Forum
ZAČETEK SREDNJE ŠOLE
Prebudil me je vonj po palačinkah.
Pogledala sem na koledar in skoraj padla v nezavest. 1. september¬-začetek srednje šole sem imela napisano. Nato sem stekla v kuhinjo in pogledala na uro. Kazala je nekaj minut čez sedem. Pripravila sem si palačinko z jagodno marmelado. Hitro sem jo pojedla in se oblekla rokersko za prvi vtis na kakšnega fanta ter si obula bulerje. Ko sem prišla v šolo sem se usedla nasproti fanta, ki se mi je nasmehnil. Po končani uri fizike sem se vstala in mislila odkorakati v glasbeno učilnico pa me je ustavil tisti fant nasproti mene. Vprašal me je kako mi je ime pa sem odgovorila Noah on pa je rekel Louis. Oba sva zamišljena ostala v napačni učilnici še po zvonenju zvonca. Stekla sva v učilnico in se opravičila za zamudo a vseeno nama je učiteljica pritisnila eno krepko enko. Žalostna sva se usedla in zaslišala smejanje punc zadaj. Zašepetala sem mu da mi je všeč enako pa mi je odvrnil nazaj. Ko je bil čas za malico me je povabil v Mcdonald in sprejela sem povabilo. Naročila sem si cheese burger in se usedla za mizo poleg mene pa še Louis. Spet pa so se za nama prikradle tečne punce, ki so bile v Louisa. Delala sva se kot, da jih ne slišiva in popila coca-colo. Pogledala sva na uro in stekla v šolo. Še k sreči pa sva prišla pravočasno. Ura je minevala zelo počasi. TRRIINNNGG je zazvonil zvonec-konec pouka. Povabil me je k njemu domov pa sem rekla, da bi se mama jezila, če ne bi prišla pravočasno domov. Louis me je razumel in me poljubil na usta ravno takrat ko so spet zadaj bile tiste zaljubljenke. Brez besed sem odšla domov prav tako pa se je Louis odpravil z motorjem. Naslednji dan sem imela uro nastavljeno ob 6.00. hitro sem se oblekla, si pripravila zajtrk kar za seboj in se tiho odpravila po stopnicah čez vrata. Pred šolo sem že zagledala Louisa, ki mi je pomahal z roko jaz pa nazaj. Poljubil me je in pozdravila sem ga. Rekla sem, da lahko danes po pouku pride k meni, ker staršev ni doma. Veselo je prikimal in začela sva se pogovarjati o šoli pa še kaj delava skozi prosti čas ipd. Ko je bilo konec pouka sem se usedla na motor Louis pa spredaj in se ga prijela okrog pasu. Prispela sva k meni domov in se usedla na kavč ter prižgala televizijo. Prav zdaj so vrteli Obalno stražo, ko pa je zazvnoilo. Noah je Louisu rekla naj se gre skrit v njeno sobo. Pred vrati sta stala oče in mama. Vprašala sem zakaj sta prišla tako hitro s kosila. Mama je začela nekaj momljati oče pa je ves jezen odšel v svojo sobo. Stekla sem v sobo in Louisu povedala, da sta se starša vrnila domov. Louis je rekel naj vprašam, če lahko grem s prijateljicami v park. Mama je dovolila in rekla naj bom pazljiva. Noah se je zahvalila in se šla obleči. Hkrati pa je Louisu privezala migajočo lestev na okno, da bo lahko splezal dol. On po lestvi jaz po stopnicah naravnost v park. Zagledala sva nek bend, ki je igral v parku. Poslušala sva ga kasneje pa se je začelo temniti in odpravila sva se domov. Poslovila sem se od njega in ga za konec poljubila, ko pa sem prišla domov je na naši preprogi stal nek možak v črnem. Vprašala sem kdo je to pa mi je že sam odgovoril, da je odvetnik. Vse se mi je zdelo čudno in vprašala sem mamo zakaj potrebujemo odvetnika. Mama pa je rekla naj grem v sobo in mi obljubila, da mi bo kasneje vse razložila. Bila sem jezna, ker nisem smela takoj zvedeti kaj se dogaja kasneje pa sem že sama začela razmišljati zakaj je v naši hiši odvetnik. Usedla sem se za mizo in prižgala računalnik. Na njem sem iskala podatke o tem kaj vse lahko počnejo odvetniki. Pa sem našla nekaj kar se mi je zdelo čisto pravo za našo družino : LOČITEV. Zajokala sem in se vrgla na posteljo. Spraševati sem se začela tudi zakaj bi se ravno moji starši ločili. Jezna sem prikorakala po stopnicah in videla, da odvetnika ni več tam. Mamo sem vprašala zakaj se bosta ločila a mama je bila samo tiho in začudeno pogledala vame. Čez nekaj sekund pa je rekla kdo se mi je spet nekaj zlagal. Rekla sem, če se mi je res kdo zlagal je to računalnik in vidva z očetom. Prav je rekla mama to je res a vseeno se lahko odločiš pri katerem boš čez teden in pri katerem čez vikend. Zajokala in hkrati rekla, da imam rada oba. Mama pa je rekla, da se na vso žalost mora odločiti. Noah je rekla prav, izbrala sem očeta. Mama se ni ravno strinjala a vseeno ni mogla nič pri tem. Spakirala sem kovčke in z očetom sva se odpravila v blok. Priznam, da v bloku ni tako super kot v hiši a vseeno sem rajši pri očetu pa čeprav ne vem zakaj. Vse je potekalo tako kot je bilo treba in kmalu je bilo prvega letnika konec. Vedno sem se videla z Louisom in vedno sva se imela zabavno. Čez nekaj mesecev pa sem se odločila, da grem še malo k mami, ki me že sigurno pogreša. Zabavala pa sem se tudi pri njej.
25. februar 2012
Neext
Zdej pa še TI preber najno http://www.igre123.com/forum/tema/macje-zivljenje/29865/
25. februar 2012
next
25. februar 2012
Bom nextala pa new Wild cat sm že prebrala zgodbo!! Okrog 15.00. bom probala nadeljevat kr zdle nekam grem.
25. februar 2012
Pa next napiš poli ne?
25. februar 2012
Tam v Los Angelesu je bilo ful velik barov & nočnih barov. Ponavadi sm se zatekala k nočnim barom vse do konca večera. Ko se prišla domov se je mama jezila zakaj prihajam domov tako pozno jaz pa sm sam šla v sobo in zaspala. Mama me je ob 6.00. klicala naj pridem iz postelje. P a nism hotla kr so ble počitnce. Mama se je začela jezit men pa je to šlo pr njej najbolj na živce. Vstala sm se in se hitr oblekla. Z njo sm še šla v trgovino pol pa sma šle domov. Odločla sm se da bom šla domov in to sm ji tut povedla. S tem se ni strinjala. Pa sm vprašala zak pa mi ni hotla povedat. Zaklenla je hišo in nism mogla iz nje. Tut telefon je preklicala in nism mogla poklicat atija da me reši.
25. februar 2012
Nexxt???
25. februar 2012
next
26. februar 2012
Vsaj 5 nextov pa nadaljujem )))
28. februar 2012
next!!
09. april 2012
u102004
u102004
Next!!