Forum
Živjo! Ime mi je Neža in stara sm 14 let (kmal bom 15 ). Tuki si lahko preberete zgodbo o moji nerodnosti in o tem kako me je dežnik pripeljal do sreče.
Prosim za NEXTE pa upam da vm bo ušeč
30. november 2012
Ok. Najprej se vam predstavim. Kot sm že povedala mi je ime Neža in sm stara 14 let. Skupaj s starši, starejšim bratom in sestrico dojenčico živimo v majhni hiši na robu Ljubljane. Z bratom Lukatom se ves čas prepirava. Starejši je za 2 leti in misli da je najpametnejši na svetu. Pred kratkim smo dobili še dojenčico Lucijo, ki ves čas joka... Hvala bogu, da imam Amando. Ona je moja najboljša prijateljica in res je najboljša. Brez nje bi se mi že zdavnaj zmešalo. Obe hodiva v 9.razred.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Zgodba se začne nekega čisto navadnega deževnega jutra. Že na vse zgodaj me je zbudil glasen Lucijin jok. Ker nisem mogla več zaspati nazaj sem se oblekla in odšla v kuhinjo. Pripravila sem si zajtrk in ga počasi pojedla. kar naenkrat je pozvonilo pri vratih in pogledala sem na uro. Bilo je nekaj minut čez sedem. Zvonenje se je še stopnjevalo in mislila sem si, da je tisti, ki stoji pred vrati zelo živčen ali pa se mu zelo mudi. Počasi sem odkorakala proti vratom in med tem razmišljala kdo bi lahko bil. Potem je tisti, ki je stal pred vrati začel vpiti. To me je zelo zabavalo, zato sem začela hoditi še počasneje. Bil je ženski glas in zvenel je zeloo jezno. Počasi sem zavrtela ključ in odprla vrata...
=> ok 1 NEXT pa dobite nadaljevanje. Upam da vam je bilo všeč pa da boste brali še naprej *
30. november 2012
neext
01. december 2012
Jeii! ful hvala za next :* posvečam ga tebi

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Pred vrati je stala Alica. To je Lukovo dekle in midve se res sovraživa. Stara je toliko kot jaz samo hodi na drugo šolo. Vedno kadar me vidi se namršči in reče kakšno zbadljivo pripombo. Vprašala sm jo: ''kaj hočeš?'' in pogledala me je, kot bi ravnokar padla z lune. Zadrla se je: ''umakni se mi s poti moram k tvojemu bratu!''. odrinila me je in stekla noter. Ko je prišla do vrat Lukove sobe sem videla, da je globoko vdihnila, kot bi se pripravljala na nekaj res pomembnega... vstopila je in za seboj s treskom zaprla vrata. Ves ta hrup je zbudil tudi moja starša, ki sta nejevoljno prišla v kuhinjo. ''kaj se dogaja? kdo je prišel?'' ''mah ta nora Alica'' sem zavzdihnila. Vsi smo se spogledali in prisluhnili glasnemu prepiru, ki je prihajal iz sobe. Potem so se vrata odprla in Alica je zdivjala proti vhodnim vratom. Bila je zelo razburjena in obraz je imela čisto rdeč. Tako se ji je mudilo, da je pozabila celo dežnik...
=> več naslednič upam da boš še brala pa da bo začel še kdo
02. december 2012
ok še slikce

JAZ:

OČE:

MAMA:

LUCIJA:

LUKA:

02. december 2012
ALICIN DEŽNIK:

02. december 2012
neext
hvala za posvečen next
z veseljem bom brala tvojo zgodbo
02. december 2012
Ko sem opazila dežnik sem se začela zmrdovati.. kako se lahko kdo sploh dotakne tako ogabno roza in čipkaste stvari sem si mislila.
ne jaz ne oče ali mama si nismo upali iti v Lukovo sobo sam smo vedeli, da je zelo razburjen. Slišalo se je razbijanje in kričanje. Še nekaj časa smo vsi trije presunjeno bolščali v vrata potem pa smo se razkropili. Mama je šla v sobo nahranit Lucijo, oče pa je odšel v kuhinjo in ji skrivaj pripravljal zajtrk v postelji (to sem vedela, ker me je vprašal, kje je pladen in če je na vrtu še kaj rož...) haha šlo mi je na smeh, sam so se meni take stvari zdele čisto preveč... nevem 'kičaste' in 'pocukrane' . Odšla sem v svojo sobo in ker ura še ni bila niti pol 8h sem se lotila branja knjige. Res je bila dobra knjiga! Kar nisem mogla nehat brat in ko sem pogledala na uro je bila že 7.55. zelo sem se zgrozila, kako hitro mine čas ob dobri knjigi potem pa sem hitro vstala in stekla k vratom. Nikogar več ni bilo doma, vsi so že odšli po svojih dnevnih obveznostih. Obula sem si svoje prekrasne nove piščančke in oblekla bundo. Ko sem stopila ven sem ugotovila, da dežuje... Zarenčala sem in stekla nazaj v hišo. Ura je bila 7.57 in če pomislim koliko časa mi vse te stvari uzamejo po navadi sem bila danes zelo hitra. Opazila sem da ni na stojalu nobenega dežnika več... joj kako sem bila jezna! Zakaj pri tej hiši nikoli ni dovol marel! tam je stal le Alicin rožnati ogabni dežnik.... tako se mi je mudilo, da sem ga brez pomisleka pograbila in zdrvela proti šoli

04. december 2012
neext
04. december 2012
u98103
u98103
neext. ;*
05. december 2012
ej hvala vam za vse nexte :* dobite nov del jutr oblubm! sory ampak dons res nism mela časa ker sm igrala miklavževga angelčka
05. december 2012
Res je lilo kot iz škafa. Ko sem prišla v šolo je ravno odzvonilo za začetek pouka. Hitro sem se preobula in slekla jakno dežnik pa sem prislonila k sosednji omarici. Stekla sem v razred in na srečo je učiteljica zamujala. Takrat sem opazila da sem čisto premočena. Začela sem sem si ogledovati hlače, ki so bile mokre čisto do riti potem pa sem opazila velik rdeč madež... ''presneto!'' Hotela sem odhiteti na stranišče toda na vratih se je pokazala učiteljica. Nisem vedela kaj naj storim. Odločila sem se, da potrpim še to uro in se očedim med odmorom. Učiteljica je začela uvod v uro ko so se naenkrat odprla vrata. Vstopila je Ana, moja bivša prijateljica, ki me zdaj sovraži. ''Oprostite, ker zamujam toda ni bila moja krivda. Pred mojo omarico je stal ogaben premočen dežnik in zato sem porabila veliko časa v garderobi! Čigava je ta ogabna stvar?!'' izza hrbta je privlekla Alicin dežnik... presneto sem pomislila. Spet sem bila v dilemi... Ali naj pred vsemi sošolci priznam, da sem s to stvarjo prišla v šolo jaz? Po nekaj minutah premisleka sem vstala in zamomljala: ''moj je.'' Ana je je zlobno nasmehnila in vprašala: ''kaj si rekla? nisem te slišala!'' sedaj sem glasno zavpila ''dežnik je moj!'' Vsi so se začeli smejati. Učiteljica je začela miriti razred potem pa je nekdo zakričal: ''fuj!! menstruacijo ima! čisto ima rdeče hlače!'' Bilo me je tako sram, da bi se najraje vdrla v zemljo! Oddrvela sem iz učilnice
06. december 2012
neeeeeeext
07. december 2012
Za sabo sem slišala glasno šepetanje in na tilniku sem začutila hladne poglede toda nism se ozirala. Tekla sem in tekla se hitro preobula v garderobi in potem spet tekla. Čez nekaj minut sem vsa premočena stala v parku. Toda nisem se premaknila. Kar stala sem tam in pustila da so mi hladne kaple polzele po koži. Zdelo se mi je, kot da bi stala tam celo večnost.
07. december 2012
next
07. december 2012

07. december 2012
Potem me je iz globokega premišljevanja zbudilo cviljenje. Najprej je bilo zelo tiho in skoraj nemoteče potem pa je postajalo vse glasnejše. Počasi mi je že začenjalo iti na živce zato sem se odločila da odkrijem kaj/kdo ga povzroča. Prisluhnila sem in ugotovila da prihaja iz grmovja. Počasi sem se približala in potem z roko sunkovito odrinila veje. Zagledala sem...
17. december 2012
neext
17. december 2012
kužeka ahhaha next!
18. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg