014
u155047
u155047
next
07. junij 2014
Next
07. junij 2014
Next
07. junij 2014
Next
Next
next
next
next
next
07. junij 2014
next
09. junij 2014
Next
09. junij 2014
NXT
09. junij 2014
u155047
u155047
next
14. junij 2014
u171809
u171809
šen 3
14. junij 2014
u151019
u151019
next
14. junij 2014
u173761
u173761
next
15. junij 2014
u173761
u173761
Next the best
15. junij 2014
u171809
u171809
nextam
------------------------------------------------------------------
Rekel mu je naj pokaže kaj zna in ta mali Taj si je nataknil kondom in začel fukat bil je zelo nežen. Ko je Matej rekel da ni nič napredoval od zadnjič je prišel je k meni. Se še on slekel in nataknil kondom. Tej je gledal. Matej se je ulegel name in začel. Zelo, zelo je bolelo in drla sem se na vso moč da bi nehal. A on ja začel s še večjo silo kot prej. Rekel je Taju da je to dobro saj če kriči to pomeni da ji paše. Prekinila sem ga in rekla da to nič ne paše ampak zelo boli. A Matej mu je rekel da jaz lažem saj hočem da to dela še. Taj se je spet ulegel name, z na z največjo silo je začel potiskati in začela sem vzdihovati, nato je Matej odšel rekoč: Vidva kaj uživajta. Meni je pilo mučno gledati otroka ki se muči in rekla sem da naj bo nežen naj se ne muči. On pa je samo odvrnil da je ne muči. Čez 30 min je zaspal pokrila sem ga. Saj sem se spomnila na Tilna. Jaz sem se ulegla poleg in ga objela kot da bi bil Tilen. Vrata so se odprla in jaz sem se delale da spim notr je stopil nek tip. Rekel je: Ta mulc ima pa srečo da ga ona objema. Naslednjih par dni je bilo grozno in Taj je vse to videl dobesedno sem skoraj umrla ko me je posiljeval nek tip ki je ustopil v sobo ko je bil pri meni Taj. Ime mu je bilo Rok-

bil je premočan in najprej sem ga brcnila v njegovega tako močno da je 5 min samo ležal na tla. Taja je bilo malo strah nato pa je Rok vstal in bolj natančno sem ga videla imel je 3x večjega in debelejšega kot Matej in 1000x močnejši je bil kot Matej. Nato me je boksnil tako močno da sem bila 3 ure v nezavesti. Ko sem se zbudila je še vedno delal. Vedela sem da tega ne bi smela zato sem se mu 5000x opravičila in ga prosila če lahko nežneje(v glavi pa mi je brnelo »po toči zvoniti je prepozno« Bila sem presrečna ko je nehal a mi je obljubil »jutri bo še huje«. Ko je odšel ni bila sem tako izmučena da nisem mogla vstati. Taj je prišel k meni in me objel kot bi bila njegova mami. Najin pogovor J-jaz T-Taj
J-kje imaš mami?
T-nimam si lahko ti moja mami?
J-ja potem ti lahko povem moj sin bratca imaš
T-o hvala koliko je pa star in kako mu je ime?
J-je Tilen star je 1 leto in pol
J-povej mi kako si prišel sem
T-Matej mi je rekel da me je posvojil in da me vzgaja da bi nadaljeval posel ko on nebo mogel več. Zato me tako vzgaja da bom to znal in da bom močen. Zakaj pa si ti tu? Matej mi je rekel do sem pride prostovoljka ki je zelo potrebna in da ima na voljo vse fante za sex
J-a bi rad nadaljeval posle ali bi raje šel?
T-nočem sexsat premajhen sem še a Matej je rekel da nikoli ni prezgodaj. Drugače bi pa rad pobegnil a če boš ti tu nebom
J-ko sem bila stara 16 sem šla z prijateljico na zabavo in tam me je Matej in še trije ujeli ni odpeljali v hišo kjer sem bila posiljena kot zdaj
T-potem ti nisi prostovoljka in so te ugrabili
J-ja in tam sem spoznala mojega fanta Nika s katerim sem ponesreči zanosila nato pa sva se odločila da pobegneva in res sva. Tukaj nekje sva postavila hišo. Ko sem rodila smo šli jaz,Nik in Tilen na sprehod. Potem sem morala v trgovino in tam je bil Matej ki mi je rekel da se mi bodo hudo maščevali in pripeljal me je sem.
T-o boga
Nato sva šla spat. In res je bilo. V sobi sem imela majhno okno tako veliko da bi lahko splezala ven. Ko sem bila tu že 1 leto sem naenkrat slišala glas, tih glas pogledala sem skozi okno in videla Nika. Rekel mi je naj skočim ven in da me bo ujel. Najprej sem zbudila Taja in mu rekla naj skoči skozi okno da ga bo Nik ujel. Skočil je nato sem še jaz. Najprej sva se poljubila. Ko smo bili v avtu je odpeljal. Jokala sem od veselja. J-jaz N-Nik T-Taj
J-to je Taj posvojila sem ga naj bi prevzel to delo in moral jr fukat z mano
N-živjo, vem kako ti je jaz sem bil tudi tam Matej te je ugrabil in silil da sexsaš. Mene je ugrabil njegov oče ko sem bil še dojenček. Pri 2 letih sem prvič sexsal z punco staro 17 let in t se je ponavljalo do letos ko sem srečal Živo ni postala je moja punca
J-kaj tako majhen si fukal?
N- ja, zdaj mi pa ti povej kaj se ti je zgodilo od začetka
J-ko sta odšla sem šla jaz v trgovino tam je bil Matej me zgrabil ni rekel da se mi boja maščevali. Odpeljal me je do hiše v kateri so bili samo fantje. Najprej me je posiljeval Vid nato še Matej oba sta me tako da me je bolelo. Naslednji dan sem mogla naga v bazen v katerem so se fantje gnetli da bi probali z mano fukat v vodi. To se je dogajalo vse dni dokler ni Matej pripeljal Taja in ga prisilil da je fukal z mani ni potem ga je odrinil ni mu pokazal kako mora grozno je bolelo. Ko se je umaknil je poskusil še Taj na vse svoje moči je potiskal in se trudil. Čez 30 min je zaradi izmučenosti zaspal. Pokrila sem ga in ga objela saj sem se spomnila na Tilna.Včeraj prišel nov tip Rok. Ta me je vrgel na posteljo mi priklenil roke. Bil je prvi da mi ni privezal nog odkar sem brcnila Vida. Rok me je boksnil in 3 ure sem bila v nezavesti ni med tem je skos delal še po tem ko sem se zbudila je. Rekel mi je da bo danes še huje. Najhuje pa je bilo da je moral Taj to mučenje opazovati. Ko je odšel je Taj pristopil k meni in me objel vprašal me je če bi bila njegova mama in rekla sem da ja.
N-no Taj potem si moj sin. Zdaj gremo domov in ne bojo te našli, saj se bomo odselili. Prišli smo domov in takoj stekla do Tilna. Tilen zdaj-

8 nextov
15. junij 2014
u173761
u173761
next
15. junij 2014
u166521
u166521
Next
15. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike