Forum
Živjo sem Anna in povedala vam bom na pol resnično zgodbo ki se mi je zgodila.

Kate ne dotikaj se mojih stvari!! Sem se drla iz dnevne sobe ko je moja sestrica Kate probavala moje obleke in se ličila z mojimi ličili. Aja pozabila sem se predstaviti. Moje ime je Anna in sem stara 16let imam mlajšo sestrico Kate, ki je stara le 8let. Imam tudi Bff njej je ime Hanna in ima jutri rojstni dan.
Imam še mamo moj oče pa je odšel od nas ko se je rodila Kate. No ko sem zagledala Kate ki se je ličila z mojimi ličili, sprobavala moje obleke in brskala po mojem računalniku sem se začela dreti res bilo je groza. Kate je takoj zbežala iz moje sobe jaz pa se odšla na računalnik na FB tam pa je bil na klepetu fant v katerega sem bila čisto zaljubljena od ušes ime pa mu je bilo(Tom). Hotela sem mu napisati kako si vendar me je on prehitel in mi napisal....NEXT??

JAZ:

HANNA:

KATE:

MOJA MAMI:

TOM:

NEXT??
05. februar 2012
next
05. februar 2012
u71846
u71846
next
05. februar 2012
neext
05. februar 2012
neeeexti
05. februar 2012
Ok nextam
Želela sem mu napisati kako kaj? A me je prehitel in rekel , a greš z mano nocoj v kino z frendi pol pa na pizzo? Takoj sem rekla JA!! Potem pa sem mu rekla: Morem se zrihtat za v kino in potem sem mu samo še napisala BY in poklopila moj Laptop.

Hitro sem premetala celo svojo omaro dokler nisem naša prave oblekce potem pa sem se samo še malo naličila z rdečo barvo okrog oči in z živo rdečo na ustnicah in bila sem pripravljena.

Ampak ura je bila šele 19.00 Tom pa mi je rekel da pride po mene šele ob 19.45 saj se film začne ob 20.00. Grr sem si rekla in odšla gledat televizijo na televiziji je bila moja najljubša nadaljevanka, nak pa je pozvonilo na vratih bil je TOM. Ko sem odprla vrata mi je rekel WOW TI PA SI LEPA. Potem pa sva odšla v kino gledali smo Paranormalno3 in vse je bilo zelo strah še posebaj mene saj sem se ves čas stiskala ob Toma. No pozabila sem vam še povedati tam je bila tudi Hanna ona je zaljubljena v enega Davida in prav on jo je povabil če gre z njim. Ko je bilo filma konec smo odšli na pizzo bila je SLASTNA , ko smo pojedli smo vsi odšli gledati sončni zahod, bilo je božansko saj me je Tom objel in potem... NEXT?

DAVID:

SONČNI ZAHOD:

NEXT??
06. februar 2012
u25153
u25153
next zame plis???????
06. februar 2012
Ok za tebe nikica-piki!!

Tom me je objel potem pa DRIN DRIN zvonil je moj telefon, bila je mama in rekla mi je: Kdaj pa prideš domov? Rekla sem ji čez pol ure in ona mi je odgovorila ok nato pa sem poklopila slušalko.

[img]http://tehnik.mobitel.si/wp-content/uploads/2010/09/Nokia-C6-full-tipkovnica.jpg[/img]

Čez pol ure smo vsi odšli domov. Naslednji dan sem se za v šolo oblekla zelo zelo lepo.

[img]http://www.shrani.si/f/1l/3o/3DuRnS9n/200113133463006725386100.jpg[/img]

Ob 07.45 sem odšla od doma v šolo na poti pa sem srečala Hanno. Spomnila sem se(v mislih): OHH NEE DANES JE HANNIN ROJSTNI DAN JAZ PA SEM ČISTO POZABILA! Hanna vse naj naj sem zavpila in jo objela potem pa sem ji rekla: Samo v trgovino skočim po nekaj! Hanna je rekla OK in se odpravila proti šoli. V trgovini sem videla prelepe ALL STARKE ki so bile zelo na popustu bile so le 30€ v torbi pa sem imela 40€, vzela sem še dva paketa bonbonov in eno prekrasno majčko nato pa sem odšla v šolo.

[img]http://www.superge.si/images/svn/products/400/7819883-AA_400.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/1q/Bo/3fx17w6e/153913blkw.jpg[/img]

V šoli sem dala Hanni darila in ona se je zelo razveselila. Nisem vam še povedala Hanna ima enega brata (Greg) in eno sestro (Kaya) ima tudi očeta ,ki je zdravnik mama pa ji je umrla v prometni nesreči od takrat naprej ima Hanna samo žalosten pogled in ni več taka kot je bila.No začel se je pouk in jaz sem pisala sporočila Tomu on pa meni nak pa mi je učitelj rekel: Anna uprašana si! Kajj!! Uprašana si a slišiš? Prišla sem pred tablo in dobila matematiko 3.Jaz sem vedno vajena dobrih ocen in ta trojka mi bo uničila vse. Ko sem prišla domov sem povedala mami da sem dobila 3 in ona je bila zelo razočarana, ampak mi ni prepovedala ničesar(HVALA BOGU) odšla sem na FB tam pa .... NEXT??
07. februar 2012
TO SPLOH NE DELA!!
07. februar 2012
NE DELA KONČUJEM Z ZGODBO OPROSTITE AMPAK BREZ SLIK NE BO NIČ KONČUJEM!
07. februar 2012
Ni končana zgodba evo še enkrat vam bom napisala tisti del ko mi niso delale slike!

Ok za tebe nikica-piki!!

Tom me je objel potem pa DRIN DRIN zvonil je moj telefon, bila je mama in rekla mi je: Kdaj pa prideš domov? Rekla sem ji čez pol ure in ona mi je odgovorila ok nato pa sem poklopila slušalko.

Čez pol ure smo vsi odšli domov. Naslednji dan sem se za v šolo oblekla zelo zelo lepo.

Ob 07.45 sem odšla od doma v šolo na poti pa sem srečala Hanno. Spomnila sem se(v mislih): OHH NEE DANES JE HANNIN ROJSTNI DAN JAZ PA SEM ČISTO POZABILA! Hanna vse naj naj sem zavpila in jo objela potem pa sem ji rekla: Samo v trgovino skočim po nekaj! Hanna je rekla OK in se odpravila proti šoli. V trgovini sem videla prelepe ALL STARKE ki so bile zelo na popustu bile so le 30€ v torbi pa sem imela 40€, vzela sem še dva paketa bonbonov in eno prekrasno majčko nato pa sem odšla v šolo.

V šoli sem dala Hanni darila in ona se je zelo razveselila. Nisem vam še povedala Hanna ima enega brata (Greg) in eno sestro (Kaya) ima tudi očeta ,ki je zdravnik mama pa ji je umrla v prometni nesreči od takrat naprej ima Hanna samo žalosten pogled in ni več taka kot je bila.No začel se je pouk in jaz sem pisala sporočila Tomu on pa meni nak pa mi je učitelj rekel: Anna uprašana si! Kajj!! Uprašana si a slišiš? Prišla sem pred tablo in dobila matematiko 3.Jaz sem vedno vajena dobrih ocen in ta trojka mi bo uničila vse. Ko sem prišla domov sem povedala mami da sem dobila 3 in ona je bila zelo razočarana, ampak mi ni prepovedala ničesar(HVALA BOGU) odšla sem na FB tam pa .... NEXT??
08. februar 2012
u73832
u73832
next
10. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg