Forum
Heii!!

Ker vem da mamo usi teževe ko te ljudje zbadajo in ne nehajo. Ker pa je večino ljudi takih, da ne zna zabiti nazaj se osramotijo pred celoto . Ponavadi se odriagera z ignorom. Ker pa vem da to ni dovolj se postavimo PSIHIČNEMU nasilju ob rob......težave se sploh ne nehajo.....zato sem tu jaz..........povem vam kako ob določenemu trenutku odreagirati ko ti nekdo izreče žaljivko. sam uprašte

za začetek 5 nextov.........
24. november 2016
+ vpšrašanje
24. november 2016
Next + Neka sošolka mi je ko sem dobila očala žalila z izrazi špeglarka, piflarka... Ampak sem kot si napisala odreagirala z ignor, ampak kaj bimorala takrat narediti?
In jaz in še 2 moji sošolki igramo en šport in ena sošolka nam puncam ka isto treniramo ta šport ves čas govori kva moramo nareditit pa kako pa... pa ves čas se važ da je najboljša) uresnic pa sploh ni in vedno ko kej tazga nardi ignoriramo, sam zdej ne vem a bi mogle kej druzga nardit. Help?
26. november 2016
V takm primeru je bol ignorerat...sam pa ce tko bistveno pogledas vids, da ona misl "aha dela sm jo pa zabila in nezna me zabit nazaj...".... zto torj .....

PIFLARKA: Bol k ti že
JS SM NAJBOLJŠA: ne mors ush usrečvt, nisi nutella

al pa se ker primer ti povem...

če te tok zabije reč sam.... nm te zabijala kr te je že narava dost.

al pa ji reč ... če ti reče ŠPEGLARKA reč.... ta ti je vsaj ratala k tvoji mami splav ni!!

al pa...... če ti una zrt športa teži reč....... med tem k se kle s tabo ukvarjam se mi je burek uhladu ALI PA ... veš kaj dougočasna si kukr rklame na TVju ( in zna ti nazaj rect nekatere reklame pa niso dolgočasne....ti pa reč....ja ampak med nih ne spadaš ti.....)

upam d sm kj pomagala

uprašte me še kj...

Next + vprašanje

26. november 2016
Res ti HVALA!!!!!!!!!!!!
26. november 2016
ni kj
26. november 2016
moj glup sošolc m pri angli skos teži(zraven mene sedi, ker ga je učitljca dala) Skor vsi v razredu vemo da je glup, še sam je priznal, ko je enkrat reku "Jaz sem neumen, ker neznam vsega." pač en velik bedak je. Res skos mi teži, pa mu pol rečem naprimer da ma IQ 3, a lahko še kakšn primer kaka ga zabit
26. november 2016
oki...... ce te zabija rec .... u kok lpo zabijas js te pa nm nazaj k si itk ze dost zabit!
al pa.....................
aves kaj je razlika med tabo pa štango?štanga je zabita u tla ti pa u glavo......

al pa rec ..........
sj bi te udarla sam bi blo mucenje zivali........

najbol pa da mu recs.......

nauč se pisat ne govorim idijotsko.....

LOH TUT.....

se dobr d mas pamtn telefon ce si ze ti tolk glup

.......al pa.........

ti si kukr pondelk k te nuben nemara

upam d je kul............

Next+vprašanje
02. december 2016
3. ni žival, ker so preveč cute pa pametne, zame so boljše od ljudi, drugač pa ful kul, hvala
02. december 2016
ena moja sošolka (sej bi ji rekla prasica pa bi bla to žalitev za prašiče) me stalno zbada ker sem dobila nou telefon in ker sem bla neki na njem me je začela zafrkavat da sm gikerka. pa sošolc je obseden z flipanjem in mu gre to dobro in stavlja na to da mu rata in predno stavi kriči po šoli da če mu uspe flip sem luzer pa me zanima kako naj ga zabijem nazaj. rada bi vprašala še za mojo prijateljico ki je močnejše postave in jo zato zafrkavajo kako naj jih totalno zabije. saj nekatere fore poznam ampak ni nobena vporabna v takih situacijah.
13. april 2017
glede gikerke...
povej mu "bolje gikerka kot tvoja mama"
nevem ni nekaj dobro ampak sem se probal potrudit
13. april 2017
še boljša: boljš gikerka kot pa idiot kot si ti
13. april 2017
se je kul
13. april 2017
hwala
13. april 2017
hej dons me je ena nekj zabijala in sm ignor ...sm zdj k sm dobr premislna ji hocm pridt do ziuga da bo spoznala kaj u resnic je a bi lahko kej napisala dobre fore k bi jo res zabile do tal tko da nebi mogla vrnt nazaj hvala
31. julij 2017
če te kdo zabije mu odgovor: ta ti je usaj ratala k tvoji mami splav ni
06. avgust 2017
kok dobr haha umiram od smeha LOL
06. avgust 2017
Al pa neki navadnih da se mal "ogreješ": Alo shrek je klicu, da hoče svojo faco nazaj, tak si grd da ti še hello kitty reče goodbye, tak si ko slika..kr za obesit...
06. avgust 2017
omg lol, al pa mal spremeniš prvo ta ti je ratala bolj kot tvoji mami samomor k te je rodila
06. avgust 2017
al pa vsak dan pogledam isto grozljivko, ki velja za najbolj scary, naslov grozljivke pa je tvoj face sori nism dobra v zabijanju
06. avgust 2017
❤Nika_love_sea❤
❤Nika_love_sea❤
hej ja no moj problem je tak mi mamo enga ful butastega sosolca ko je ful debev no in pri likovni sedi pred mano in se skos obraca nazaj kr ucitl dovoli da se pogovarjamo no in zravn mene pa sedi moja prjatlca in najo sosolc kr zali pa to pa se dela najbol pametnega ubistvu pa je glup ko tocak no in naju skos zali pa to in gre to men ful na ziuce.A lahka pomagas?
10. avgust 2017
Mogoč bi ga lahk ignorirala pa bi nehu, učitla opozorila da se hočeš presedit (to sm js nardila pa ga je presedu), al pa da ga zajbavajo če si mu všeč (večino fantov neha), al pa men edn ni dau mira pa sm ga sam udarla da je dau mir al pa da mu rečeš spizd*.. ja uglavnem neki od tega...če sm ti sploh kej pomagala
10. avgust 2017
❤Nika_love_sea❤
❤Nika_love_sea❤
use od tega sm ze probala pa ni nc bols
10. avgust 2017
u šibko točko si ga že?
10. avgust 2017
❤Nika_love_sea❤
❤Nika_love_sea❤
pac nisn ga udarla
10. avgust 2017
ni ga treba fejst sam js sm ga klofutnala pa tam not ko me je za lase vleku pa me je pr mir pustiu
11. avgust 2017
Ojla

No, moje sošolke in sošolci so se na vibru junija delal da so 1 letnik, in zdej so umešal še mene. In sm se z enmu na zasepcu pogovarjala in sem ugotovila da je iz naše šole in en let starejš. Zdej pa me je ugotovu in ker isto trenira karate se bojim jit na karate. Kaj naj naredim?
Prosim za pomoč
12. avgust 2017
Ko boš tam ga ignoriraj. problem rešen pa ne paničari
12. avgust 2017
Ja je problem vsem bo povedal in me bodo drkal in še učitelj bo izvedel
12. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg