Forum
OSEBE:

Lissa - 16 let
Caroline - 16 let
Kelly - 16 let
Max - 17 let
Nick - 17 let

[vem da sm pisala že zgodbo z zlo podobnim naslovom ampak ta bo drugačna ]
05. junij 2011
Zrla sem skozi okno v daljavo.Sonce je bilo visoko na nebu.Ura je bila pol tri.V rokah sem držala odprt dnevnik.Nisem vedela, kaj naj še napišem.Bila sem zdolgočasena.Bil je prvi dan prvomajskih počitnic, a nikogar ni bilo nikjer.Caroline, moja najboljša prijateljica, je odšla v London.Max,njen fant, s katerim se zelo dobro razumem, pa je pri babici.Ostala mi je samo prijateljica Kelly.Saj ne, da bi imela kaj proti njej, pač pa se mi v tem trenutku sploh ni ničesar ljubilo.Ozrla sem se proti dnevniku, malce pomišljala nato pa dopisala: kakšen beden dan! Dnevnik sem zaprla in ga odložila na nočno omarico.Le kaj bi lahko počela?
Na svoj odgovor mi sploh ni bilo treba počakati, saj mi je že začel brneti telefon.Dvignila sem, in slišala sem Kelly.''Živjo Lissa,'' je rekla.''Si za kakšno pijačo?Res mi je dolgčas, še posebej zdaj ko so počitnice.Kakšne počitnice so sploh to?'' Strinjala sem se. ''Seveda sem,'' sem odvrnila po telefonu.''Tudi meni je bilo zelo dolgčas.''V novi kavarnici ob treh?'' sem vprašala.Zdelo se mi je, da je pokimala.''Ja strinjam se,'' je dejala.''Torej, se vidiva ob treh.Adijo,'' je zaklicala in odložila.Tudi sama sem odložila telefon.Stopila sem pred omaro in razmišljala, kaj bi lahko oblekla.Namreč, še vedno sem bila v spalni srajci.Na hitro sem iz omare potegnila moje nove kavbojke do kolen in majčko z napisom: I'm sweet.I'm hot.I'm everything, you're not.
Obračala sem se pred ogledalom in se ogledovala.Vredu sem bila.Pograbila sem še rjavo torbico, v kateri sem imela denarnico, telefon in ključe.Mojih ni bilo doma.Odšli so na morje.Na hitro sem si še pred ogledalom popravila pričesko, nato pa odšla iz hiše.Vrata sem zaklenila, potem pa stekla do nove kavarne, kjer me je že čakala Kelly.
Ko sem vstopila, sem se ozrla po prostoru, in zagledala Kelly, ki je že zdolgočaseno sedela za mizo v kotu.Stopila sem proti njej.Očitno je bila zaposlena z pisanjem sporočila po telefonu, saj me sploh ni opazila.Šele, ko sem prisedla, me je videla in me objela.Objem sem ji vrnila.Bili sva zelo dobri prijateljici, z Caroline smo bile nekakšen trio, ampak z Caroline sva se dlje poznali in najino prijateljstvo je bilo trdnejše.Na srečo je Kelly to razumela, saj ni bila nikoli jezna, če sva odlši z Caroline kdaj sami ven.''Živjo Lissa,'' je dejala in se mi nasmehnila.''Živjo Kelly,'' sem odvrnila.''Kako si?'' sem jo vprašala, ona pa je skomignila z rameni.''Kar vredu, toda lahko bi bilo bolje.Te počitnice so presneto dolgočasne.'' Prikimala sem, saj sem se strinjala.Nato sva se pogovarjali naprej.
05. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg