Forum
No jaz, Ana in Eva (Ana854, evica ) smo se odločile da napišemo zgodbo v trojici. Zgodba bo bila pustolovska in detektivska. Pisale bomo v tretji osebi. Upam da boste uživali v branju.
Preden pa napišem uvod pa je tu še reklama za naše zgodbice:

-moje zgodbe
http://www.igre123.com/forum/tema/kateri-fant-je-pravi-zame/22455/1
http://www.igre123.com/forum/tema/spoprijateljim-se-z-pandami/23944/1
http://www.igre123.com/forum/tema/iskanje-prave-ljubezni/17792/1
že napisana
zgodbe, ki jih pišem z eviko123:

http://www.igre123.com/forum/tema/krivicno-zivljenje/25490/1
http://www.igre123.com/forum/tema/vstajenje-zmajev/24629/1
-Evine zgodbe
http://www.igre123.com/forum/tema/srecno-ali-nesrecno-zaljubljena/26809/
http://www.igre123.com/forum/tema/resnicna-ljubezen-ob-polnoci-true-love-at-midnight/26699/
-Anine zgodbe
http://www.igre123.com/forum/tema/sence-pozabe/24040/
http://www.igre123.com/forum/tema/tipicno-zivljenje/23983/
http://www.igre123.com/forum/tema/angel/25372/

UVOD
"Jenny vstani!" je mama Jenny že vsaj tretjič to jutro zaklicala. "Samo še malo!" je zavpila Jenny in glavo še globje zarila v blazino.

(JENNY)
"Ura je že 15 čez osem!" je zavpila mama. "Kaj?" Jenny je bila takoj pokonci. V rekordni minuti se je preoblekla in si pripravila torbo. "Adijo!" je še zaklicala mami in že zdrvela iz hiše. "Včasih pa res pomaga malo laži" je rekla mama in se zahihitala. Jenny je že čez 5 minut bila v šoli. Bila je čisto prepotena in zadihana. Mislila je že odhiteti v razred vendar je videla da so še vsi učenci v garderobi. Odšla je do svoje najboljše prijateljice Kelly.

"Zdravo" je pozdravila. "Zdravo! Veš da sva že pozni? Ura je že približno 15 čez osem!" je panično dejala. "Kaj pa govoriš? Ura še osem ni!" pokaže ji na uro na steni. Kazala je 5 do osem. "Mami!" se je zadrla Jenny. "Kaj pa je narobe?" je zanimalo Kelly. "Mama me je pretentala!" je zastokala. "Kaj pa je bilo?" "Zlagala se mi je in mi rekla da je ura že 15 čez osem!" spet zastoka. "Še dobro da se ti je zlagala. Drugače bi še zamudila" se nasmehne Kelly. "Se ji vidi da ni na moji strani" pomisli Jenny. Kmalu zazvoni šolski zvonec. Začetek pouka. Kelly in Jenny sta se odpravili k prvi uri pouka- matematiki. Sovražili sta matematiko. Ura se jima je zelo vlekla kot vedno. Bili sta tako srečni ko je napočila druga ura- slovenščina. Po slovenščini je bilo naravoslovje in po naravoslovju 2 uri zgodovine. Hodili sta namreč v 6. razred. Končno je bilo konec pouka in obe sta stekle iz te za njiju bedne šole! Nekaj časa pa pouku sta bili še zunaj in se pogovarjali. Potem sta se poslovili in se obe odpravili proti svojemu domu. Jenny je živela zelo blizu šole samo 10 minut hoje. Kelly je živela bolj daleč. Domov jo je morala peljati mama saj je živela na vasi. Po Kelly je mama prišla danes že ob 14.00. Peljala jo je domov. Najprej je naredila domačo nalogo potem pa se je malo učila. Bila je zelo pametna in dobivala je dobre ocene. Po učenju si je privoščila še malo računalnika. Nenadoma ji zazvoni telefon. Bil je njen bratranec Harry. Javila se je. "Zdravo?"
"Zdravo tukaj Harry!"
"O zakaj me rabiš?"
"Vprašal bi te če bi prišla med počitnicami k meni prespati."
"Se bom z mamo pogovorila. Aja bi mogoče lahko prišla tudi moja prijateljica?"
"Seveda"
"Dobro te potem pokličem nazaj ko se pogovorim z mamo"
"Vredu adijo!
"Adijo!"
Harry je prekinil. Kelly je bila vsa iz sebe. Že tako dolgo ni bila pri svojem bratrancu. In zdaj se ji ponudi priložnost. Zraven pa lahko gre tudi njena prijateljica! Odloči se da bo mamo takoj vprašala ko pride iz trgovine. Upala je da ji bo dovolila.

(HARRY)

Nadaljujemo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2012
Neext
29. januar 2012
O Thx Nessy!
29. januar 2012
Nikej ;DD
29. januar 2012
u69266
u69266
pa ja no, nextaj!! ;'DDDD XXDDD
29. januar 2012
u69266
u69266
bo prišel next, bo bo...
samo nika pa ana mi moreta po zs-ju sporočit, kak se jima zdi moj del ki sem ga napisala :-)
29. januar 2012
u69266
u69266
Prvi del bo namenjen Nessy, ker je naša prva bralka!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. POGLAVJE: Začetek počitnic

Mama je prišla iz trgovine, Kelly pa jo je, še preden ,da je sploh prav stopila v stanovanje, že vsa iz sebe vprašala: "Mami, mami! Lahko grem enkrat med počitnicami k Harryju prespati?! Veš,smo se zmenili, pa če bi lahko....z menoj bo mogoče, najverjetneje šla tudi prijateljica Jenny! Prooosiiim??!!"
"Hm..hja, noo......"
"Kaj zdaj: ja ali ne??!!"
"Pa lahko, no."
"Jeeeey! Mami, najboljša mami na svetu si, da veš!!"
"Oh...." se je nasmehnila najboljša mami na svetu.
Kelly je poklicala Jenny.
"Hey!"
"Oj! Kaj bo dobrega?"
"danes grem k bratrancu Harryju prespati!!"
" O, super to."
" In ti lahko greš zraven!! "
"Res?"
"jaaa!!! Prideš?!"
" Seveda! Samo mamo in očija še moram prepričati, pa bo!"
"Ah, najmanjši problem! Samo pihneš na dušo in se prilizneš: (reče s popačenim glasom) : 'Oh, mami, kako ti lepo paše ta oblekica! Zelo suha zgledaš v njej, veš.....'"
"Hihihihiih.."
" 'Oči, tale kravata je naravnost super! Pomladi te, veš....'"
"hahahahh - veš, ravno to bom rekla! Hihihihihi!"
"Ok! Pridem jaz k tebi, potem pa ti k meni, ok?"
"Ok! Ob kolikih pa ?"
"Ob... šestih. Prav?"
"Prav!"
"OK; samo še Harryju sporočim, prav?"
"Super! Se vidimo!"
"Ja, adijo!"
" Dijo!"
nato je Kelly vse podatke posredovala še Harryju.
Ta se je strinjal.
Ob petih zvečer je Kelly že pripravljala. Nato je ''potegnila svojega aduta iz rokava'', se pravi, se je k mami lepo priliznila:
"Mamiiiiiiiiiiiiiii....."
"Kaj je, ljubica?""
"kakšno lepo frizuro imaš danes. Zelo mlado te naredi in...in..... suho..."
"Res?" ponosno, z zmagovalnim nasmeškom vpraša mama.
"Ja, reees......." je prepričevala Kelly.
Pravzaprav Kellyina mama sploh ni imela lepe frizure. Ampak navadno "goščavo" na glavi.
In sploh ni bila suha. no, ni bila ravno debela, ampak..tako - tako, nekje vmes.
"Bi me zapeljala h Jenny.... prrroooooooossiiiiiiiimmm??!!"
"Hm...... zakaj že?"
"Veš..saj veš, no..da grem prespat k Harryju..in.. Jenny gre zraven..pa sva se zmenile..da pridem jaz k njej, nato pa skupaj k Harryju....??"
"No, prav. Ampak samo do Jenny. Do Harryja gresta peš."
"Joj, mama, veš kako daleč je ?! Pešaka do tja ravno ne bi tolkla."
"Boš, boš...oziroma bosta...."
"No, prav...." se vda Kelly.
Vsedle sta se v avto in zapeljale do Jennyjinega doma. Ko sta prišle, je vrata odprla ravno Jenny.
"Kelly! Si prišla!"
"Sem, sem!"
"No, ja z bom kar šla." reče Kellyina mama. "Lepo se imejte. Adijo!"
"Dijo, mami!"
"Na svidenje, gospa! Pridi, Kelly, pomagala mi boš izbrati pižamo. Veš koliko (lepih) imam? Ne vem, za katero se naj odločim!"
"Prav, ti bom pomagala." privoli Kelly.
Ko sta vse pripravili, sta se z majhnimi potovalkami odpravile proti cesti, ki vodi k Harryju.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?????
29. januar 2012
netx!
29. januar 2012
Super!
29. januar 2012
Neeext
29. januar 2012
O thx Nika! Že imamo dve bralki
Thx Nives!
30. januar 2012
u73551
u73551
next
30. januar 2012
u69266
u69266
hvala MaRuŠa.Dx !!
30. januar 2012
nextejte!
p.s.: samo en predlog ... poskušajte zgodbo malo bolj povezovati in ne pisati v stavkih, kot da bi nam posredovali podatke ... tako bo lažje stekla
30. januar 2012
u69266
u69266
tnx za neext !!
31. januar 2012
u69266
u69266
se bomo poskušale tega držati P
31. januar 2012
Thx Maja! In hvala za kritiko! Potrebujemo jih da se bomo bolj potrudile!
Kmalu pride next!
31. januar 2012
u31282
u31282
Za naše prve bralce.
................................................................................................................
2. POGLAVJE : Prvo srečanje

»Sva že tam?« je Jenny že najmanj stotič vprašala Kelly. Bila je utrujena od pešačenja in počasi je začela postajati nestrpna.

» To me vprašaš vsako sekundo in še vedno je ne.!.« Kelly se je zasmejala svoji najboljši prijateljici in si vrgla pramen temno kostanjevih las za ramena.
»Če pa ne prideva in ne prideva. Prisežem da se bom če ne bova prišli čez vsaj pet minut kar ubil…«
»Ne bo treba,« Kelly se je nagajivo nasmehnila in pokazala proti svoji levi »prispeli sva.«
Jenny se je ozrla in zagledala njun cilj- končno pričakovano hišo,v kateri je očitno prebival Kellin bratranec Harry.

(HIŠA)

»Končno!« je zasopla in od olajšanja skoraj odvrgla svojo potovalko. Njene sivo-modre oči so se kar svetile od pričakovanja.
»Kaj pa drugega,« je pomislila Kelly,ko je videla prijateljičino razburjenje »to je Jenny.«
Veselo sta odhiteli do vhodnih vrat. Jenny je pritiskala in pritiskala na zvonec dokler se niso vrata sunkovito odprla. Pred njima je stal čeden,kar visok a najverjetneje nadležen fant-A tako ga je ocenila Jenny. Kelly je pred sabo videla le svojega zabavnega,prijetnega bratranca Harryja.
»Živijo Harry! Krasno te je spet videti.« je vzkliknila Kelly in ga sproščeno prijateljsko objela.
»Ojla Kelly! Tebe prav tako.« je odvrnil in se bratovsko nasmehnil. Pogled mu je zdrsnil k Jenny in premeril jo je od glave do peta.
»Tudi tebe je lepo spoznati J…em…«
»Jenny« mu je kratko odgovorila. Iz izraza na njenem obrazu se je čutilo da trenutno ni najbolj zadovoljna. Tudi pri Harryju je bilo tako.
»No Jenny »se je popravil in se spet obrnil proti Kelly.
»Vajina soba je že pripravljena. Mama jo je pripravila skoraj isto minuto kod sem ji povedal da prideta.« Poznavalsko je zavil z očmi.
»Super«je zavzdihnila Kelly in z Jenny sta končno vstopili v hišo.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Nexxt??
31. januar 2012
Nikejj
Neeext!
31. januar 2012
u31282
u31282
tnx za next
31. januar 2012
u41661
u41661
next
31. januar 2012
u73551
u73551
next
31. januar 2012
u69266
u69266
hvalaaa za nexte!! ;*
zdej more nika nextat
31. januar 2012
ni problema ... tudi meni so kritike le pomagale, da sem se izboljšala ... pa še vedno se izboljšujem
Next
31. januar 2012
u69266
u69266
hihi tnx za next ;-)
31. januar 2012
u75890
u75890
next
01. februar 2012
u69266
u69266
tnx za next
01. februar 2012
u69266
u69266
se opravičujem, z manjšo zamudo:

Kellyina mama:

01. februar 2012
Za nove bralce!
________________________________________________________________________________
3. POGLAVJE: PREPIR S HARRYJEM
Čez pol ure sta Kelly in Jenny že imele vso prtljago zloženo v omari saj bosta pri Harryju ostali cel teden. Po tem gresta v dnevno sobo kjer že sedi Harry. "Ali nimamo lepe hiše?" se začne hvaliti. "Ja, ja" zamrmra Jenny. "Vesta da je ta kavč iz dragocenega usnja in je stal več kot 10.000 eurov? Zato pazita da ga ne bosta umazali drugače bosta vidve plačali za škodo."

KAVČ)
Harry je malo utihnil in hotel slišati kaj bosta dekleti rekli na to. Ampak bili sta tiho. Zato je nadaljeval. "Vesta da je ta hiša stala 1 milijon? Moj oče je zelo bogat. Zraven pa smo kupili tudi bazen. Je zelo velik in lahko se bomo kopali v njem. Ampak pazita da ne bosta umazani šli v vodo." Takrat je Jenny prekipelo. "Utihni! Dovolj te imam! Samo šopiriš se in nič drugega! Poznam takšne važiče kot ti! Samo hvalijo se in se delajo glavne v resnici pa se drugih bojijo! In ti si enak kot oni!" ga je nadrla Jenny. Kelly jo je začudeno pogledala, ona pa je besno stekla iz dnevne sobe. Odšla je v sobo za goste kjer sta spali skupaj z Kelly in zaluputnila z vrati. Besna se je ulegla na posteljo. Sovražila je važiče in Harryja res ni mogla prenašati. A kljub temu jo je pekla slaba vest za to kar je rekla Harryju. Potem pa v sobo pride Kelly in se usede na posteljo zraven Jenny, ta pa se je obrnila stran. "Glej Jenny vem se Harry včasih preveč važi. Ampak to je on in kako bi bilo če bi bili vsi enaki?" je začela Kelly. Jenny ni odgovorila. "Prosim Jenny ne pokvari nama počitnic." je rekla Kelly in čez lica ji je že spolzela prva solza. Ni hotela da sta Harry in Jenny skregana. Jenny je seveda slišala da Kelly joče. Obrnila se je nazaj h Kelly. "Prosim, ne joči Kelly. Ne bom nam pokvarila počitnic." reče Jenny saj ve da je Kelly zelo hudo. "Obljubiš?" Kelly pogleda Jenny. "Objubim" po dolgi tišini reče Jenny. Potem se objameta.
http://www.newsmax.com/Newsmax/files/6b/6bc55a93-7f57-45f5-acec-1c565539f5d8_300_199.jpg
"Večerja!" je zaklicala Harryjina mama. Jenny in Kelly se samo veselo nasmehneta in stečeta po stopnicah navzdol. Pri tem pa sploh nista opazili Harryja, ki se je ves čas skrival za vrati. Slišal je vse kar sta se pogovarjali Kelly in Jenny. Bil je zelo užaljen ker je bila Jenny takšna do njega. Celo jokal je. Vedel je da fantje ne jočejo ampak on je bil izjema. Zdaj je vedel da je imela Jenny čisto prav. Bil je strahopetec in nič drugega. "Harry pridi no večerja je že na mizi!" ga je iz razmišljanja zmotila mama. "Nisem lačen!" je odvrnil čeprav je vedel da je bila to zelo debela laž. Zelo je bil lačen. Ampak ni hotel iti dol saj ni hotel videti Jenny. Odšel je v svojo sobo in se ulegel na posteljo. Ampak ga je kmalu zmotila mama. Videla je da joče. "Harry kaj je narobe? Ali si bolan?" "Ne saj ni nič samo o nečem razmišljam in sem postal žalosten" "Oh...povej mi če bo kaj narobe" je še rekla mama in odšla iz sobe. V jedilnici sta Jenny in Kelly že veselo jedli. "Ni lačen" je rekla mama, ki je nanadoma prišla v jedilnico. Kelly in Jenny se začudeno spogledata. "Zdi se mi da je bolan. Tako žalosten je bil....In bled" je nadaljevala mama. Kelly je zaskrbelo. "Grem potem jaz pogledati kaj je narobe z njim" se je ponudila. "Hvala Kelly" je rekla gospa Gringe oz. Harryjina mama. Kmalu je bilo večerje konec. Jenny je odšla v svojo sobo, Kelly pa je šla do Harryja. Vstopila je v sobo. Ta je žalosten ležal na postelji. "Harry kaj je narobe?" je zaskrbljeno vprašala Kelly. "Saj je vseeno. Pusti me na miru!" "Harry daj no! Tvoja sestrična sem. Lahko mi zaupaš." Harry jo je nezaupljivo pogledal. Ni vedel ali ji naj pove svoje skrbi ali ne. Na koncu se je odločil da ji bo. "Sem res važič?" je previdno začel. "In strahopetec?" Kelly je takoj vedela da jima je prisluškoval. Ampak ni rekla nič o tem. "Hm.....Oprosti, ampak si. Ampak saj veš da te imam rada Harry. Moj bratranec si! In mi prav nič ni mar če se važiš ali kaj takega." mu je razložila Kelly. Harryju je postalo toplo pri srcu. Vedel je da je Kelly z njim. In bil je vesel da ima vsaj nekoga, ki mu lahko zaupa. Nasmehnil se je.

Maja upam da sem se čimbolj držala tvoje kritike.
Thx vsem ki berete!!!
02. februar 2012
next!
02. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg