Forum
lejte rada bi napisala svojo zgodbico o eni najsnici ki je ful tzko pa tko ane...ne bo prevljica tko ko ene piste da sta takoj skoup pa to
ukei START:

oila!
Ime mi je Nina. Sm najman pomembna punca na nasi gimnaziji. OK, sej ni cisto tak sam me cist noben ne mara...sej jih najberz raumem sej sem nova! dobrao cist nova nism saj sm u tej soli ze tri mesce...pa mi noben ne rece niti zdravo. na stari soli je bla druga pesem tam sm bla tko priljubljena. Amapak moja cudna mama pa fotko sta hotla da se preselimo in njuno je seveda obveljalo tko da smo se se isti da n preselili. Fanta nijam me je zdnji prevarl. To sem razmisljala ko je profokza za biologijo zakricala: "Nina! Kaj si pa tako zamisljana? raje odgovori na vprasanje!"
"K-kaksno pa je bilo vprasanje?"sem zajecljala. "To bi vedla ce bi zadnje 5 min poslusala, ah pozabi s tabo se na mislim obremenjevat"je zakricala name. v tisem trenutku je zazvonilo in stekla sem na hodnik kjer me je ogovorilo povsem neznano dekle: "Vem kako se pocutis." Ostala sem brez besed...Kako ji je sploh ime? "Tia sm...puca s paralelke...

A VaMm Je uSeC?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2011
next
05. maj 2011
"Aja!" sem poznavalno prikimala. Nato pa dodala "JAst sm pa Nina." sano prikimala je in me nato vprasala: "In kako si?" "ma uredu ti?"sem se pozanimala. "Bo slo ane..."sem mi je nasmehnila. Jast sm bila se kr presencena da me je ogovorila nato pa na glas zajeclala: "Kako si vedela? Mislim kaj se je zgodilo?" Zabulila je vame nato po zalostno dejela:" Ah z mano je isto... lani sem prisla pa me se niso sprejeli. On, lej Matej je te leja on je najbolj popun tipson na soli." Pogledala sem kam kaze nato pa na pol v smehu rekla: "Hahaha...on hodi s Tadejo! poglej!" Nic ni rekla jast pa tut nic. Po tiho sma gledali kako je do njega prisla Tadeja. Ah ja Tadeja je TKO popuna! Ampak se 5x bol nesramna...Samo zajebeva me AH je ona ja moja sosolka. O Mateju se pa sploh ne rabim odlocat...on je tko lep. Ampak hodi z Tadejo in med njima nic ne skripa...se v tistem trenutku sem Tii sasepetela: "Kako lahko hodi z njo ko je pa tko nesramna?" Zabuljeno je pogledala v mene in potiho rekla: "Ja ona je prijazna do njega jast bi tut dla ce bi hodla z njim."
05. maj 2011
next
05. maj 2011
next
05. maj 2011
Pomislila sm... tko prav je imela. Vsaka bi bila prijazna z njim. Se v naslednjem trenutku sma se poslovili. Doma sem stekla na facebook kjer sem mela dva prosnji za prijetelstvo Tia TheOne valda da sm jo sprejela. Naslednja pa je bila Matej Mikic. OMG zakaj mi on posilja prosnjo? Kaj me briga Valda da sem ga sprejela. Takoj mi je napisl:
Matej:Oi!
Me:Ui!
Matej:Kaxi?
Me:Ma gre ti?
Matej:OK! Alo kaj si ti tista punca s hodnika?
Me:Jap! Why?
Matej:Eh, kr tko. By it morn!
Mey!
Govorila sem z njim! Oky... verjetno celo noc neom mogla spat!
11. maj 2011
neeeext
11. maj 2011
u47880
u47880
Next.!

Hitro
12. maj 2011
Prau sm imela nism spala. Celo noc mi je u glavi odmevalo Matej me je klikno! Jupi Zjutraj sem stekla v solo kjer me je na vratih objela Tia in mi povedala novicko dneva: "A ves da sta se Matej in Tadeja rasla?" Zabuljeno sm pogledala v njo in ji z ocmi namignila naj pove se vec. "Hja! On je baje spoznal nekoga drucga. O glej Matej prihaja k nama...haha mogoce te je pa res uceri gledu!"mi je skrivnostno povedla. Matej je pocasi pristopu k nama in meni rekel: "Hy Nina! Kok si kaj?" Ostala sem brez besed...v meni je prepevalao jeeeeej! Prvic sem ga vidla tako od blizu. Zakaj je teko popoln? Tia je sla mi mi pomeziknila jaz pa sem zajeclala. "V-vredu! Ti?" Na skrivaj mi je pomeziknil in rekel: "Gre! A si prestrasena? Se me bojis? Hahaha sej ne grizem. Ej dans po pouku priji k meni! Ej leti u class." V meni je vpilao jeeeeea! K mateju rem!
12. maj 2011
nexT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nujno
12. maj 2011
se 1 next!
12. maj 2011
next
12. maj 2011
neeeext dej zdej!
12. maj 2011
Odstevala sm ure do konca pouka. Sam se matematika. Mislim ta profoksa nic ne razume. Mislim kdo jo poslusa. Koncno je zazvonilo in stekla sm skozi vrata kjer me je cakal Matej. "Oi! Sm ze mislil da te ne bo. Kaj si imela zadnjo uro?" me je vprasal. Pogledala sm ga in dokaj tekoce rekela: "Matematiko! Ti?" "Biologijo. Haha, pustiva to zai Ne reci da si jezna ker sma se s Tadejo rasla. Kaj ti je Tadeja rekla o meni?"se je zasmejal. Pogledala sem ga. Pa ne da misli da se druzim s Tadejo. "Haha, Tadeja me le ponizuje in se norcuje. Kaj grema zdaj?"sem mu odgovorila. Matej mi je pomeziknil in me prijel za roko. Zardela sem do nebes srce pa mi je noro rezbijalo. Matej me je prijel za roko. Ko sva prispela do njihove hise. Hisa je bila dokaj velika, ampak Matejeva soba je bla carska. Saj ne da je bila mala v njej je bilo vse modro-crno na steni pa so bili posterji. "Waw , kok je lepo"sem navduseno rekla. Matej je skomignil z rameni: "No ja. grema na fejsa?" Prikimal sem. Vsedal sma se na posteljo Matej je iz predala potegnil crn prenosnik. Matej se je vprisal, imel je 506 prosenja za prijatelstvo. "Kaj tok prosenj?"sem se zarezala. Matej je skromno rekel: "Hja! sej ne sprejmem vseh." V tistem trenutku me je pogledal s svojimi rjavimi ocmi ze v naslednjem ternutku pa...
12. maj 2011
nexxt!
12. maj 2011
nexT!!!!!!!!!!
12. maj 2011
se 1 al pa 2 nexta
12. maj 2011
next
12. maj 2011
se 1 pol pa je
12. maj 2011
neext
12. maj 2011
nextam ob osmih
12. maj 2011
nextt! hitr
12. maj 2011
Next!!!
Takoj zdaj!
12. maj 2011
a zdej oukej ;D

nexT!!!!!!!!!!!!!!!

OBOŽUJEM TO ZGODBICO
12. maj 2011
Je zabrnel moj prenosni telefon. Klicala je MAMA zanimalo jo je kdaj pridem na kosilo. Ta zenska je nora. Unici mi najbolj perfect trenutek u mojem zivlenju. Hja, kaj hocemo. Po dolgem pogovoru z mamo mi je Mtej rekel: "Sej ves da fanti ne maramo govoriti o custvih sm bi ti vseeno red nekaj povedal. Torej vsec si mi Nina res, ampak se ne bi rad takoj zapletel." Awww, a ja ze kdo kdaj rekel kaj takko romaniticnaga. Ne, noben nikoli... Ker sma se mogla ucit sva se poslovila. Doma se sevada nisem ucila...razmisljala sem o Mateju potem so mi misli nekeko nanesle na mojega bivsega Mitjo. Mitja me je preveral z eno Mijo. Po tistem sem bila cisto na tleh. Mio sem imela za prijatelico ampak zivlenje gre naprej.Mitja je bil moj edini fant. Z njim sem se prvic poljubljala, sam spala pa nisem z njim. Verjetvo ja zato spal z Mio. "Nina! Kosilo je na mizi!!!"je zakricala mama. Pocasi sem vstala in odcapljala k mizi. Moja starsa sta bolj mirne narave in me nikoli ne obremenjujeta. To mi je vsec. Po kosilu sem sla na facebook. Odjavla sem se s chata in gledala fotke. Tkaret pa sem dobila prosnjo za...
12. maj 2011
next?
13. maj 2011
neext
13. maj 2011
next
13. maj 2011
se 2 nexta!
15. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg