Forum
Opisala vam bom kako začenjam kariero, ter moje prve nastope. Imam res zelo veliko željo po glasbi. igram klavir 5 leto ter obiskujem solo petje. Obožujem 1D,avril lavigne...Res si želim postati glasbenica ampak ne zaradi tega,da bi bila slavna,oboževalcev....neee! No in se je začelo. Imeli smo prvi nastop. No jst sm že velikrat nastopala s klavirjem ampak ne s petjemmm! Itak sem mela največjo tremo.na generalki sploh NISM ZNALA ZAČETT kot da bi use pozabila!!! pa sm bla še bolj panična! Kar naenkrat pa so se prikazali starši..sorodniki..pa sm si misnla pejte čist uzadiiiiiiii! ampak ne oni so šli v 2 vrsto!In kar naenkrat so povedal moje ime! ojjjjjjojjj! Prišla sem pred mikrofon ga prijela,da bi začela pet (roke so itak drsele dol) kar naenkrat pa sem otrpnila. kot ledenik. Mal sem se pomatrala pa sem začela pet. odpela sem jo.Samo moji starši so se mal jokal sam zakaj? ker sm dobra pa so veseli al ker fušam hahah. seveda je mogla moja mami useeem pokazat posnetke! sej starši zmeraj rečejo da si ful dober peu sam veš da starši zmeri rečejo use pa tut če fušaš....no to je bil eden izmed nastopou zdei če dobim 3 NEXTE pa povem boljšo in bolj zanimivo zgodbo.....
3 NEXTE

--to sem jst ko igram sem eno sliko nardila v naslednjih delih več slik ;D
27. december 2012
u115787
u115787
nexxt
27. december 2012
u111316
u111316
NEXT
VERJAMEM DA BO NAPETO
VEŠ RADA BI TI NEKI POVEDA MOJA ZGODBA JE ZLO PODOBNA TVOJI...
IGRAM KLAVIR ZATO BOM TUDI BRALA TO ZGODBO ZGLEDA ZANIMIVA...
MOJA ZGODBA IN TVOJA STA SKORAJ DA ISTI IGRALA SEM KLAVIR ZDAJ GA IGRAM ŽE 7 LET OD SVOJGA 13 LETA...
KO SEM BILA NA GENERALKI SEM IMELA TAKO TREMO,DA SEM POZABLJALA BESEDILO IN NOTE...
KO SEM MOGLA PET SEM SE POČUTILA GROZNO..
VSI BULIJO VATE MKOT DA SI NE VEM KAJ...
VEM KAKKO TI JE !!!!
SAMO BI TI RADA DALA NASVET KAKO DA PREMAGAŠ TO TREMO BRED PUBLIKO:KO SEM IGRALA DOMA ME JE BILO VEDNO ZELO SRAM KO SO ME VSI GLEDALI,ŠE POSEBEJ KO SEM PELA.KO PA SEM PELA V SVOJI SOBI PA NISEM IMELA TREME.TAKO SEM NA VSAKI GENERALKI,NA VSAKEM NASTOPU NISEM GLEDALA V OBČINSTVO,PREDSTAVLJALA SEM SI DA POJEM IN IGRAM V SVOJI SOBI TAKO SEM SE POČASI(POČASI!!!)NAVADILA NA OBČINSTVO IN TAKO SEM PREMAGALA STRAH PRED OBČINSTVO...........
AMPAK SI ZAPOMNI ŠE ZDAJ IMAM TREMO PRED OBČINSTVOM PA ŠE VERJAMEM DA GA NEKEGA DNE NE BOM MELA ČISTO NIČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IN EDEN GLAVNIH RAZLOGOV IN NASVETOV ZA USPEH JE VERJAMI VASE
ZATO SI ZAPOMNI:
VERJAMI VASE...
27. december 2012
u111316
u111316
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
27. december 2012
hvala za nasvete lepo,da ma še nekdo enako zgodbo kot jst bom si zapomnila.
HVALA ress
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg