Forum
u46336
u46336
živjo!No jaz sem se odločila da bom naredila eno zgodbo...Upam da bo kok sj jo pišem prvič =)
No pa začnimo s opisom in napovednikom.. =)
Živjo! Moje ime je Lana.Stara sem 16 let.Hodim na gimnazijo.Imam BFF Kelly.Hodiva v isti razred na isto šolo.Imam tudi sestrico Lily(12) in bratca Toma(3).Imam domačo žival majhnega mucka Pinča(cute one).Preprosto imam se super saj je moj oče odvetnik mami pa modna oblikovalka in zato si lahko privoščim kar si zaželim.A potem se moje življenje obrne na glavo =(....(o tem pa v zgodbici!!!)

Next?

Ali nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2011
u46336
u46336
Pa še slikce od oseb:
Moja Bf:
Kelly

Jst:
Lana

Moj bratec:
Tom

Muci
Pinč

Sestrica
Lily

16. avgust 2011
u46336
u46336
Tukaj pa živim:

16. avgust 2011
u46336
u46336
No kr mi je dc bom kr začela pisati.

Drin,drin,drin,drin...
Ahhh ta preklta budilka, zakaj mora zvoniti tako navsezgodaj zjutraj? Najraje bi še spala. A žal ne morem ker imam šolo =( oblečem svoj kopalni plašč in se odpravim v svojo lastno kopalnico.Ojoj šit moji lasje grozni so izgledajo grozno..Vklopim ravnalec v vtičnico in čakam da s segreje.. Potem si poravnam lase in grem v omaro ki je velika kot manjša soba..Izbirem sexy oblekico.Nato grem spett v kopalnico in se naličimarvica senčilo in maskara.Nato zazvni telefon.Kdo le kliče ob tej uri?Vidim da je Kelly

Kelly-K Lana-L

K-Heiii
L-Živjo
K-Prideš na bus? Pliss pejd neki ti morm nujno povedat..
L-Kaj pa? Ja drgač pa pridem na bus!!!
K-No ti sm prid ti na busu povem.
L-Dj povej mi zdeile nooo

Pi,pi,pi.Joj je že prekinla.No bom že na busu zvedla kaj mi želi povedat.Vzamm svojo torbo in odhitim po stopnicah navzdol.Mami sedi na kavču in prebira modne novice, očka pa pije jutranjo kavico.Vzamem malico in že odhitim na avtobus...

NEXTAM?
16. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u46336
u46336
Ko sem prišla do avtobusne posaje me je tam že čakala Kelly.Bila je čisto rdeča v obraz.Pritekla je k meni in me objela.Začeli sva govoriti:

K-Kelly L-Lana

K-Živjoo Lanči moja :*
L-Heii živjo! No kaj mi moraš povedati?
K-Ok no pa ti bom povedala...No veš zjutraj sem šla na fb in mi je Ben(njen fant) povedal da na šolo dobimo novega tipča nekega petra.No in sem šla na njegivo fb stran in ga vidlaa aveš kolk je cutee gotovo ti bo ušeč!!!

Nato mi je pokazala njegovo slikco...Ouaaauu kolk je cute..Kelly mi je takoj prebrala iz obraza da mi je zelooooo ušeč.Ravno takrat pa je prišel avtobus.Hitro sva se prerinili na avtobus in odšli v šolo.V šoli pa....
17. avgust 2011
u51714
u51714
next
18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
u46336
u46336
To je fant ki mi ga je pokazala Kelly:

Ps. nextala bom jutri ker dones ne morem =)
18. avgust 2011
u46336
u46336
Ko sva z Kelly prišli v šolo, sva najprej šle do omaric.Vzela sem zvezke za matematiko, ki smo jo imeli prvo uro."Dones učitelj sprašuje ampak jaz nič ne znam upam da me no bo vperašal" sem povedala Kelly."no saj jst tud ne znam upam da bo vprašal kakšne piflarje"mi je odvrnila.Ko sva se odpravljali proti učilnici za matematiko sva še nekaj časa govorili in jaz sem bila tako zamaknjena v pogovor da nisem gledala predse.In zgodilo se je.. Sprašujete me kaj? No zaletela sem se v Petra.Nerodno sem padla po tleh in vsi zvezki so mi zleteli iz rok.Bilo mi je grozo nerodno.Od zdaj naprej me bo novi sošolec(in moja simpatija mimogrede) imel za največjo trapo na svetu.Peter mi je pomagal vstati in začela sva govorit

P-Peter L-lana

L-hmmm oprosti
P-no saj je uredu saj sva itak kriva oba in ne samo ti..
L-a res?
P-ja tudi jaz sem malo prehitro šel =)
L-ja
P-mhh kako ti pa je ime? Veš no v sem tukaj
L-ja vem no jas sem Lana ti pa si Peter kajne?
P-ja kao pa to veš?
L-oh kr tako

potem je zvonilo in odšla sva v razred

Nextam?
19. avgust 2011
u46336
u46336
oprostite za napake
*
P-Ja kako pa to veš?
19. avgust 2011
u57682
u57682
moji zgodbi je naslou zakaj jst???

nexttt
19. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
19. avgust 2011
u46336
u46336
luchii♥ hmm oprosti sori ampak nism vedla upam da nisi preveč huda....?
20. avgust 2011
u57682
u57682
sploh nisem next hahahahahaha
21. avgust 2011
u46336
u46336
"jaz sem trapa,navadna prvorazredna trapa" le to mi je šlo po glavi med matematiko.Počutila sem se grozno.Kako sem se lahko zvrnila in to ravno pred njem??
Zato sploh nisem slišala učitelja ki me je klical pred tablo...O šit nič ne znam sem razmišljala.In dobila sem toliko kolikor sem predvidevala...ja 1 kakopak.In da to ni bilo dovolj je učitelj rekel da ne smem več sedeti zraven Kelly ker (baje) preveč klepetava.In presedel me je zraven koga? Ja seveda Petra =(.Kod da že ni dovolj da sem se pred njim osmešila?ne zdaj moram celo sedeti zravenj njega..To je tako grozen dan..sploh ne more biti še hujši.. a sem se zelo zmotila..

NEXTAM?
22. avgust 2011
u52221
u52221
ja!next!!!!
06. september 2011
u46336
u46336
ju3 nektam k zdeile nimam časaa fajn seee mejte
08. september 2011
u46336
u46336
Naslednjo uro smo imeli Kemijo(ooojoooj upam da si ne bom še tu dobila slabe ocene..) S Kelly sva šle do učilnice a na stopnjišču je nastalo ogromno "gužve".Naenkrat sem začutila da se nokdo dotika moje riti.Obrnila sem se nazaj in zagledala..največjega kretena na šoli na katerega so padale skoraj vse punce na šoli Lucasa.Začela sem kričati in upiti nanj on pa mi je le rekel "Kaj pa je srčicaa mojaa bi mo dala?" in se neumno režal.Aaa kako grozen dan sem pomislila..Takrat pa sem nekaj zaslišal:"Eiii ti kreten pusti Lano pri miru spravljaj se na sebi enako..." Pogledala sem v smer iz katere je prihajal zvok in zagledalaa Petra...Lucas ga je lee gledal kot tele v nova vrata.Rekel je le"Ti ta nou še se bova srečala.." in odnesel pete.

Nextam????
09. september 2011
nekt
09. september 2011
u46336
u46336
To je pa Lucas:

11. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg