Forum
... In še en objem v tvojem naročju bi mi pomenil use objamem ga in moje sanje so izpolnjene... Driiin . Zazvonila je budilka in me prebudila. Zdaj pa se vam bom predstavila sem Nastja, ki sovraži svoje zivljenje hodim v šolo kjer me nihče ne mara in zaljubljena sem v naj carja naše šole.
Če bote bral napište next
05. september 2012
čem vsaj 2 nexta
05. september 2012
neeext, neeeeeext
05. september 2012
ok bom Barbi
05. september 2012
hvallla!
05. september 2012
Naj vam predstavim mojo skrito ljubezen je NAJ NAJ LEPŠI na svetu ampak kaj ko me nebi nikoli pogledal.
Ko pridem v šolo najprej zagledam Sanjo, ki se mota okol Jureta ( to je moja skrita ljubezen ) kar popenim ampak potem se zavem, da sploh nimam pravice do tega saj ne hodiva.
Raje hitro zbežim v razred in se usedem v svojo klop.
05. september 2012
a nextam
05. september 2012
next!
in tle maš eno sloko za Nastjo

05. september 2012
če ti je ušeč lahka maš to al pa drugo daš gor
05. september 2012

05. september 2012
jp 1D<3Louis lahk je ta
ta moja pa je Sanja
05. september 2012
okej
05. september 2012
Jure:

05. september 2012

Jure
05. september 2012
Ta je Matej
Imamo pa sošolca, ki je noro zaljubljen vame in mu je ime Matej ves čas skače za mano in mi ne pusti da bi se pogovarjala z drugimi fanti. Neizmerno ga sovražim ker mi je ves čas za petami zgodilo se je že tudi da mi je sledil domov in ga je moja mami videla potem pa me je ves čas zezala da hodiva no njemu bi bilo to všeč meni pa vsekakor ne.
No pojdimo nazaj v šolo imeli smo angleščino in pri tem predmetu sedim zraven Jureta, ki ves čas prepisuje od mene. Meni je to všeč učitelju pa ne zato ga ves čas opozarja.
05. september 2012
Zdaj pa še malo o moji družini imam mamo , ki se je z očetom ločila pred tremi leti ta je zdaj poročen z osebo noro na morske deklice zato je mojo polsestri ime Siren
05. september 2012
Sirena

05. september 2012
še enkrat Sirena

05. september 2012
moj oče

05. september 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. september 2012
S sestro sva v dobrih odnosih in se odlično razumeva jaz in pačeha pa ah kaj bi govorila ko je neprenesem dobesedno jo sovražim.
Vglavnem v šoli imam le eno prijateljico Mileno s katero se odlično razumem.
06. september 2012

Milena
06. september 2012
Njej povem vse čisto vse ona je edina ki ve da sem zaljubljena v Jureta, zadnič mi je celo pomagala odgnati mateja. Čudi me le to da mi ona ne pove nobene njene skrivnosti, saj pravi da sva naj naj frendice za vedno.
06. september 2012
newti so kratki ker je šola in nimam veliko časa če gdo če next naj napiše
06. september 2012
next in dej link na mojo zgodbico in na ostale pa bojo bral
06. september 2012
u105767
u105767
next
06. september 2012
nexxxxxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. september 2012
Milena in jas sva se pogovarjale in sem jo vprašala zakaj mi ne pove nobene njene skrivnosti odgovorila pa mi je da jih sploh nima ampak vsak ima vsaj eno skrivnost zato sem jo še naprej spraševala npr. v koga je zaljubljena ker ji je že prekipevalo mi je odgovorila: " Povedati ti nisem želela ker sem zaljubljena v JURETA! Zdaj razumeš zakaj ti nisem hotela povedati nisem želela uničiti najinega prijateljstva oprosti mi prosim."
Bila sem neizmerno presenečena in tudi jaz nisem hotela uničiti najinega prijateljstva zato sem ji odgovorila da ni kaj saj nemoreš preprečiti da se v nekoga zaljubiš pač sva obe zaljubljeni vanj. Milena pa je rekla da mi tega ni treba skrivati saj Jure že ve ker mu je to povedal njen brat.
09. september 2012
u105767
u105767
next
09. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg