Hej!
Nardila sem novo temo in sicer pisala bom zgodbo z naslovom Za zaklenjenimi vrati zgodba bo u bistvu govorila o punci Annie ki je bila nekaj časa zelo priljubljena potem pa se je po počitnicah vse obrnilo ko so na internetu zagledali njen initimen posnetek?!?za zaklenjenimi vrati je preživela večino časa...vas zanima kaj se bo zgodilo..?Potem napiši pod komentar berem za nadaljevanje potrebujem 3 komentarje upam da se bomo mel fajn
13. junij 2018
ja prosim <3
13. junij 2018
omg <3
13. junij 2018
Next
13. junij 2018
ok bom začela danes bo gor... hvala
13. junij 2018
JEEEE <33333 HWALA:$$
13. junij 2018
Zazvonila je budilka in me vrgla iz postelje..Bil je čas da se oblečem in pripravim za prvi dan šole..oblačilo:https://www.google.si/search?biw=1366&bih=637&tbm=isch&sa=1&ei=qwchW-uxEM_awQL-1amoCg&q=outfit+tumblr&oq=outfit+tumblr&gs_l=img.3..0j0i30k1l9.5061.7500.0.7891.7.3.0.4.4.0.286.654.0j1j2.3.0....0...1c.1.64.img..0.7.812...0i67k1j0i10k1.0.TXq0txwAKoU#imgrc=sOU16QHV_G15tM:Ko sem bila pripravljena sem odlšla do avtobusne postaje in nato z avtobusom v šolo..in že sem odšla v razred videla sem polno obrazov ki mi niso bili niti najmanj znani klopi so že bile zasedene bil je še samo eden stol in na mojo srečo sem se usedla zraven fanjta ki mi je bil luštn že na prvi pogled https://www.google.si/search?biw=1366&bih=637&tbm=isch&sa=1&ei=NgohW8XsB8bMwAKc0qPoBQ&q=cute+boy&oq=cute+boy&gs_l=img.3..0j0i30k1l9.71377.75535.0.75782.10.9.0.1.1.0.153.1025.0j8.8.0....0...1c.1.64.img..1.9.1039...0i67k1.0.pXSnD2xn4-o#imgrc=UF5AMUZgJyJwLM:med uro sva klepetala in nasmejala ob koncu sva si izmenjala telefonske številke in se zmenila da se popoldne dobiva na sladoledu.in odšla sem domov mama s je name jezila saj sem bila vsa zasanjana in seveda zaljubljena.Odšla sem v sobo nekaj časa sem si pisala z njim ...Z Zakom seveda in potem sva odšla na sladoled pogovarjala sva se in osvajala skratka bil mi je zares ušeč. nevem kako vndar naslednji dan so me vsi pozdravljali na hodniku in se želeli govarjati z mano mogoče zato ker so zvedelii da se družim z najlepšim fantom na šoli..in čes čas sem postala popularna..Po pouku sem z Zakom dobila ob plaži pogovarjala sva se o hobijih in naenkrat mi je rekel;Nemorem vrjet kok si prelepa ful lepe oči mas ti si popolna.in poljubila sva se to je bilo nekaj najboljšega v mojem življenju in nalepšega vprašal me je če bi hodila in sevedaasem rekla jaaa objel me je in dvignil visoko v zrak in poljubil..po srečanju sem odhitela domov in povedala sem mami bila je vesela zame..zjutraj je bila sobota in Zak je prišel k meni...
13. junij 2018
Za naslednje bi rabla 3 nexte ved da je blo mal dolgočasno,ni blo pravilno zapisano in da si dogodki niso vredu sledili sam to j bil na hitr uvod...
13. junij 2018
Next
13. junij 2018
hvala še 2
13. junij 2018
Next
16. junij 2018
Next
16. junij 2018
Za zaprtimi vrati od Sartra mi je veliko bolj všeč. Ker ima dejansko neko umetniško ter psihološko vrednost.
Tukaj se zdi kot, da se niti ne trudiš. Če se ti mudi s pisanjem, potem sploh ne piši.
To kar si naredila tukaj, je žalitev vsem pisateljem. Vem, da se lahko bolj potrudiš. Vedno lahko tudi prosiš za pomoč, ali pa vzameš kako knjigo v roke, da vidiš kako se zadevi streže.

Prvič, noben roman nima notri fotografij. Zgolj otroške slikanice. Dvomim, da si želela, da je tvoja zgodba za otroke. Pisatelji z besedami opišejo izgled oseb in prostorov. Morda se sprva zdi težko, ni pa nemogoče in je tudi veliko bolj zanimivo kot leplenje parih slikic z interneta.

Drugič, ne izdaj svoje zgodbe že na začetku. Lahko namigneš o čem bo šlo, ali pa napišeš zanimiv prolog, ki pa ne izda veliko. To ljudi vedno pritegne k branju. Ni ti potrebno že v uvodu povedati zakaj si izbrala tak naslov. Naloga bralcev je, da naslov povežejo s temo besedila.

Tretjič, samo tvoj uvod bi se brez težav dalo razvleči čez vsaj tri strani. Ti si zgolj naredila obnovo nečesa, plitko si povzela neko dogajanje. Notri ni nobenega opisa, nobenega premega govora, tudi odvisni govor je napisan narobe. Nič te ne stane, če se vsaj potrudiš narediti zadevo slovnično nekoliko bolj korektno. Si že kdaj prijela knjigo v roko, ki je bila napisana v slengu?

In naj ti ne bo izgovor: "Vseeno mi je, saj nisem rekla, da hočem biti pisateljica in izdati knjige." Če je tako, potem sploh ne piši. Take zgodbice kot je tvoja, so navadno razvrednotenje pisanja in tistih, ki se z besedami zares trudijo.

Sem pa mnenja, da lahko vsak piše, da lahko vsak postane dober pisatelj, izda knjigo itd. če se le potrudi
Če potrebuješ nasvet, boš vedno lahko našla ljudi, ki se s tem ukvarjajo in ti bodo pripravljeni pomagati
16. junij 2018
Ja res se nisem trudila...Hvala za nasvet
16. junij 2018
Ni problema, srecno s pisanjem
16. junij 2018
hvala
16. junij 2018
Nextt
16. junij 2018
neom več pisala hvala vsem za nexte
16. junij 2018
zakaj nee?