Forum
Heeeejlaa : D
tukeej bo moja zgodbica : P
ubistvu veem da nimam talenta za pisanje ampak mi mogoč kej rata skup spacaat : D
Toreeej začetek pride kmau saam prej bojo pa še osebicee : D
Havefun : P
04. junij 2011
OSEBE:

Lissa - jst - 16 let

Caroline - bff - 16 let

Max - en tip - 17 let

Kelly - od Lisse & Caroline frendica - 16 let

04. junij 2011
Ležala sem v postelji z blazino pod glavo.Na nočni omarici zraven mene je bil termometer in skodelica čaja, ki se je še nisem dotaknila.Ubistvu je bil čaj že tako mrzel, da zagotovo ni imel okusa.Prazno sem strmela predse in čakala, da bo tableta končno učinkovala.Namreč me je grozno bolela glava, poleg tega pa sem imela vročino.Mojih staršev ni bilo doma, ker so bili v službi.Tipično.Nič jih ni zanimalo samo njihova kariera.Mama je bila modna novinarka, oče pa je bil poslovnik.Nič drugega nisem vedela.
Telefon zraven mene je nenadoma začel brneti.Komaj sem izpod odeje povlekla roko, toliko, da sem se oglasila.''Halo,'' sem dejala v slušalko, iz nje pa se je zaslišal navdušen glas moje najboljše prijateljice Caroline.''Ne boš verjela,'' je bila navdušena.Ker mi trenutno ni bilo do presenečenj sem v slušalko izdavila le kratek ''a?''.Toda to nje ni ustavila.Še vedno je bila polna navdušenja in meni se je to zdelo prav grozljivo.''Luki sem povedala, da mi je všeč,'' je začela in jaz sem že vedela kakšno je nadaljevanje, ''in on mi je rekel, da sem tudi jaz njemu!'' Nisem vedela kaj naj rečem in zato sem izdavila samo: ''super.'' V mojem glasu je bilo mogoče slišati utrujenost, ki je pa Caroline zaradi svojega navdušenja sploh ni opazila.''In potem sva se poljubila.Oh, tako romantično je bilo!'' Zasmejala sem se.''No se mi je kar zdelo,'' sem poskušala glasno reči v slušalko, a bila sem popolnoma brez glasu, zato se ni kaj dosti slišalo.''Oh, mami mi teži.Moram iti.Čav!'' je še vzkliknila in odložila.Tudi sama sem odložila telefon in se nazaj zamotala v odejo.
04. junij 2011
u50227
u50227
next!
07. junij 2011
u37399
u37399
Next
07. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg