Forum
OK... ZA NADALJEVANJE RABIM 4 NEXT....
ZDAJ PA OSEBA:
-PRINCESKA EMILIJA:

O.K UŽIVAJTE V PRAVLICI....

BI BRAL/A

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. junij 2011
u36350
u36350
next, mogoče bo fajn
28. junij 2011
Že kot majhna deklica, sem verjela, da je močvirje čaroben prostor, kjer se rojeva novo in končuje staro življenje, kjer sovražniki in junaki niso vedno taki, kot si jih predstavljamo, in kjer se vsakemu, tudi nespretni princesi, lahko zgodijo prav vse stvari. Kljub temu da sem v to verjela že vse svoje življenje, za to nisem imela nobenega dokaza, dokler se ni na obisk napovedal princ Jakob, jaz pa sem srečala žabca svojih sanj...
SLIKA OD JAKOBA:

5 next
28. junij 2011
u36350
u36350
next
next
next
next
next
28. junij 2011
od različnih oseb
28. junij 2011
doro bom nextala
28. junij 2011
... K močvirju sem odšla , da bi se izognila princu, ki je bil moji mami najljubši med vsemi, meni pa nikoli ni bil všeč.Pobega nisem načrtovala, toda ko sem izvedela, da prihaja princ, enostavno nisem mogla ostati doma. Vedno se mi je zdelo, da me tistih nekaj ljudi v gradu nikoli ne opazi, zato sem se brez težav izmuznila in zbežala proti močvirju. Šele ko sem zares pobegnila, me je začelo skrbeti, kako bo reagirala mama, ko bo izvedela. Prav živo sem si predstavljala njen odsotni pomen v očeh, medtem ko bi me oštevala in me nagovarjala z vedno istimi pridigami o tem, kako se mora princesa vesti.Kljub temu da sva se videli tako malo, kolikor sva se lahko, njenega pogleda nisem nikoli pozabila...
P.S:HVALA Nika233
28. junij 2011
no vedno pozabim
SLIKA MOČVIRJA:

28. junij 2011
u36350
u36350
next!
P.S. zakaj hvala?
28. junij 2011
da si dala next
29. junij 2011
u36350
u36350
aha
next
29. junij 2011
neeeeeeeeeeeeextiiiiiiii
29. junij 2011
...Zatopljena v misli o mami nisem bila pozorna na okolico, v kateri sem se znašla, zato sem skoraj stopila na kačo, ki se je plazila v visoki močvirnati travi. Prestrašeno sem kriknila in skočila nazaj , pri tem pa sem z peto zadela ob korenino stare vrbe. Z rokama sem krilila, da bi lovila ravnotežje, toda zaradi mojih težkih kril in nespretnosti sem trdo pristala na od dežja mokri zemlji. Kakor v eksploziji so kobilice trumoma začele skakati in bežati proč od mene, medtem ko sem se sama hotela postaviti na noge. Ko se rodiš kot princesa, to na žalost še ne pomeni, da si ljubka, elegantna in samozavestna. Teh lastnosti si želim več kot 14 let in žalujem, ker jih nimam. Ko sem naposled uspela dvigniti krila in se pobrati iz tal, je kača izginila v travnato goščavo. Z očmi sem iskala nekaj, karkoli, s čimer bi se lahko pred kačo ubranila, če bi se ta ponovno prikazala.
4 NEXT
29. junij 2011
u31704
u31704
next
29. junij 2011
TNX ŠE 3 NEXT
29. junij 2011
neeeeeeeext
neeeeeeeexxxxxxxxxxxt
neeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
29. junij 2011
evo maš tri
29. junij 2011
heheh
še dva pa tnx
29. junij 2011
u36350
u36350
next
Druga oseba
29.junij 2011 20:45
next
29. junij 2011
u36350
u36350
upsi 20:35

no maš 2 nexta
29. junij 2011
hahahah ok naj vam bo hihihi
29. junij 2011
^^Vljudno vabljeni:

Da še na tej strani objavite svoj naj komad!/ali glasujete zanj!?
http://www.igre123.com/forum/tema/tooooooooop-music-p/20045/1
WELCOME! WE NEED YOU!
30. junij 2011
...Najlepša hvala! je rekel hripav glas. Pogledala sem naokoli, toda v bližini ni bilo nikogar. Kdo je to rekel??? sem vprašala. Poleg moje tete Traviate sem bila edina iz družine, ki je kdajkoli obiskala močvirje. Jaz sem tukaj. Ti pa nič ne opaziš, mar ne??? Obrnila sem se v smer, od koder je prihajal glas, pogledala sem navzgor in navzdol, toda vse, kar sem lahko videla, je bilo močvirje z umazano vodo, ob robovih obrobljeno z zelenimi algami in šopom rogozov na skrajnem koncu. Poleg kačjih pastirjev, komarjev in žuželk, ki drsijo po gladini vode, ki je bilo tam edino živo bitje žabec, ki je z roba močvirja zrl naravnost vame. Ko je ponovno spregovoril, sem kar odskočila, čeprav se njegovega glasu niti nisem tako zelo ustrašila, kot sem se njegovih ustnic, ki so se premikale, čarovnij sem že navajena, ker je moja teta Traviata čarovnica, toda še nikoli prej nisem videla, da bi žival spregovorila...
4 NEXT ####
30. junij 2011
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next

EEVO JIH MAŠ 10 XD
30. junij 2011
oziroma 12 XD
30. junij 2011
še 2 next
30. junij 2011
u36350
u36350
next
next
30. junij 2011
ok hvala obema
12 MWA ZA Nika&Vid
12 MWA ZA Nika233
30. junij 2011
u36350
u36350
no...
ne upam uprašat...
a bo next?
30. junij 2011
Tiste kobilice sem hotel pojesti za kosilo. Toda zaradi tebe mi jih nikoli več ne bo uspelo ujeti!!!!!! Žabec se je namrščil in s prstom zažugal proti meni. Tako velika punca, ki tako lomasti na okoli, bi morala biti bolj previdna, kam stopi!! Oprosti, sem užaljeno rekla. Nisem nalašč. Bila je nesreča. AH, je rekel žabec. Opravičilo ne bo prineslo nazaj mojega kosila! Toda saj to tebi sploh ni mar, kajne?? Stavim, da nikoli v življenju nisi bila niti 1-krat lačna.!! Žabec mi je šel na živce. Dovolj, je bilo že to da sem morala paziti na izražanje v bližini moje mame. V pričo žabca pa tega res ne bom počela. Za tvojo informacijo, sem rekla in grdo pogledala majhnega stvora: danes še nisem nič jedla, moja mama je na obisk povabila Princa Jakoba, zato sem odšla od doma, še preden je prispel. Niti misli na to, da bi z njim morala preživeti ves dan, NE PRENESEM.....
4 NEXTE
30. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg