Forum
u41091
u41091
okej o kom ali o čem nej pišm da bo kdo bral? dala sm že dva fu*jena naslova da bi usej kdo odprl stran pa prebral ampak ni delval. js zase mislm da usej prbližn dobr pišm ampak noben ne bere. velik ljudi pa pol bere ene usrane zgodbice k niti prbližn niso dobre in k njihovi avtorji sploh nimajo talenta za pisanje (usej ne velik) in na konc majo take neumne zgodbe največ ogledou in komentarjev. kva a nej začnem o pepelki pisat da bo kdo bral? zdle to kr pišm pol stvrai sploh nism mislna napisat ampak kar je res je res, čeprou se zdle tlele velik ljudi ne bo strinjal z mano če bo seveda sploh kdo odprl to stran a ne?? na jetra mi gre k mamo oz. majo nekateri res talent za pisanje ampak ponavad lih dobre zgodbe ni so brane tist šit k pa en napiše: heej. sm bogata sm lepa mam lepo bf in najlepžga fanta in use je kul pa eno sovražnico k je tut kul da je v mojmu lajfu pa enga fanta k je še lepši in pol je kr z njim in pol enga avto zbije in je pol use še bol supr -.- hejtam take zgodbe! al pa druga različica: sm sirota in me posvojijo eni bogataši in pol pride ne fnt in je seveda takoj zalublen. al pa celo takšenle sranje poznamo: hej hoj, čudovita punca in pol me posil nekdo pač k ga poznam in sm v eni uri že noseča in bruham gor pa dol in pol kr že dojenčk brca in sevede čez dve ure že rodim enga čudovidga angelčka. pa a mi lohka kdo razloži akj hudiča med zgodbami delajo top modeli? zdle sm jezna in zato kr neki pišm, kar mi pač leži na duši. če s e bo tole kermu dal prebrat nej usaj mal zmiga svoje roke pa napiše svoje mnenje. hvala, prosim že vnaprej... :/
09. julij 2011
u35127
u35127
Se morem s tabo strinjat, prebrala sem že kar nekaj zgodb ki so mi všeč ampak jih skoraj noben drug ne bere, in res so bedni s tem da se takoj zaljubijo pa so noseči sam nič ne morem kr berejo take bedne zgodbice, drgač pa ne odnehat!
09. julij 2011
u41091
u41091
končno eden. še zmer je skor sramota da je tole prebral že usaj 20 ljudi komentirala je pa sam ena :/
10. julij 2011
Js se tut strinjam s tabo ... Sej js sm tut enkrat pisala eno zgodbico , ki ni bla tok dobra , ker vem , da nimam pojma o tem , sam pol na koncu jih je kr velik komentiral pa bral Ti najprej piš , pol se bo že našel kak next , na konc jih boš pa tok mela , da te bo ' glava bolela ' Sm prebrala en začetek od tvoje zgodbice in mislim , da bo res carska , ker maš res talent u pisanju =D Ti kr piši , pol pa deli reklame pa to , pa bo ... Ne obupat
10. julij 2011
u41091
u41091
haha mamo ne problem k me je use skupi minil. sm mela ful veselja da bi napisala neki nouga ampak me je res use minil k ni noben tok časa komentiru in nč. kr neki pač. nej zdej tisti zadetki komentirajo tiste usrane bogataše pa posiljene člouke XD
10. julij 2011
hahahahahaha! Legenda
11. julij 2011
Nexti uno "zgodbico" o Lu!! Konč en pametn...pismo berš pa se spoznata, pa te kr upraša pa že zgubiš nedolžnost pa si noseča dej ne seri noo>.< uno o Lu napiš! Crknla k sm brala "Moja mama je bila verjetno pijana ko mi je izbirala ime" HAHAHAHHAHAHA!
11. julij 2011
u41091
u41091
okej uno bom pa res ;D
11. julij 2011
piš, pa bomo bral
28. september 2011
no mislm, usaj jzz..
28. september 2011
Hahahahah, svetovno
18. marec 2012
Zlooo sem se nasmejala Ful mi je usec tvoj komentar ampak se mi zdi da so se mal spremenile zgodbice na igrah, zdej je velik zloo dobrih in so tudi brane ceprav se se bedno najdejo take Brezhnev kakrsnega koli pomena
18. marec 2012
* vedno najdejo kake brezvezne brez kakrsnega koli pomena
Upss pisem z ipoda pa je autocorrect
18. marec 2012
u83943
u83943
Heii! Jst se popolnoma strinjam s tabo..... moje zgodbe skor niso nč brane, no nektere z mojga druzga profila Sarah1199... pa mislm da mam velik več talenta(sorry, se ne hvalm ampak mism tko) ku ene tam.. hm... kr ene... Hej sem Maja in to je moja zgodba... blablabla... in takoj jo ena za rit zgrab in tak ne slovničn piše hiti use tak hitr... mism da to zgodbo večina pozna in ma več kot 38000 ogledov.... wtf???? sorry, ampak u teh zgodbah nč ne vidm kokr drugi neki vidjo... i zanimiu..... tisti ku se pa res trudmo pa pol nč ni z našimi zgodbami... ostajajo 'neodkrite'.... -.-
18. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg