Forum
u214313
u214313
Ojla! No, moja prejšna zgodbica ✞That Emo Kid✞ je bla kr brana, zato sm se odločila napisat nadaljevanje. Če prve zgodbice še nisi prebral/a, ni nč narobe, sam mogoče ti kkšna stvar ne bo čist jasna. Tuki je link do prve zgodbice: ----> http://www.igre123.com/forum/tema/that-emo-kid/184010/1
✞pa še nekj: ne oglašujte in ne limejte raznih linkou od zgodbic tukej, bi bla pa vesela kkšne dobre da mi pošlete po zsju, če ti kej ni usec pejt stran in ne hejti, mnenja so pa dobrodošla.

Okej pomojem bi loh kr začel^-^

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
Osebe:
Aria (pripovedovalka zgodbe)
Polly (njena najoljše prijateljica)
Zac (najboljši priatelj, predkratkim je umrl)
Katherine (Arijina sestrična v franciji)
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

1. Poglavje - Pa če bo za to treba v francijo
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
Bila je nevihtna noč. Strele so udarjale in močno je grmelo. Nisem mogla spat. Obračala sem se po postelji, a nikakor mi ni hotelo biti udobno. Zamislila sem se, potem pa sem se odločila. Ja, zdaj bo pravi čas. Na nočni omarici sem prižgala lučko. Izpod postelje sem potegnila na prvi pogled navadno rjavo škatlo. Nič posebnega, bi si mislil kdorkoli, ki ni Zac, Polly ali Zacova mami. Previdno sem jo položila na posteljo. Udobno sem se usedla ter globoko vdihnila. 'Nič posebnega ni. Le spomin na tvojega najboljšega prijatelja.' sem si prigovarjala. Odprla sem jo ter se zazrla noter. Po licu mi je stekla solza. Ven sem vzela rolko, ter jo postavila na tla ob posteljo. Vzela sem par videoigric, se nasmehnila, ko sem se spomnila, kako sva jih skupaj igrala ter jih dala zraven škatle. Plišastega pikačuja sem previdno, kot da bi bil iz stekla, položila ob mojo blazino. D bo vedno ob meni. Potem pa sem zagledala obrabljeno, črno knjižico, veliko kot škatla videoigric ali dvdjev. Igrice sem pospravila nazaj noter, potem pa sem škatlo položila na tla. Odprla sem dnevnik in čisto spodaj na skoraj prazni strani prebrala en samcat stavek: ''Če kdo tole najde, ko ni več v moji lasti, prosim poskrbite, da ga dobi Aria Waters, pa če bo za to treba v Francijo.''
Z roko sem si pokrila usta. Kaj je to? Dnevnik? Zvezek? Njegova mami je to gotovo prebrala, če ne, bi ga vrgla stran. Vsaj mislim tako. Če seveda niso pri njih preve sentimentalni in bi bilo od Zaca treba spravit slehern lasek ki leži v hiši. Ok, to je bilo nesramno, ko pa vem, da mi je dala za celo škatlo stvari.
Odločila sem se, da grem spat in da bom jutri začela brat. zanimalo me je, kaj naj bi morala izvedeti, a me je bilo obenem strah. Kaj, če je kaj groznega? Kaj, če je kaj takega, kar bi mi uničilo spomin nanj? Ne, sem si dopovedovala, vse bo v redu. Pogledala sem skozi okno. Sploh nisem opazila, kdaj je grmenje in treskanje ponehalo. Bila je jasna noč. Videlo se je zvezde. ''Bila je ena redkih jasnih noči.'' Kot noč, ko je umrl moj najboljši prijatelj.

Naslednji dan, ko sem se vrnila iz šole sta bili v kuhinji babica in Katherine. Pozabila sem povedat, da živimo skupaj v eni ogromni hiši. Mi, Katherinina družina ter babica.
''Živjo.'' sem pozdravila. Bila sem dokaj dobre volje.
''Živjo,'' je odzdravila babica ter se nasmehnila ''boš čaj?''
''Ja. Hvala.'' sem j odgovorila ter se usedla nasproti Katherine.
''Hej.'' me je zamorjeno pozdravila.
''Hej.'' sem odvrnila ter se rahlo nasmehnila. A nasmešek mi je kmalu zbledel. Kaj je imela oblečena Katherine? Temno modro preveliko jopo, z znakom knicksov na levi strani na prsih. Bila je že malo zbledela. Nekje sem jo že videla... na Zacu, kje pa drugje! In včeraj zvečer v škatli!
''KATHERINE!! DAJ MI JOPO NAZAJ, TAKOJ, NI TVOJA!!!'' sem se zadrla, da se je babica zdrznila.
Utrujeno me je pogledala ''Ja saj je tvoja, a zdaj si pa še ene tvoje jopce nesmem sposodit?''
''NE! Ker ne razumeš! Ni moja!''
''Čigava pa je potem, no?''
''Bila je Zacova!! Daj mi jo nazaj!!''
Zdaj se je umešala babi. ''Katherine! Takoj ji daj nazaj, če ti reče! Ne moreš vzeti nekaj, kar ni tvoje!''
Ona si je že slačila jopo ter zavijala z očmi ''Če je pa ležala sredi sobe. Kdo sploh je ta Zac? Tvoj fant ali kaj?''
''Ni ležala sredi sobe!'' sem rekla, pograbila jopo ter odvihrala gor. Kako si sploh drzne brskat po moji sobi? Verjetno je to jopco Zac dobil skupaj v kompletu s kapo, ki sem jo pred odhodom dala Polly. Res mi je bila všeč in zdaj je ta zlobna zadrogiranka z njo počela bog ve kaj. Ugh, sovražim Francijo.
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

to je to za zdle (u šolo morem ) Upam, da vam je ušeč ^-^
20. september 2016
Jaaaaaaa super bravo!!!!
20. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
23. september 2016
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
23. september 2016
u214313
u214313
hvala za nexte, nadaljevanje je v izdelavi, tačs je pa tle neki nouga---> http://www.igre123.com/forum/tema/o-n-e-s-h-o-t-s-by-strawberrymilk./189096/
bom vesela če kera pogleda
23. september 2016
zoe6056
zoe6056
Next
24. september 2016
u214313
u214313
BTW ljudje jst se bom probably zbrisala, tko da če pridem nazaj, bom mogoče naprej pisala sam nevem še
adijo za zdj
01. oktober 2016
Ok
01. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg