Forum
Začela bom od začetka.Ime mi je Kristina in me kličejo Krisy ali Krist.Viktorija - kličemo jo Viki - je moja najboljša prijateljica.Nekega belega svetlega dne sva se z Viki odpravili v šolo.Tam so trajale najbolj dolgočasne ure.Fizika,Matematika,sloveščina,geografija in kemija.Krasno.Na koncu smo imeli še nemščino.Ko sva se z Viktorijo utrujeni vlekli domov sva prišli do semaforja.''Kaj ko bi stekli kar čes?Prej boma doma''.Res je bilo da bi najverjetneje čakali pol ure a se nisem strinjala.Odkimala sem.''Ne bodi no taka mevža.'' je vzkliknila Viki.Še vedno se nisem strinjala.''Pa grem sama'' je skomignila in brez da bi pogledala okoli, stekla na cesto.Nenadoma je pridrvel avto z vso hitrostjo in... se zaletel v Viki.Glasno sem zakričala ko je Viki poletela nekaj metrov po zraku in pristala na tleh.Nenadoma se je od nekod znašlo nekaj mož v črno zlatih opravah.Stekla sem k Viki a oni so bili hitrejši.Grobo so me odrinili stran da sem z glavo padla na cesto in...
Ko sem se zbudila sem ležala v postelji.V moji postelji?Ne v bolnišnici.Pred mano je čepela truma ljudi.Mami,očka,teta,sestra,bratranec,sestrični in vsi moji sošolci.No ne ravno vsi.Nekaj jih je manjkalo saj so bili že najverjetneje doma.S pogledom sem iskala Viki.Ni je bilo.''Kje je Viki?''.Šele tedaj sem opazila tudi Vikijine starše.''Viki je zbil avto'' je zajokala in zatarnala njena mama ''toda potem je izginila.''.Spomnila sem se kaj se je zgodilo.Že sem hotela povedati a sem se zadržala.Ne, sem razmišljala, prava zmešnjava bo.Policisti in vse to.Ugrabitelje bodo pregnali.Skrili jo bodo še na varneje mesto.Ne to moram urediti sama.

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. november 2010
Neext?
19. november 2010
u29483
u29483
ja nujno fulll huda pliss next ko full hudo pišes
19. november 2010
ja lohka pišeš p prosm še moji dve preberte
19. november 2010
Emm bom mal kasneej.Morm dol z kompa