Forum
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Zgodba govori o sireni Apple Sea Sky,ki je na pogled navadno dekle...

Apple

Naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Sem Apple Sea Sky in sem sirena,to pomeni da sem izjemno lepa in privlačna ter pijem kri nesmrtinkom.Za to poskrbijo gospodarji elementov,ki nam enkrat na teden dovolijo piti njihovo kri.Nismo vampirji če to mislite.Stara sem sto enaintrideset let in izgledam kot šesnajstletnica saj moram hoditi v šolo.Hodim v drugi letnik.Starša sta na službenem potovanju.Sta odvetnika in to zelo dobra.V resnici si pomagata s svojimi močmi.Nam pa jih prepovedujejo.Imam brata,ki je tri leta starejši od mene.Ime mu je Siam.Imam tudi dvojčka Kiana,ki je dve minuti mlajši od mene in sestrico Kivly.Od mene je mlajša štiri leta.Sirene smo znane po tem da imajo vsi otroci v družini rojstni dan na isti dan.
Imam najboljši prijateljici Ever Tirisov in Summer Fy.Sta vampirki.Skupaj s Summer in Ever smo v krogu popularnih.Da smo prišle gor nam je pomagal Kian.Resnično punce se kar tepejo zanj.
Zbudi me budilka,ki nakazuje da moram vstati že ob šestih zjutraj.Oblekla sem se v sivo majico,črno krilo,sivo jakno in moje bele All star-ke.Hitro sem pograbila svojo ogrlico iz biserov in se naličila.Lase sem počesala in tako ukrotila nekaj kodrov,ki so mi nagajali.Začela sem prepevati in si zamislila da vsi budni in oblečeni stojijo pred mano.In tako so se res vsi prikazali.Kian je imel velike podočnjake."Kian,ali rabiš moj make-up?"sem ga začela hecati."Utihni App!Nimaš pojma kako si lahko srečna ker nimaš podočnjakov"mi je zabrusil nazaj."Ježešna,moj dvojček se je vrnil,"mu rečem in ga objamem.Nato se narejeno zresnim in rečem Kivly:"Mi boš pomagala spraviti najina brata v red?"Smehljajoč obrazek,ki ga je imela pred parimi trenutki se spremeni v izjemno resnega,ko prikima."Pripravljeni..."nadaljuje ona"...pozor..."in skupaj zakričiva"ZDAJ!!!"Zapodiva se proti presenečenima Siamu in Kianu,ter ju začneva žečkati.Ko kar na enkrat Kivly vzklikne:"Moja obleka je pomendrana!Kaj pa naj zdaj?"Tlesknem s prsti in njena obleka se zravna.Objame me in reče:"Hvala App!"
Srečen trenutek prekine Siam."Iti moramo,pozni bomo na vaje."Pogledam na uro.Prav ima.Kivly Siam odloži pred osnovno šolo.Naju s Kianom odloži pred srednjo šolo sam pa gre na fakulteto.Takoj ko zagledam moji vampirki zdrvim k njima,Kian pa mrmra:"Punce so tako čudne,umrl bi če bi moral biti kot one..."Postavimo se zanj in Summer zakašlja.Kian se počasi obrne.Ever pa reče:"Čudne,kaj?Bolje da ne govorim o fantih,ne Summer?"Summer prikima.Jaz pa se zasmejim."Večer tega dne razglašam za dekliški večer.Na GLAS se bomo pogovarjale o fantih in kakšne pomankljivosti imajo.Zaklenile bomo vsa vrata da ne boš ušel bratec,"povem.Jezno zagodrnja in gre naprej.Pogledam na uro.O ne,ne.Zamujamo.To vidita tudi Ever in Summer.Hitro stečemo do dramske učilnice.Denisa,naša učiteljica dramskega krožka nas malo pokara in nam da naše mape.Na enkrat se vrata odprejo in preden pride noter začutin da je siren(moška oblika sirene) iz drugega klana.Nenadoma se začnem tresti,saj smo sirene izjemno bojevite in branimo naš teritorij.Nato vstopi in začuti prisotnost sirene in vampirki,saj se začne tresti in se mu telo napne.Bil je mišičast,lep,rjavolas in rjavook.Sanje vsakega dekleta,le moje ne.Denisa ga predstavi kot Jamesa Stona.Res je izgledal kot kamen.Sramežljivo se je nasmehnil in dekleta so zavzdihovala,fantje pa ga prebadali s pogledi.Le me tri se nismo odzvale.Naprej smo se nemoteno klepetale.Nato nas je pogledal še vedno se je sramežljivo smehljal nas pa prebadal s pogledom.Denisa je rekla:"Dekleta nehajte se obešati po njem!""Kaj pa me?Saj se nismo obešale po njem,"reče Summer."Odlično,torej mu boste ve razkazale šolo!"navdušeno vzklikne Denisa.Summer prebodem z morilskim pogledom.Če bi pogledi ubivali bi se mrtva zgrudila na tla."No dekleta in fantje čas je da razglasim vloge za prireditev Preprostost.
Igrali bomo kot sem že povedala Romea in Julijo."Upam da bom Julija,si mislim..."Julija bo Apple,Romeo bo James,..."Čakaj malo je rekla James.NNNNEEE!!!"...Mercutio bo Mark,Tybalt bo Mark,Pater Lorenzo bo Sam,Benvolio bo Mia,vem da je to moška vloga a te ti gredo najbolje,Dojilja bo Summer,Paris bo Jamie,Rozalina bo Ever,Capulet bo Dean,Grofica Capuletova bo Jessi in Escalus bo Jacob.Tako končala sem,jutri prinesite scenarije.Apple,Summer in Ever,ki se NISTE obešale po Jamesu mu boste razkazale šolo,lep dan naprej."
"Nasvidenje Denisa!"zadrdramo v zborčku.
Zazvoni in vsi se poženejo s svojih mest le me ostanemo in počakamo Jamesa.Narejeno se nasmehnemo Denisi in odidemo ven.
Začnem govoriti:"Nevem zakaj je tvoj klan poslal na šolo le enega sirena a z nami ne misli sklepati prijateljstev.Nobena od nas se ne bo podlegla tvojim čarom,tako da ne misli niti poskušati.Poleg tega NAŠA družina je bila prva tukaj zato nas niti ne probaj napasti,tukaj je glasbena učilnica,ker te lahko v trenutku ločim od tvojih udov,to je učilnica za angleščino,tudi ne misli česa poskušati na Kivly ker te bom preklela,če bo pa meni zmanjkalo energije bo pa to z veseljem storila Summer ali pa Ever.Kajne dekleti?"povem v eni sapi."Itak App,saj ti lahko potem pomagata tudi Siam in Kian,"pove Ever."To je učilnica za zgodovino,no zini že nekaj!"se razjezim."To je pa veliko stvari,ki bi mi jih lahko naredila,pa si dovolj močna za to izgledaš zelo mlada mogoče petdeset let,no jaz sem star sto enaintrideset let."Ravno sem pila vodo,ko je omenil svojo in mojo starost sem pihnila vodo ven in jo zamrznila.Začela sem se smejati."Toliko še moja sestrica ni stara.Stara sem sto enaintrideset let,Kian prav tako,Kivly sto osemindvajset in Siam sto triintrideset.Petdeset letne sirene so otročički,ki smo bili mi,naše prazne lupine,"povem.Pri sirenah moč dobiš pri stotih letih in se nadaljujejo vsakih deset let,ko imaš pet moči jih šele lahko pravilno uporabljaš.Zdaj je on plunil vodo in jaz sem jo zavrtela vanj da ga je zmočila.Od začudenja je izbuljil oči.Bil je luškan.Pa kaj je z MANO ne morem se zaljubiti v sirena.To je čudno in narobe.Zato sem pripomnila:"Vidim da si se ravnokar spoznal z avtomatom za vodo.Ves razkurjen je rekel:"Ne igraj se z mano srčica,sreča v življenju ti lahko uide."zdaj sem jaz vsa razkurjena rekla:"Nikoli več me ne pokliči tako če ne se me pazi!"Zakrohotal se je."In kaj boš naredila SRČICA?"no zdaj imam pa dovolj.Leta trdega treninga so se izplačala.Zamahnila sem proti njemu in od presenečenja zazjal,nato pa sem se z nogama odrinila in ga brcnila v trebuh.Nasproti hodnika sem videla Kiana in mu pomahala."Kdo je tvoj prijateljček,App?"je hotel vedeti Kian."NI moj prijatelj,James,"sem mu rekla.Videla sem da je začutil tisto slabost,ki jo občutimo blizu siren in sirenov drugega klana."Siren si."je rekel z ogorčenjem v glasu.James je rekel:"Ti tudi,zakaj njega ne napadeš lepotička?"je vprašal."Ker je moj brat,bedak in da si me ne bi drznil več poklicati tako!"mu zabrusim.Summer in Ever me povlečeta stran jaz pa Kiana prosim:"Jaz ne morem več,prosim te da mu ti razkažeš šolo.By Little Brother!"On pa reče:"Ok bom,By Big Sister"
To je bil prvi odlomek kmalu pošljem še slike.
03. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Vse tri skupaj
03. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Kivly-jina oblekica

Kivly
03. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Oblekice od Apple

Kivan
03. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

James

Siam

Ever

Summer
03. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Mimogrede ne poznam Romea in Julije vem le da je žalostna zgodba
03. julij 2016
nexttttttt
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Ko vodenje prepustim Kivanu se s Summer in Ever odpravimo do učilnice za biologijo.Učiteljica res ni prijazna a to je moj najljubši predmet."Govorili bomo o mikroskopih,kar bi morali vedeti saj sem vam že povedala!"pove gospa Grastizia.To me dolgočasi zato iztrgam sredino iz zvezka in utrgam majhen kot in začnem pisati sporočilo Ever:Kako me je strah da bom vprašana kaj o mikroskopih! Ever mi je odpisalaaj te ne bo vprašala.
Summer opazi mojo igro in blefiranjein se nama pridruži.Dvigne roko in ko jo Grastizia vpraša kaj je pove:"Gospa Grastizia,Ever in Apple si stalno podajata listke in me motita!"Grastizia pa izjemno rada izve kaj piše na njih.
a)Kaj se bo zgodilo v nadaljevanju?
b)Kako bosta James in Apple zgladila spore?
c)Next??
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Slučajno mi je zbrisal polovico
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
"Apple vodi uro kakor veš in znaš za oceno!"pove Grastizia.Itak dobim petico saj znam vse.Ura strašno hitro mine.Po uri srečamo Sarah in Kivana,ki hitita po hodniku.Naenkrat Sarah padejo zvezki in že jih Kivan pobira.Sarah je blondinka in je zelo prijazna.Je Kivanova punca."Ojla zaljubljenca,"zažvrgoli Summer.Sarah zardi,Kivan pa izgine.Skupaj s Sarah odidemo do telovadnice,le da ona gre še naprej do matematične učilnice.V telovadnico vstopi James.Postanem izjemno jezna.Za špotrno imamo učitelja Ketnuckyja.Za začetek nam da dvajset krogov teka.Summer ni nadarjena za šport,zato zaostaja za nama."Bedak se je vrnil,"zamrmram Ever.James to opazko sliši zato dvigne glavo.Približa se nama in me skuša spodtakniti,toda jaz odskočim in ga presenetim.
*******Čas za kosilo*******
Skupaj odidemo do Kivana.Sarah je že pri njem.Mimo pride James in se usede zraven Kivana."Zakaj je tukaj?"vprašam s stisnjenimi zobmi."Ker sem ga povabil,"veselo pove Kivan.
*******Konec pouka*******
Pred šolo nas počaka Siam s Kivly.Nato nas odpelje domov.Komaj čakam da dobim vozniški izpit.
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Sarah

Tattoo našega klana(vsi ga imamo na dlani)

Tattoo Jamesovega klana
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Naš avto
08. julij 2016
slikca http://goo.gl/g69Abc
08. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Nato se odpeljemo do naše hiše.Takoj stečem v svojo sobo.Na hitro dokončam nalogo,ki mi je ostala od matematike in pripravim postelje v sobah za goste,saj danes prenočijo pri nas James,Ever in Summer.Naenkrat mi zazvoni telefon: Srčica,vem da naju že zelo pogrešaš,a se je najina stranka ponesrečila na motorju in je njeno stanje nepredvidljio,torej ne vedo kdaj se bo zbudil in zato morava ostati v Hamburgu še dva meseca,da se zbudi.Povej kaj bo novega v šoli.
Poljubčke in pozdrave,Karenissa in Jett.
Mami hitro napišem:V redu,na šolo je prišel nov siren James Stone,če mogoče veš kdo je.
Lepo se imejta,Apple.
Takoj zapiska:Čakaj malo Stone,vrhovni klan,ki je padel pod vodstvom Karatinov.
Od presenečenja odprem usta,ta trenutek pride mimo Kivan in mi pogleda čez ramo."Kaj tega nisi vedela,sestrica?"vpraša začudeno,ker jaz pač veliko vem.Naš klan sestavljajo družine: Sea,Sky,Bradwitch in Grabndorfer.V klanu nas je približno tisoč saj jih je veliko umrlo v številnih vojnah.Čez dvajset minut prideta Ever in Summer,nato pa čez pet minut še James.Dekleta skupaj pripravimo večerjo."Večerja!!!!"zakličem."Saj se ti ni treba dret,App"pove Kivan,ko pridejo dol."Kot da bi potem poglede odvrnili od iger,"mu vrnem.Za večerjo so hrenovke.Ko pojemo Kivly napodimo v posteljo same pa odidemo v mojo sobo in tam pregledamo scenarij.Vse lepo in prav dokler ne pridem do dela,ko se morava z Jamesom poljubiti.Vsa razjarjena odidem do sobe z igrami in tam poiščem Jamesa."Kaj je narobe App?"vpraša Siam."TO!"zakričim v odgovor.James se mi prikrade za hrbet in prebere scenarij.Začne se smejati.Čakaj malo SMEJATI!!!"Kaj je s tabo narobe?"ga vprašam.Še vedno se krohota."Kaj je tako smešno?"vpraša Kivan."Igra.Ona je Julija jaz pa Romeo in v scenariju piše da se morava poljubiti,"pove James,ko se zresni."Kaj je to res tako smešno?"zakričim."App,pomiri se.Dihaj počasi...""Briga me kako naj diham Siam,to bi pa že mogel razumeti!"rečem in stečem v kopalnico po očetovo britvico,ter se urežem po zapestju.Tako pozabim na notranjo bolečino saj se osredotočim le na zunanjo in že skozi vrata priletita Ever in Summer."Kivan,Siam pohitita!Rezati se je začela!"zaskrbljeno reče Summer.Očitno je delovalo saj sta naslednji hip prišla Siam in Kivan pogledati kaj se dogaja."Apple kaj počenjaš!?!"obupano vpraša Siam."Nekaj kar bi morala že prej,"odvrnem in se obrnem proti njim.Oči sem imela čisto rdeče.Siam me je zvlekel na mojo posteljo,saj sama nisem hotela hoditi.Našel je prvo pomoč in mi povil roko.Mimo je prišel še James,ki ni vedel kaj se je zgodilo."Kje pa sta bila..."ko je opazil mojo roko je utihnil in dobesedno buljil v roko."Kaj buljiš?"sarkastično pripomnim."Kaj si si naredila?"vpraša,a ker mu nihče ne odgovori si sam odgovori:"Rezala si se."Očitno z dekliškim večerom ne bo nič,saj nas je Siam vse nagnal spat.Lepo sem spala.
*******Jutro*******
Zbudim se in oblečem kopalke ter poletno oblekico.Odvijem si povoj.Ko pridem v kopalnico da bi vzela mojo najljubšo brisačo opazim da je ni.Hitro grem v kuhinjo in vzamem paketek piškotkov in se odpravim na bazen.Tam vidim Jamesa z mojo brisačo.Grem do njega in mu rečem:"To je moja brisača,""Joj,oprosti nisem vedel!"pove."Vrni mi jo,"zdolgočaseno pripomnim."Em,ok na tu jo imaš."Hitro jo pograbim in si slečem oblekico,ter skočim v vodo.Kako obožujem vodo.Začnem delati vrtinec in se ne zavem Jamesove bližine,ko me nenadoma poljubi.Porinem ga v vrtinec in ga potopim.O,ne kaj bo če je umrl.Siam in Kivan me bosta natepla.Ustavim vrtinec in ga najdem ko leži na vodi.Kar na enkrat se zgane in jaz zakričim."Umiri se,"reče."Reci da ste se igrali flašo resnice,""Niti ne,"reče."Kaj je s tabo,bedak?"ga vprašam.In že plavam pod podhod.Danes je sobota.Oh,vaditi moram.Summer in Ever še nista vstali,tako da imam nekaj časa zase.Čez deset minut se mi pridruži Kivly."James je luškan,"pove.Jaz pa ne morem verjeti svojim očem...no ušesom."KAJ?!?"
*******Ponedeljek**********
Zbudim se ob sedmih,pouk pa se začne ob osmih!Oblekla sem belo majčko s simbolom jinga in janga,črno krilo,očala in obula črne čevlje s peto.Hitro sem pojedla zajtrk in skupaj z drugimi odšla v šolo.Srečam Sarah in jo pozdravim.Vrne mi pozdrav in odide naprej.Kmalu vidim Ever in Summer,ko se pogovarjata z Deniso."Hoj,Apple!"me pozdravita.Šle smo do glasbene učilnice.Gospa Kremplack je izjemno prijazna.Čez pet minut se vrata odprejo in noter stopi mala študentka.Najhujše je da ne morem začutiti kaj je,saj ima nekakšen ščit."No,pa si se le prikazala!To je naša nova učenka Katherine Kindry.Kar tjale k Apple sedi,"pove gospa Kremplack."Zdravo,"reče.
a)Kaj je Katherine?
b)Mnenje/kritike?
c)Next???
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Naša hiša
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Spalnica staršev

Kivanova spalnica
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Siamova spalnica
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Sobe za goste(imamo jih 10)
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Kivly-jina soba

Apple-jina soba

Soba za igrice

Appline obleke
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Mama

Oče
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Moj telefon
10. julij 2016
a)nwm
b)zakon
c)Next
10. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
"Zdravo,"ji odgovorim.No to pa je res čudno.Dva nova študenta v enem tednu.Smo na šoli princese Primarose V(izmišljeno).No to pa še ni vse.Ko gospa Kremplack začne spraševati Katherine dvigne roko in reče da bi bila ona vprašana."Pa si prepričana,Katherine?""Popolnoma,"odgovori.In res.Vse je znala o zgodovini glasbil,do moderne uporabe.O moj bog.Nekaterih stvari še jaz nisem znala.Še gospa Kremplack je bila tako presenečena da je pozabila zapreti usta.Ko je prišla nazaj do mize sem jo vprašala:"Kako ti je uspelo?"Pogledala me je:"Imam svoje vire,"in se potrepljala po glavi.Ok,to je res čudno.Na koncu je pri vseh urah tako.
*******Kosilo*******
Sedela sem za svojo mizo,kot vedno.Skupaj z Jamesom nisva spregovorila od tistega poljuba.Za drugo mizo je sedela Katherine s skupino fantov,ki so jo začeli osvajati.Pomignila sem Ever in Summer.Takoj je pogledala proti nam in olajšanje v njenih očeh me je presenetilo.Kako je vedela?!?
12. julij 2016
Next
13. julij 2016
u200488
u200488
Next
15. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
No to zdaj sploh ni pomembno.Potrebuje pomoč.Pohitimo k njej."Katherine prideš sedet k nam?"vprašam."Ja,hvala,"odgovori.Vse skupaj se odpravimo nazaj k naši mizi.No pa imamo.Ko smo povabile Katherine sta k naši mizi prišla še James in Kivan.Jezno zapiham.Katherine se usede in reče:"Hvala da si me rešila teh ljudi Apple."Začudeno jo pogledam."Kaj morske deklice in krvosesi?"Še bolj začudeno jo pogledam."Nismo morske deklice!"se tiho upre Kivan."Res?Zakaj pa potem oddajate takšno energijo,hm?"vpraša zdolgočaseno."Ja midve pa nisva krvoseski!"pove Summer."Vampirji,krvosesi kakšna je razlika?"
"Nobena,"priznam.
"Kaj si pa potem ti?"vpraša malo glasneje James.
"Ah,koga pa to briga?"reče Katherine.
"Mene!"povemo vsi na enkrat.
Pošteno me je zmedla.
"Oh,konec kosila,by!"se izmota odgovora.
Pa res zazvoni zvonec.
Zdaj imamo borilne veščine.V paru sem s Summer,Ever pa je s Kivanom.In Katherine pride skozi vrata.Pozdravi vse in se odpravi proti učitelju."Dober dan vsem!Sem Nathaniel Ethan in od danes učim borilne veščine,"pove.Zakaj pa je Katherine tako blizu njega?"Skupaj z mojo sestrico Katherine vama bova demonstrirala nekaj prijemov.imate kaj proti ali pa dvomite o njeni velikosti.Že res da je majhna a to lahko spremeniš v dobro zase,"odmeva njegov glas.Tako kot pri Katherine ne začutim kaj je."Ampak kako vas lahko premaga?"se oglasi Mia in njen fant Jesse se strinja.Na Katherininemu obrazu se zasvetli vražji nasmešek."Resno?Potem pa glejte!"pove Katherine.In res Nathaniel in Katherine se vrtita v krogu kot mački,ki hočeta pojesti druga drugo.Nato Nathaniel napade,Katherine pa naredi popolno salto nazaj in se izmakne udarcu namenjenem v njen prsni koš.Nato Katherine nakaže klofuto ampak ga brcne v trebuh.Od bolečine se mu skremži obraz,ampak Katherine ne čaka in mu poda roko in ga vrže za sabo.Kako je pa to dekle lahko tako močna.Ampak Nathaniel predvidi kako bo reagirala da njo potegne za sabo.Nato pa ga sune v rebra in potisne na tla.In zmagala je."Ta daaa!551 od 1000!Zmagujem!"vsa vesela skaklja okrog.Nato pa se James prikrade zanjo in jo stisne za ramena da zakriči:"AAAAAAAAAAAAAAAA!"ampak ne izgublja časa.Z nogo ga spotakne.
26. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Katherine

Nathaniel Ethan
26. julij 2016
Next
26. julij 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Oglašujem s svojim dovoljenjem
http://www.igre123.com/forum/tema/twilight-in-lt-3/187382/