Forum
pisala bom zgodbico o punci ki ima vse:fanta,frende,bogata je...Skratka srečna je.Več boste izvedl če boste bral.

boš bral/a in komentiral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. januar 2011
nextam odvisn od ankete
30. januar 2011
ime mi je Kaja in imam najbolše življenje.Stara sem 16 let.Moji starši so bogati in živim popolno življenje.Imam najbolšo prijateljico Laro-vedno mi stoji ob strani in fanta Žana ki ga imam najraje na svetu.Nikoli nisem marala invalidov in poškodovanih ljudi.Neko noč pa sem sanjala da me je zbil avto in me nihče ni več maral.Mislila sem siedne sanje.Oblekla sem si zeleno majico in kavbojke ter odšla v šolo.Na avtobusni postaji me je kot vedno čakala Lara.
L-Lara
K-Kaja,jst
L-helou Kajč!
K-helou Larč!
K-veš kaj sm sanjala?
L-kaj??!!
K-zbil me je auto in postala sem invalid.
L-a res??!
K-ja pa noben me ni maral.Če se mi to res zgodi me boš mela še rada?
L-kko lahk pomisliš da bi se to zgodil pa da te neb mela več rada?
K-nwm
L-no dej pejva u šolo.
K-ok
30. januar 2011
next?
30. januar 2011
next
30. januar 2011
jutr kr sm bouna =(
30. januar 2011
u26296
u26296
next!!
31. januar 2011
V šoli je bilo dolgčas.Učiteljica je spraševala matematiko.Vedno sem bila odlična,ta dan pa nisem hotela biti vprašana,zato sem gledala v tal.Nato učiteljica reče:no Kaja pridi k tabli.Ma ne no!sem si mislila.Po tem kar sem sanjala bi se najraje zjokala.Šla sem k tabli in dobila prav dobro.Ostale ure pouka so minevale počasi.Končno je bilo konec pouka, zato sem odšla domov.
next?
31. januar 2011
sory kr sm mau napisala sam sm bouna
31. januar 2011
u36191
u36191
Next?!
31. januar 2011
Ko sem prišla domov sem se lahko zjokala ne da bi me kdo videl.Celo uro sem jokala nato pa me zmoti zvonec.Obrišem si solze in grem odpret.Pred vratmi je bil Žan.Povabila sem ga notri.Seveda je opazil moje rdeče oči in me vprašal zakaj sem jokala.Rekla sem mu da sem rezala čebulo.Vedno je vedel ko sem lagala.Vse sem mu povedala.Žan me poljubi in mi reče:zaradi neumnih sanj jokaš?Tako nekako.je bil moj odgovor.Ah ti Kaja,Kaja...
next?
02. februar 2011
usaj 2 nexta
08. februar 2011
next
08. februar 2011
next
08. februar 2011
next
08. februar 2011
no zdej so že 3next
08. februar 2011
oki nextam
08. februar 2011
naslednji dan sem že pozabila na svoje sanje.Še dva dni pa bo moj rojstni dan.KOMAJ ČAKAM!!starši so me uprašali kaj si želim za rojstni dan.Mislila sem si : da bednih sanj nebi bilo več.Nato sem se spomnila MP4 player-tako se bom zamotila.Dobro torej MP4.in res čez dva dni sem ga dobila in še veliko drugih daril.Od Lare : zapestnico bff forever.Od Žana : plišastega medvedka s srčkom.mp4 player mi je bil zelo všeč.Takoj sem šla na comp in si naložila muziko.next?
08. februar 2011
nebom nextala če neboste komentiral
11. februar 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. februar 2011
u6488
u6488
next!
21. februar 2011
next
22. februar 2011
nooooo a bo kejjj?
29. junij 2012
next!!!
05. julij 2012
next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next,
05. julij 2012
no klara kdo zdej to dela k se ti jeziš!?
(next,next,next....)
05. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg