Forum
No tuki bova z LittleSuneshine pisale eno zgodbico...Gre se pa o eni punci k je stara 10 let in je mela 65 kil..Hotla je čiz spremenit svoj življenje (kile, videz) in se tko tut mal zafrknla.
Ko bova napisale en del bova počakale na 5 komentarjev ali več. Nebova nadaljevale dokler jih nebo pet (ali več).

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2011
Ime mi je Zoja. Stara sem 10 let in imam 65 kil. Rada bi hujšala..Nikoli nisem šla z razredom na bazene, ker me je preveč sram odvečne kože. ''Driin, driin, driin'' je zvonila budilka…''O ne! Danes je 1. šolski dan.'Sovražim jih''. Sem rekla. Oblekla sem se in odšla na zajterk. Spodaj me je čakala mama. ''Dobro jutro sončece'' me je pozdravila. ''Boš zajtrkovala kosmiče'' ? me je vprašala. ''Ne'' sem ji odgovorila. ''Odločila sem se, da bom hujšala''. ''Kaj''!? se je zadrla mati. ''Ne boš hujšala, pa če si to še tako želiš.! Ko sem bila tvoje starosti sem imela 3 kile manj, pa poglej kakšna sem.''! Moja mami je manekenka, je vitka in zelo lepa. Res ne vem zakaj mi ne dovoli hujšati. ''Ampak mami! Res si nisem všeč. Tebi je lahko, ker si tako vitka in lepa..Poglej mene.''!..''Pojdi se obuti in pridi v avto'' mi je odgovorila in odšla..
Ko sem prišla k šoli sem stekla k Anji in Sari..''Živjo''! Sta me pozdravili. ''Kako si kaj''? Sta me vprašali..''Ne preveč dobro''. ''Zakaj'' ju je zanimalo..''Ah pozabita, rekli bosta, da sem čisto vredu in naj neham gledati druge, ki so suhi'', in sem odšla. ''Odšli sta za mano in me objeli''…''Pa ja ne misliš, da si debela..Tako vitka si..'' ''Da ne''!? Sem se zadrla v joku. ''Prejšnje leto sem bila tako zadovolna sedaj pa se niti pogledam ne več.! Odšla sem na stranišče in uzela revijo iz torbe..''Kako shujšati v 10 dneh''? Je bil naslov..Začela sem brati..Nato pa sem videla Kristino, ki je pogledala izpod stene kaj berem..Začela se je smejati…Odhitela sem ven in ji sledila…Nato je stopila na vrh stopnic in se zadrla..''Posluh prosim.! Ravnokar je na stranišču Zoja brala revijo ''Kako shujšati v 10 dneh''?!..Vsi so padli v smeh mene pa je bilo tako sram, da sem odšla domov.
Nadaljujem.??
08. februar 2011

To je Zoja
08. februar 2011

To sta Anja in Sara
08. februar 2011

To je Kristina
08. februar 2011

Moja mami Sandra
08. februar 2011
u36293
u36293
Neeeext! ;D
09. februar 2011
next:!
09. februar 2011
Tm k piše Moja mami Sandra bi mogl bit Mami Sandra, ker nism jz Zoja.. Bom nextala sam še 1 koment.
09. februar 2011
u36670
u36670
next
09. februar 2011
Bila sem sama doma...Mami je odšla na potovanje, ker je manekenka in pride čez en teden...''Yes, sama sem doma''! Sem zavpila...Usedla sem se na kavč prižgala TV in jedla..Nato je prišel mimo moj brat Jan..''Saj ni čudno, da si debela..Poglej se! Gledaš tv, ješ in lenariš..Pejt vn mal tečt...Bo bol..'' In je odšel. Jaz pa sem si rekla: ''Mogoče se niti ne moti toliko..Kar prav ima..'' In sem odšla teči. Na poti sem videla Kristino, ki je bila tudi zunaj vendar ni tekla..Ko me je opazila je hitro stekla..Sledila sem ji, nato pa je nisem več videla...''Hmm..Kam bi lahko šla''? Odšla sem po potki, ki vodi skozi gozd, ki je ubistvu bljižnica..Napoti domov sem slišala ljudi..''Tukaj po tem gozdu se malokrat kdo sprehaja..Germ pogledat'' sem rekla in odšla dlje..Bila sem skrita za grmovjem 10m stran od mene pa so bili..... Next?
09. februar 2011

Jan.
09. februar 2011

Vem, da je cute vendar u nalsednjem delu boste izvedeli kaj je njegova slaba plat.
09. februar 2011
u36238
u36238
Next!
FuŁ Dobra Zgodbica!
09. februar 2011
Hvalaa..Še usaj 2 komenta.
09. februar 2011
u36799
u36799
Next
09. februar 2011
u36799
u36799
next to sa dva zdei pa nexty d vidm to njegovo slabo plat xD
09. februar 2011
Ok..
09. februar 2011
u36238
u36238
Next!
09. februar 2011
u32601
u32601
next
09. februar 2011
Bila sem skrita za grmovjem 10m stran od mene pa so bili Kristina, Jan in Zoran..(ta fant zaden na sliki)..No nekateri bi rekli pa saj je vseeno.Ni vseeno..Zoran je diler...Dilerji pa preprodajajo drogo..To pomeni, da se Jan in Kristina drogirata.??!! O ne..!! Jan je moj brat..Moram ga rešiti..Odšla sem na začetek in začela peti naglas, da so me slišali in, da so odšli stran..Ko sem prišla domov me je čakal listek na vratih..''Če bosta starša izvedela, da sem bil z Zoranom in, da se kupil od njega drogo se boš danes zadnjič pogovarjala z Anjo in Saro''..! Mene je bilo zelo strah saj sta vendar moji BFF..Neko je pozvonil..Bil je Zoran..''Živijo, jaz sem Zoran..Je Jan doma.''?...''Am..Ja je..Ga pokličem''? ''Ja prosim.''...''Jaan..!! Obiski''! Jan mi je zabičal..''Nepozabi na listek''..In pokazal kako mi bo prerezal vrat...Odšla sem spati...''Driin, driin, driin...'' O jap..Bila je šola..Odšla sem v kuhinjo uzela jogurt in žitarice in zajterkovala..''Mmm..Kako je dobro'' sem rekla...Mimo je prišel Jan in mi dal revijo...Bila je emo revija...o.O Kaj pa je to..''Zoran zahteva, da postaneš emo in se nam pridružiš''...''Kaaj..!?''.....Next.?
09. februar 2011
u36541
u36541
next
09. februar 2011
u36101
u36101
Neeeextt..
09. februar 2011
Še 2 ali 1 koment.
09. februar 2011
u36541
u36541
prosim nexti brez teh nextov
09. februar 2011
u36874
u36874
Next ful doro.
09. februar 2011
u36541
u36541
no zej pa nexti
09. februar 2011
''Kaj''!? sem se zadrla..''Ja, včeraj mi je po e-pošti poslal, ker zunaj bi lahko kdorkoli slišal''.
Ko je omenil e-pošto sem se rahlo nasmejala..Komaj sem čakala, da gre, ker bi odšla malo v njegovo sobo...Ključ kje skriva vem že od malega..Odšel je jaz pa sem se delala, da spim..Ko je minilo 10min. sem odšla v njegovo sobo in vidla prižgan računalnik..Bil je že vpisan zato sem kliknila ''Sporočila'' nato sem dala ''prejeto'' potem pa sem poiskala ime Zoran. In ja..Našla sem kar sem iskala...Ampak..??!!...Next?
10. februar 2011
Grem zdaj k ortodontu, ker dam zvezdice dol in zato nisem tok velik napisala..(;
10. februar 2011
ja nextt itaqq
10. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg