Forum
heii! napisala bom zgodbico, upam da vam bo všeč. pisala bom v pondelkih, sredah, petkih in nedeljah (včasih tut v sobotah).

heii! ime mi je Grace stara sem 16 let, živim v majhnem mestecu, v katerem je zmeraj dolgčas. živim v še kar veliki hiši z starši in mojim haskijem ricky-jem (sem edinka). imam le dve prijateljici Olivio in Ashley - vsi drugi me ne marajo saj mislijo, da sem čudakinja.

1. poglavje

zmeraj sem sovražila ponedeljke, sploh pa vstajanje. vendar tokrat je bilo drugače, zbudila sem se ob pol sedmih in bila sem nadvse dobre volje. v šolo sem se odpravila hitreje, saj sem se hotela ustaviti v bližnjem gozdu. ampak, nekaj me je vleklo v drugo smer (proti šoli). zato sem se odpeljala tja. tam pa sem ga zagledala....

js(grace):
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNZAzQ3farOBUDvCGN-3vmJApUbW4wmQxpa0WzLPrdbm9PPCpF

olivia:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSsX4wILiBdp2A4hi2oSf38EIQvFQUezzGdYkVIqaeM2Zl18Euhmw

ashley:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSD6CA6oMczJ5-LqOGOtGkbosJ4l6Y8NY4U0mCtAmvgmxpc5NMk

hiša:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgq4bcdiloPuleztuUTvbM6YxDAZD_fHg4RqEPSVd-2MisyTh1
19. marec 2011
ql
19. marec 2011
u31440
u31440
next!
19. marec 2011
u36497
u36497
cool je
19. marec 2011
ju3 nextam
19. marec 2011
next ?
19. marec 2011
nexti
19. marec 2011
u35404
u35404
ušeč mi je nextii
19. marec 2011
bila sem začarana. zagledala sem najlepšega fanta na svetu, ne najlepšega najbolj božanskega in imel je najlepše oči kar sem jih kdaj videla- bile so rumene.

2.poglavje
naenkrat pa sem omedlela in dobro sem vedela zakaj. vzrok je bil njegov pogled, ko me je pogledal z svojimi rumenimi očmi mi je zmanjkalo tal pod nogami.
ko sem se zbudila sem se prvo spomnila njega, a kaj ko ga ni bilo nikjer, ležala sem na klopi pred šolo in vsi so strmeli vame. začeli so me spraševati kaj se je zgodilo, jaz pa sem le vstala in odhitela do avta od Olivie. tudi ona me je začela spraševati kaj se je zgodilo, enako me je spraševala tudi Ashley, ko je prišla v šolo, jaz pa sem mislila da bom znorela saj sem mislila le še nanj in njegove rumene oči.
preden se je začel pouk, sem odhitela v tajništvo in spraševala, če je na šolo morda prišel nov učenec, vsi pa so le odkimavali. bila sem žalostna saj sem bila prepričana, da ga ne bom več videla. ampak videla sem ga v sanjah vsako noč se je znašel v mojih sanjah. vsakič, ko je minil nov dan pa sem imela manj upanja, da ga bom še kdaj srečala. ko pa je minil približno en mesec....

fant z rumenimi očmi:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9XJCthDkytZ-qqqPdYFEVkfOfQ4zKuNsY-GhPaHoSVd2lzzJD
( pa ne gledat tistega imena)
20. marec 2011
u40774
u40774
next
20. marec 2011
še vsaj en next pol pa nextam
20. marec 2011
u32571
u32571
ful dobr

nexti
20. marec 2011
ko pa je minil približno en mesec se je v mesto priselila družina- vsem so se zdeli čudni saj so se držali zase in niso imeli prijateljev. le meni se niso zdeli čudni, le jaz se jih nisem izogibala, saj sem kar hitro ugotovila, da je član te družine tudi fant z rumenimi očmi.

3.poglavje

čeprav sva bila sošolca nisva nikoli spregovorila, pogovarjala sva se z "očmi in pogledi", še večkrat se mi je zvrtelo, ob njegovem pogledu, omedlela pa nisem več saj sem se vsega tega že navadila.
nekega večera sem se odločila, da bom odšla do njega in ga vprašala, če bi bila prijatelja, ko pa sem naslednji dan prišla v šolo njega ni bilo, v šolo ga ni bilo en teden, zato sem se po pouku odpeljala do njegove hiše (na srečo sem vedela njegov naslov). ko sem prispela pa tam ni bilo nobene hiše, tam je bil le gozd in majhna pot.
avto sem parkirala in odšla po poti in kar hitro prispela do res velike hiše. polna upanja sem pozvonila in čez minuto mi je odprl vrata. tokrat pa sem omedlela, padla sem po stopnicah, ki so vodile do vrat. ko sem se zbudila sem ležala na postelji, on pa je sedel zraven mene. naenkrat pa je spregovoril s svojim božanskim glasom:" si v redu, kaj se je zgodilo?" jaz pa sem le strmela vanj in ga čez nekaj minut vprašala:" kako lahko imaš tako lepe oči? rumene so- še nikogar nisem videla s takšnimi očmi."
on pa je odgovoril:" saj niso nič posebnega, ti pa si posebna, si najlepše dekle kar sem jih kdaj videl." jaz pa sem le odvrnila:" jaz pa posebna in lepa, ti si poseben in lep!" "no pa tudi trmasta si. zakaj si prišla sem?"je rekel."saj je vseeno. kako ti je sploh ime?" "oprosti, da se nisem predstavil, ime mi je Tim. no zdaj mi pa lahko poveš zakaj si tukaj." kakor hitro sem lahko sem mu odgovorila:" dolgo te ni bilo v šolo, pa sem hotela pogledati če si vredu." hotela sem se že odpraviti, ko je v sobo vstopilo dekle. bila je zelo podobna Timu le, da je imela vijolične oči. jaz pa sem bleknila nekaj povsem norega:" imate vsi v družini tako čudne barve oči?" dekle pa je odgovorilo:" ja hehe, oči ima črne, mami pa rdeče. aja pozabila sem se predstaviti sem Timova sestra Hana."jaz pa sem Grace." Hana pa se je zasmejala:"ja vem, Tim ves čas govori o tebi." Tim pa se mi je le nasmehnil. pogledala sem na uro in vzkliknila:"ojej moram domov, mama je verjetno že panična." hitro sem se poslovila in odhitela iz hiše.
zunaj je bilo že temno, zato se v gozdu nisem počutila najbolj prijetno. naenkrat pa sem nekaj zaslišala...

next??
20. marec 2011
hana:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlFbTWkhqkXEM11REWZRHz0k_YP2V-3rfUqu-AxgM4BNqhPVyz
(ne vidijo se vijolčne oči)

Timova hiša:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0xz-Dx6iUdHz42B-9ACNnYvvRMKs0L5LkYZOBQPrE2iSvRdng

moj pes Ricky:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSw0XPYsr-FBluhCVjTWKWSn1iUavuCmxB5Gwh0qHnN1BqFdMpS
(prej sem pozabla dat njegovo sliko)
20. marec 2011
nextii
20. marec 2011
še vsaj dva nexta
20. marec 2011
u40774
u40774
nexti
20. marec 2011
u31845
u31845
next
20. marec 2011
u31845
u31845
pa ne pokaže ti slik
20. marec 2011
ja vem, ko mi neki šteka
nextala bom potem, ko grem zdej k babici
20. marec 2011
u37905
u37905
next!!
20. marec 2011
naenkrat sem nekaj zaslišala in zagledala senco, ki je takoj zatem ko sem jo opazila izginila. bila sem tako prestrašena, da sem do avta odhitela kolikor sem mogla in se hitro odpeljala domov.
mama pa me je čakala pred hišo že vsa zaskrbljena. hitro sem se ji opravičila:" oprosti mami,da me tako dolgo ni bilo, bila sem pri Olivii" in le upala, da ne bo ugotovila, da se ji lažem. nato sem se hitro stuširala in takoj zaspala.

4. poglavje

bila je sobota in na moje presenečenje sem se zbudila že ob sedmih. spomnila sem se, da sta starša odšla v toplice in sem bila sama doma, kar pa mi ni bilo preveč všeč, saj mi bo po vsej verjetnosti dolgčas, ker so med vikendi vsi tako zaposleni, le jaz ne.
nato pa sem zagledala sporočilo na pisalni mizi:

pridi v gozd za tvojo hišo ob 10.00.
Tim
bila sem presrečna, da ne bom ves čas sama. ko je bila ura 10.00 sem odhitela za hišo, kjer sem našla rdeče tulipane, malo vstran sem jih našla še več, nato sem jih našla tudi v gozdu. sledila sem tulipanom in prišla na res prečudovito jaso, tam je bil Tim, ki se mi je nasmehnil in me poljubil na lice. "mislil sem, da bi lahko bila danes skupaj, ker tvojih staršev ni doma."je rekel. jaz pa sem bila začudena:"kako veš, da mojih staršev ni doma?" "ah, saj je vseeno." je rekel.jaz pa sem bila le presrečna, da bom lahko ves dan z njim in mi je bilo povsem vseeno kako je vedel, da mojih staršev ni doma. tako sva se ves dan pogovrjala in se smejala, ko sva se poslavljala me je spet poljubil le, da tokrat ne na lice ampak na usta. počutila sem se najlepše na svetu.
nato pa je peš odšel v gozd, kar se mi je zdelo čudno saj bi domov hodil celo večnost. zato sem mu sledila...
20. marec 2011
Ful dobra zgodbica
N€xt
(pa plisss sporoč mi k pride nov del)
20. marec 2011
u32301
u32301
N€XT
20. marec 2011
bom kr nextala

nato pa je peš odšel v gozd, kar se mi je zdelo čudno saj bi domov hodil celo večnost. zato sem mu sledila. le upala sem, da me ne bo opazil. vendar kaj ko sem tako nerodna, pa še tema je bila. takoj sem se spotaknila ob korenino in padla, Tima pa sem tako prestrašila, da je skočil v zrak in zašepetal:" Grace, kaj počneš tukaj, takoj pojdi domov, tukaj ni varno." hotela sem ugovarjati, a me je Tim prehitel:"HITRO!!!" tokrat sem ga ubogala in odhitela domov.
ko sem prišla v hišo, sem se takoj zaklenila. nato sem odšla po Ricky-ja in z njim odšla v dnevno sobo. tam sva se oba stisnila in gledala film, ker pa sem bila utrujena sem takoj zaspala.

5.poglavje

ko sem se naslednje jutro zbudila, sem najprej pomislila na prejšni večer in se odločila, da bom odšla k Timu. ko sem prišla do hiše in pozvonila, mi je odprla Hana. takoj sem jo vprašala, če je Tim doma. ona pa je presenečeno odgovorila:" Tima včeraj ni bilo domov, mislila sem, da je prespal pri tebi." jaz pa sem zaskrbljeno odgovorila:" ne, včeraj zvečer sva se poslovila, potem pa je odšel. res pa je bilo nekaj čudno." Hana me je povabila v hišo, kjer sem ji povedala, kaj se je zgodilo včeraj v gozdu. Hana pa je postala še bolj zaskrbljena, hitro mi je odgovorila:" takoj pojdi domov, zakleni se in nikomur ne odpiraj." hitro sem jo vprašala:" kaj pa je, se je Timu kaj zgodilo?" "ne boš razumela, sploh pa zdaj ni časa za razlago, povem ti drugič, zdaj pa pojdi domov." ubogala sem jo in se hitro odpeljala domov. čez nekaj ur je k meni prišla Hana in mi povedala...
21. marec 2011
u35404
u35404
nexti
21. marec 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt