Forum
PLiz berte mojo zgodbo.povablite prijatelje več ko nas bo večkrat bom nextala (:
upam da vam bo zgodba ušeč . no ne bom preveč "nakladala" bom napisala kar 1 next : D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1Del
'ne nikamor ne greš' je zakričala mami ko sem jo vprašala če lahko grem na zabavo.'to ni pravično' sem ji odvrnila.Mami je spet začela 'pojdi v sobo in se zatopi v knjige'.'Ampak saj sem najstnica! kaj res nikoli ne morem iti na zabavo?' sem ji zatulila nazaj.odšla sem v mojo sobo in žalostna bulila v knjige ,ki so mi načenjale živce.Zelo sem si želela da bi lahko šla na zabavo.Moj starejši brat je udru v mojo sobo in reku naj grem pospraut njegovo sobo, ker k njemu pridejo njegovi frendi.Šla sem v kuhinjo ,da bi odnesla kozarec.Potem pa zaslišim da mami reče'Kar pojdi na zabavo Luka pa uživaj' besna sem stopila skozi kuhinjska vrata in kozarec močno vrgla obtla ter zakričala'Zakaj gre on lahko na zabavo jaz pa ne!'mami mi je odvrnila'starejši je in bolj izkušen'.'ampak on je samo 1 leto starejši od mene! to ni pravično tudi on je ševedno najstnik!' odšla sem v sobo in zaklenila vrata.Nisem vedela kaj naj naredim.Takrat pa je skozi moj oken prišla neka punca.ni me opazila.rekla sem ji' Kaj pa ti delaš v moji sobi?' ona mi je odgovorila 'o joj nisem opazila da si tukaj vem da sem zelo neolikana da udiram v to vašo hišo ampak mi nmimamo stranišča in bi lepo prosila če lahko grem k vam na wc' dovolila sem ji.Ko je punca prišla nazaj sem ji povedala da mi je ime Ema ona pa se mi je predstavila in rekla da ji je ime Tjaša....
----------------------------------------------------------------------------------------
5 nextov za nov next u naslednem nextu bodo slike

a je dobra zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2012
neext < 3
10. september 2012
u79706
u79706
Neext, hitro!! ;*
12. september 2012
...Tjaša. Malo sva se pogovarjali in povedala sem ji da bi zelo rada šla na zabavo od moje prijateljice.Tjaša je rekla da bi tudi ona rada šla na kako zabavo a nima denarja da bi kupila kako darilo.Potem pa je na moja vrata sobe potrkala moja mami.Mami je rekla 'Ljubica se lahko pogovoriva? prosim' 'ne' sem ji odvrnila. Mami je še vedno poskušala.'samo za sekundo.' Tjaši sem zašepetala naj se skrije v mojo omaro z oblačili. odprla sem vrata in mami je rekla 'no...' takrat sem ji udrla v besedo 'sekunda je mimo dijo!' Zaklenila sem vrata.Tjaša je prišla ven iz omare.rekla sem ji.'No ti lahko podarim nekaj mojih oblačil ki so mi premajhna?' Ona je prikimala saj je nujno rabila.Skupaj sva odšli v park.Tam sva bili res svobodni.S Tjašo sva si bili čisto podobni ločili so naju samo pege in barva oči.Skupaj sva preživeli ogromno prostega časa.Potem pa je bil večer in sta se najini poti razšle.Zjutraj pa je na moje okno potrkal/a ...
a) Luka
b) Tjaša
c) Moj sošolec simon
sorite nemorm slik dat neki mi šteka pa mi sploh noče slik sprjet
13. september 2012
u79706
u79706
neeext, c)
15. september 2012
u79706
u79706
next?? plosim<3
17. september 2012
u107937
u107937
next
16. december 2012
u107937
u107937
n
ne
nex
next
nex
ne
n
25. december 2012
u79706
u79706
neext!
25. december 2012
ok nextam
03. januar 2013
Na moje okno je potrkal Luka. Še preden sem dokaj dobro odprla oči,je Luka razbijal po oknu. Ko sem odprla okno pa je Luka pršu noter

(moja soba)
. vprašala sem ga 'kje si pa bil?'On mi je potiho odgovoril 'na zabavi pač malo smo imeli težave' obupana sem mu rekla 'če bi mami vedela da si prišel ob 4 zjutraj prišel domov bi že videl težave' seveda nisem vedela zakaj je tako paničen.Ko sem šla z njim v njegovo sobo pa naju je zasačila mami. iz njenih ust se je slišal tisti 'mrm' Lucas kje si pa bil? ga je vprašala Lucas ves paničen je hotel zjeclati tistih nekaj besed.Nato pa sem z vzdihom rekla'nehaj no mami mar ne vidiš kako mu je slabo in mimogrede z njim sem šla na sprehod ker se ni dobro počutil'.Mami je stopila do njega ter ga vprašala 'je to res dragec?'.'Da seveda je zelo mi je slabo' in potem spet mami vpraša'zakaj ti je pa slabo?' spet sem se umešala jaz 'halo neki je pojedel kar ni bilo užitnega'.Ko je Luka umirjen šel v svojo sobo.Odšla sem v svojo sobo.Nisem morala zaspati nazaj.Zato sem se šla obleči v moja najljubša poletna oblačila.Ko sem tako čakala da bo ura 9 zjutraj pa sem kar naenkrat zaprla oči.zbudila sem se ob 8 zjutraj.Ker sem mislila da bo Tjaša že zdavnaj v parku sem pričela teči do parka.Seveda nisem imela časa da bi se obula,zato sem jih nosila kar v roki.v roki pa sem nosila še kup praznih listov.Ko sem tako hitela proti ovinku,je pa izza ovinka pritekla tudi...
a) Tjaša
b) moja simpatija
c) moja največja sovražnica iz razred

(jaz)

(Tjaša)

(Luka)
03. januar 2013
next!!!
19. februar 2013
u79706
u79706
Neeext