Forum
Kaj bi se zgodilo če bi vaša družina,prijatelji in znanci izvedeli kaj si res mislite o njih?Gerri se v najlepših letih odloči končat življenje in napiše poslovilna pisma vsem ki jih pozna,pri tem pa ne neha z žaljivkami.Kakšna groza da se načrt z uspavalnimi tabletami in vodko ponesreči...Gerrijino življenje tako čez noč postane prava norišnica polna huronsko smešnih zapletov ki pa ji nepričakovano prinesejo srečo in ljubezen nad katerima je že obupala

_________________________________________________________________________________________
"Daj mi prosim čudežno skledico iz omare Lu...Ti...Ri"je rekla moja mama.Od kosila je ostalo nekaj krompirja,kot las tanek košček pečenke in za sladoledno žličko rdečega zelja,to pa je bilo po maminem mnenju škoda vreči stran."Natanko pravšnji obrok za nekoga ki je samski"je menila.
mama

Jasno ne kličem se Lutiri.Imam še tri starejše sestre in mama vedno ima težave da bi naša imena takoj pravilno naštela.Imenujemo se Tine,Lulu,Rika in Gerri,ampak mama nas kliče Lutiri,Gelute,Riluge in Tinga.Matematično obstaja neskončno možnosti tudi z štirizložnicami.Jaz sem Gerri najmlajša.In edina ki živi sama in od katere se zato pričakuje da jo bo najedlo nekaj drobnih krompirjev,beden kos mesa in žlička rdečega zelja.Kot da bi imel človek če je samski samodejno manj za jest.
Gerri

Tine

Lulu

Rika

_________________________________________________________________________________________

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. avgust 2012
next
07. avgust 2012
u50889
u50889
Next
Fak ti bi mogla knjige pisat majkemi ej
08. avgust 2012
TNX*
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
HVALA KR BERETE
"To ni čudežna skodelica,to je flexi-twin"je razložila mama.Pospravila sem plastično posodo nazaj v omaro in ji pokazala drugo.Da ne bi po nepotrebnem uzbujala pozornosti,sem hodila na nedeljska kosila k staršem.Po mojem načrtu naj bi to bil naš zadnji skupni obrok."To je klina svežina 1,6"je pojasnila mama."Prevelika je.Ne delaj se bolj neumne kot si".In ji dam naslednjo."To je clarissa bo kar v redu.Daj mi jo".Res je bilo smešno da mama svojih hčerk ni znala pravilno poklicati po imenu pri poimenovanju posode pa ni imela nobenih težav.Če opustimo dejstvo da bi se raje precej raje imenovala Clarissa kot pa Gerri.Ampak tako pač je.Ne samo ljudje,tudi gospodinjski aparati so imeli lepša imena kot jaz.Moje sestre so bile obremenjene z podobno neprivlačnimi imeni.To je bilo povezano s tem ker naj bi bile use fantje:Tine Martin,Rika Erik,Lulu Ludwig,jaz pa Gerd.Starši so ob rojstvu use to lepo poenostavili,fantovskemu imenu so dodali le črko.Tine naj bi se najmanj pritoževala čez svoje ime,potožila se je le da je "Martina"preveč pogosto ime.Kljub usemu se je poročila z moškim po imenu Frank Meier,ki prav tako ni bil zadovoljen zaradi pogostosti svojega imena.
Frank Meier

Njuni otroci so zato imeli imena ki jih ni imel nihče drug (in jih dejansko tudi nihče ne bi hotel imeti,če uprašate mene).Imenovali s se Chisola,Arsenius in Habakuk.
Chisola

Arsenius in Habakuk

Chisola,Arsenius in Habakuk Meier.Chisola je bila stara 12 let in veliko govorila za kar pa je Tine krivila Chisolin zobni aparat,jaz pa Chisolina 4 leta mlajša brata.Bila sta dvojčka in sta neprenehoma delala hrup in svinjarijo.Kot maloprej pri kosilu.Ne bi si sicer smela delati skrbi ali bo gdo opazil da nekaj ni v redu z mano.Vsa pozornost je bila kot zmeraj obrnjena na dvojčka.Tudi če bi glavo prinesla v roki nebi nihče opazil.Habakuk je spackal rdeče zelje pod krompir in skušal to kašo posrkati s stisnjenimi ustnicami skozi razmake med prednjimi zobmi.Arsenius je s priborom tolkel po robu krožnika in se ob tem v taktu drl:"Habakuk!Pljuni!Pljuni!Pljuni!"in to je Habakuk prav čez hip nardil.Svojo kašo je ob glasnem davljenju pljunil nazaj na krožnik."Habi"!ga je opozorila moja mama."Le kaj neki si bo Patrick mislil o nas"? "Vseeno mi je kaj si misli"ji je nazaj zabrusil Habakuk in si iz zob spraskal košček rdečega zelja.Patrick je novi prijatelj moje sestre Lulu.Ko ga je Lulu prvič pripeljala s seboj sem padla z oblakov.

Patrick je bil na las podoben nekomu nekomu ki sem ga poznala.No ja poznala je mogoče preveč.Podoben je bil tipu iz dating-cafe.de,s katerim sem se nekoč srečala-Megakladivo31.Na tisto srečanje nisem imela preveč lepega spomina,zato sem Patricka najprej zgroženo gledala.
Patrick

Megakladivo31

08. avgust 2012
u50889
u50889
Next !
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
next
08. avgust 2012
EVO

Ampak Patrick ni z ničemer pokazal da bi me prepoznal.Prav tako ni bil zadržan ko me je Lulu predstavila in ko sem mu stisnila roko in rekla"res MEGA da sem te spoznala".Čeprav imam zares dober spomin na ljudi in njihove obraze,sem prišla do zaključka da sem se zagotovo zmotila.Prav od glave do pet je bil res čeden in v nasprotju z Megakladivom31 je bil videti še nekako normalen.Vsekakor pa je bil zelo skrivnosten o svojem delu."S čim se ukvarjate"ga je uprašal moj oče,Patrick pa je sproščeno odgovoril "IT".Pri mojih starših je bil že tretjič na obisku in tudi zdaj si niso upali uprašati kakšen poklic je IT.Sem pa slišala kaako je mama prej potegnila Lulu na stran."Kaj natančno dela Patrick ljubica"?Lulu je odgovorila"IT mama saj je že zadnjič povedal".Mama je vedela toliko kot prej.Vendar sem bila prepričana da je svojim prijateljicam pripovedovala kako je novi prijatelj moje sestre zelo prijete in da s svojim atijem služi veliko denarja.In da gre tokrat za nekaj resnega.Težko je bilo uganiti kaj si Patrick misli on nas.Nadel si je namreč zelo nevtralen izraz."Patrick že ve da so fantje včasih malce divji,saj je bil tudi sam učasih tak majhen pobalin"."Preden je postal IT"sem pristavila."Ampak lepo vzgojen majhen pobalin"je dodala sestra Lulu in potrepljala Patricka po roki.
11. avgust 2012
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!!!!!!!!!
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
u50889
u50889
hahaha zakon! NEXT!!!
31. avgust 2012
[img]http://www.google.si/imgres?q=happy+new+year&num=10&hl=sl&tbo=d&biw=1680&bih=949&tbm=isch&tbnid=u_-h_GAX27igrM:&imgrefurl=http://calconews.com/2012/12/21/happy-new-years-eve/&docid=9fNSHtoeqIrUeM&imgurl=http://calconews.com/wp-content/uploads/2012/12/Happy-New-Years-Eve.jpg&w=1024&h=768&ei=9NLhUNPoFIX0sgb8sYDIDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=395&vpy=127&dur=1062&hovh=194&hovw=259&tx=147&ty=96&sig=108056362640599875289&page=1&tbnh=140&tbnw=200&start=0&ndsp=40&ved=1t:429,r:2,s:0,i:90[/im
Full lepo usi praznujte in ja kj čem rečt sorry kr ni blo skor eno leto nexta in ja umm... SREČNO NOVO LETO!!!!!!!
________________________________________________________________________________
"Vsekakor"je rekel Patrick."Moj oče je dal veliko na lepo vedenje za mizo"."Hočeš reči da najini otroci niso lepo uzgojeni!?"je zanimalo Tine in se spremenljivo spogledala s svojim soprogom Frankom."Lahko še malo jabolčnega soka?"je vprašal Arsenius."Dobim,"dobim ga je dopolnila moja mama."Reče se:Ali lahko dobim še malo jabolčnega soka"?"In prosim,"sem dodala."Lahko prosim dobim jabolčni sok"?"Zdaj hočem jabolčni sok"!"Tudi jaz bi prosim sok"je rekla Chisola."Popolnoma nevzgojeni bi bilo bolj primerno"je menila Lulu."Najprej imej svoje otroke potem pa govori"se je razjezila Tine."Sem diplomirana pedagoginja"se je branila Lulu."Več kot 6 let delam z otroki.Mislim da pri temi vzgoja lahko vsekakor sodelujem"."Dekleta!"Mama je natočila Arseniusu in Habakuku jabolčni sok in flašo dala na stransko mizo."Ne začenjajte spet.Le kaj si bo o nas mislil Patrick?" Patrick je še vedno imel tisti nevtralni izraz na obrazu.Žvečil je kos svinjske pečenke medtem ko je opazoval porcelanastega leoparda v naravni velikosti ki je stal ob zelo nizki okenski marmorni polici med palmami juke v zlato belih okrasnih loncih.
________________________________________________________________________________
sorry kr je kratko ma je silvestrovo in se mi pač neda hehehe
31. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg