Forum
hej.sm špela in bom pisala zgodbico ozeroma pač bo bol grozliva.pisala bom na vsake 3,4 dni odvisno kolko bom mela časa.
***************************************************************************************************************
začne se pa tko... bilo je v začetku šolskega leta 9.razreda. vsako leto na isti dan organiziramo tabor s šolo.z mojo najbolšo prijateljico megan sva šle po šolskem hodniku in na veliki steni pred našo učilnico videle ogromen plakat.V PETEK,SEPTEMBRA 13.2012 ORGANIZIRAMO TABOR ZA VSE 9.RAZREDE OSNOVNE ŠOLE.blablabla... na koncu je še pisalo da bo tabor v italiji v zelo majhni vasi.
to je na moj rojstni dan,je vzkliknila megan.pokimala sem ji in skupaj sma odšle po dežurnega učenca da bi se lahko prijavile.nemaram potovati, a ker se to odvija na meganin rojstni dan nisem mogla reči ne. niti malo nisem bila navdušena nad staro hišo,v kateri bomo mogli prebivati celih 7 dni in 6 noči.v časopisu sem prebrala da v tistem mestu straši in še to,blizu hiše je staro pokopališče ki ni niti malo prijazno.skratka,megan nisem hotela strašiti in ji tega raje nisem omenjala.
***************************************************************************************************************
jz (Nicki)

megan

17. november 2012
neext.
17. november 2012
u111104
u111104
neeeeeeeeext ♥
17. november 2012
u112537
u112537
next
17. november 2012
next :3
17. november 2012
next ;*
17. november 2012
neeeext <33
17. november 2012
next :$
17. november 2012
neeeeexti!
17. november 2012
neeexttttt :*
17. november 2012
fholj dobro nekšti!
18. november 2012
u91591
u91591
next
18. november 2012
Neeeext
20. november 2012
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXt
23. november 2012
u109575
u109575
prosim neeext hitroo!
23. november 2012
ok. hvala vsem za nexte in ful sem vesela da berete res ! mwa : *
bilo je v četrek,12. septembra oz. 1 dan preh odhodom. bila sem sama doma in si pakirala stvari. v svoj velik debel kovček sem dala moje obleke,ličila,knjige ter moj dnevnik,telefon in fotoaparat.vse skupaj sem zvlekla v vežo kjer me je vse čakalo že zjutraj. nasvezgodaj me je zbudila mama~ ura je bila pol sedem,kar je zame,lenobo zelo hitro. počasi sem se pristopicala iz kopalnice se uredila in že šez miuto hitela na avtobus ki je čakal pred šolo.bila sem zelo vesela,a hkrati malo živčna.skozi okno avtobusa mi je že mahala megan. logično, da sem se vsedla zraven nje. vožnja je bila zelo hitra in čas je zelo hitro mineval da sploh nisma opazili da se vozimo že skoraj dve uri. iz glavne ceste smo zavili na krajšo gozno pot, saj naj bi bilo tam bliže do italjansko~slovenske meje do koder smo hoteli priti. bilo je zelo grozljivo. gozd je biv brez ene same travice. vse je zgledalo kot da je zgorelo. samo še veje in gola drevesa so ostala... eno od meganih prijateljic sem vprašala kaj se je z gozdom zgodilo, saj naj bi tukaj nekje živela njena teta. povedala je da so gosd pred skoraj že pol stoletja zažgali zaradi ljudi ki so umrli v njem med 1 in 2 svetovno vojno. povedala je tudi da so ljudje vrjeli v vraže ter gozd začgali zaradi nekakših duhov ali nekaj takega... bilo mi je grozno a sem se počutila bolje ko smo zavili iz gozda na majhno asvaltno pot ki je vodila po travniku. odleglo mi je in spet sem lahko zadihala,dokler nisem zaslišala cviljenje gum avtobusa in velikega treska.na cesti je stala........ next ?

23. november 2012
u109575
u109575
neeextaj
23. november 2012
next
http://www.igre123.com/forum/tema/can-i-count-on-you-ft.1d/45123/3 jz sm pač najbolj sitn človek na svto,samo mi je kul če bi prebrali mojo zgodbico
*ful napeto mne je kr strah zaj ko sm sama doma ;p
23. november 2012
neeeext.
25. november 2012
NEEEEEEXTAJ : *
25. november 2012
neeeeext
27. november 2012
nekšti
29. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike