Forum
Vsebina ni primerna za otroke manj kot 10 let. Šlo se bo malo o fantaziji in pa tudi o zivalcah. Ko se rodi mlajsa sestrica je zelo cudna...

boš bral/la

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2016
Na zacetku rabim en Next
29. julij 2016
Next
29. julij 2016
hvala za Next .dangerous girl zgodbico pa bom dala popoldan
29. julij 2016
Next
29. julij 2016
Rodila se je moja mljaša sestrica. Sprva je bila čisto normalna ,a ko je hodila v šolo je bila preveč nasilna do vseh razen do mene.Takrat ko je ura odbila 22.00 se je spremenila v pol človeka in pol volkodlaka.Nemorem opisati kakšna je bila.Vedenja ni spremenila ,celo spremenila ga je na boljše.Ampak pogrešala sem jo.Njeno celo telo je bilo kot ,da bi umiralo.Velikokrat sem hodila v gozd. Bala sem se ,da bi name planil VOLK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali pa sestrica ,saj je v gozdu...
se nadaljuje...
rabim 3 nexte
29. julij 2016
Next
29. julij 2016
Next
10. avgust 2016
Next
01. september 2016
Next
30. oktober 2016
Next Next Next Next Next
30. oktober 2016
Z malo več zamude....
Gozd je ubistvu ponoči njen dom. Splazi se čez okno ko vsi zaspimo. Enkrat sem jo videla , saj imava obedve enako sobo oz. v enaki spiva. Hitro sem stekla iz hiše... no seveda previdno tudi , saj v naših gozdovih so ponoči različni tuleži , še posebej pri polni luni. Ko sem ji sledila je prišla do nekakšne tolpe pol volkodlakov pol ljudi.Njihova vodja je razlagal nagone. Povedal je tudi , da se popolnoma lahko spremenijo v volkodlaka lahko pa da tudi ne ampak nikomur še ni uspelo spremeniti nazaj v normalnega človeka. Pravi pa tudi , da samo eno osebo ne bodo branili. To je lahko družinski član ali pa prijatelj , fant. Ampak samo na enega. Nato sem pomislila nase... Hotela sem oditi , ampak se je veja zlomila opazili so me...
20. februar 2017
Rabim štiri nexte
20. februar 2017
Next
20. februar 2017
Next
20. februar 2017
Next
20. februar 2017
Next
21. februar 2017
Hotela sem steči a se je vodja kar naenkrat prikazala pred mano kot kakšna prikazen... Nisem vedela kaj so mi naredili , a sem kar naenkrat zaspala in se spet zbudila pred celo čredo. V-vodja J-jaz S-sestra

V-Od kod pa ti? Kako si upaš prisluškovati (jezno)
S- Ne storite ji hudega prosim?
V- Zakaj?
J-JA LE ZAKAJ?
S-To je tista oseba , ki jo ne morem poškodovati.
V-Kdo je to?
S- To je moja...
J-(skočim v besedo) Človekinja in sploh nisem volkodlak.
V-Sem ugotovil ja klepetulja.
To ime je bilo kot nalašč zame.
V- Vem to je tvoja sestra...
S-Prosim ne storite ji žalega.
J-Ja nisem dobra za jest... Saj vidite sama kost in koža.
Vsi so me čudno pogledali. Vodja se je nasmejal ter rekel , da še bodo to videli...Se nadaljuje...Rabim tri nexte
21. februar 2017
Next
21. februar 2017
Next
25. februar 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next Next
25. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg