Forum
sem Nina in napisala bom eno zgodbico prosim preberite in napišite next hehe!
dobrodošli v mojem svetu. in da nebom preveč nakladala poglejmo moje življenje....(zgodba je izmišljena)

to sem jst Nina

Stara sem 16 sem nina in predstavila vam bom svojo družino..

brat Miha

star je 17 je zabaven sicer se večkrat stepema ampak ni posledic hehe

moja starša ... Nika in Damjan

bff Daša

in še naša hiša

no..to je bilo nekaj malega o meni če pa hočete zvedet nekaj več o moje življenju pa napišite next
za začetek 2 nexta prijetno branje!

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. november 2012
next
01. november 2012
oo hvala še en next!
01. november 2012
neextej plis ka mi je ful zakon zčetk:$$
01. november 2012
hvala!
02. november 2012
nextam za prva dva bralca rexy500 in I.love.1D<33 !

Hmmm biu je mrzeu jesenski večer! jas sem se ravno odpravljala domou. hitela sem saj me je zeblo.
ko pridem domou me napadejo z vprašanji Nina kje si bila tako dougo! rekla sem ti da moreš bit pret peto uro doma se je drla mama. nisem se ozirala na njo šla v sobo in na mojga kompiča (računalnik). ni minila minuta že sem bila prijavlena na facebooki. imela sem kar 108 objau.

to je moja sobica!

preden sem pregledala vse objave in jih po možnosti še večino pokomentirala sta ura ali celo dve hitro minili. pa je vdrla v sobo mama! kot vedno ima vse proti mojmu kompiču (računalniku). in najde tisoč in en način da me zaposli recimo z pospravljanjem sobe, učenjem, brisanjem prahu, sesanjem.....blalalalla
zapre mi kompiča in me napoti proti kuhinji!

evo to pa je moj kompič

v kuhinji mi da delča še pa še! najbol me jezi ko jas pospravljam moj brat pa lahko veselo gleda tv sedi na kauču in je čips katerega potem jas sesam po tleh!!!
pospravim kuhinjo in pret spanjem me čaka še soba.............................................................................................................................NEXT??? 2 nexta...............
02. november 2012
next next
02. november 2012
še en next! pa hvala <3
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
nextt!! ušeč mi je;o
02. november 2012
next
02. november 2012
hvala vam!!
02. november 2012
nextam za vse nove bralce

pospravila sem sobo in odšla v posteljo......dougo dougo nisem mogla zaspat in na vse uzadnje tudi nisem zaspala. vstala sem se oblekla

oblekla sem to:

vzela svoj mobi odprla okno in skočila.

moj mobi:

natipkala sem dašino številko in že je zvonilo... ni se mi oglasla. hotela sem jo povabit v diskoteko. med tem ko sem čakala in razmišljala kaj bom nardila se mi je zazvoniu telefon. bilo je nakako tako:

BILA JE DAŠA.
pogovor
d-daša
j-jaz

d- kj si me klicala ( reče vsa zaspana oziroma pravkar prebujena)
j-dašika sorčy a še spiš r es sorčy js ne morm spat pa sm misla da bi šla z mano diskoteko!
d- ne da se mi.....
j-prosm, prosm, prosm
d-če si že glih ti haha! kje se dobima??glavna avtobusna postaja??
j-ok
d-čaki da se vblečem! dijo
j-dijo se vidima.

na avtobusni čakam in čakam in čakam!
pa le končno pride..bila je tako lepa hehe
pa sma odšle. v diskoteki je bilo glasno....spoznale sma nekaj ljudi in par dobrih tipčkov hahaha! dobesedno sma se zabavali !!!

plesali do jutra. ampak kmalu j e napočiu čas da se pretihotapiva domou.vsaka sma šle v svojo smer. splezala sem do okne se spravila v pižamo in še pravi čas smuknila v posteljo. v sobo je prišla mama nardila sem se kot da spim...hitro je odšla. jas pa sem res zaspala. pa me peride v času kosila zbodit brat. cela zaspana sm vstala iz postelje se preoblekla in šla na kosilo. nisem imela apetita zato niti nisem kaj dosti pojedla.
za sprostitev sem šla malo ven. hodila sem po po parku ko me je zmotiu tip iz včerejšnega diska. ime mu je bilo Luka in dobro smo se zaštekala ( rezumeli). povabiu me je na čaj. sprejala sem....in zedu se mi je zlo lep

to je on:

joj saj nevem kaj naj rečem mislim da je bila ljubezen na drugi pogled hehe...........................................................................................nextam?? 3 nexte rada vas mam! upam da vam je zanimivo pa pokomentirajte kej
02. november 2012
ta next je bedn!
se opravičujem!
02. november 2012
NEXT
02. november 2012
hvala!
02. november 2012
še dva nexta
02. november 2012
u55962
u55962
nextiii pa men je ful dobr pa ful realno
02. november 2012
hvala <3
02. november 2012
next
02. november 2012
evo nextam za use bračce
rada vas mam!!!

čajčkanje je hitr minlo.poslovila sma se in odšla vsak svojo pot. celo pot sem razmišljlala in razmišljala in se smehljala ohjoj!! on je tko zlo popown!! hodim in hodim tako zamišljeno da se skoraj zaletim v steber na pločniku hehe!
prišla sem domou! šla v sobo se vlegla na postelji in poglejmo kaj use sem ugotovila....
pozabla sm ga uprašat za telefonsko
pozabu mi je povedat kje živi
pozabla sma se dogovorit kdaj se spet srečama........oh ne kdj se boma zopet slišalal???
biu je večer in mama me je poklicala prvič, nisem je slišala, poklicala me je drugič, njen klic sem ignorirala, tretjič je pa privihrala v sobo in se mi zadrla na uho...ja kaj je ja že pridem.......imeli smo večerjo. bila sem vsa zasanjana in samo samo sem razmišljala o njem! še dobro da so me spomnili da imam na mizi krožnik z hrano ki ga morem po jest! zvećer dougo nisem mogla zaspati. dougo u noč sem videla njegove sinje modre oči, njegove mehke svetle lase njegov vonj parfuma.......pa sem le zaspala....sanjala sem kako me je poljubiu in kako sma bila par kasneje sem ga videla kako me je prevarau...še sreča da sem s iz te grozlivke hitro zbudila....se oblekla in še preden se je kdorkoli zbudiu odšla iz hiše...upala sem da ga bom kje videla in res! videla sem ga v parku sedeti z enim dekletom...vrjetno prijateljico hotela sem donjega..a mi je do tega kmalu minilo ko sem videla kako se je poljubljau z dekletom ki je sedelo zraven njega.... nekaj časa sem ga z sovzami v očeh gledala in v glavi so se mi vrtele vse mogoče misli potem sem se sunkovito obrnila. a bilo je prepozno! videeu me je! hoteu je da grem tja iskala sem vse mogoče izgovore da ne gram ampak na vse je našeu rešitev pa naj bo izgovor še tako dober.........šla sm tja predstaviu mi je punco jas sem pa komaj zadrževala svoje težke souze ki se mi bi skoraj usipale po licu...
punci je bilo ime nastja bbila je lepa suha...vse!

nastja:

končno sem lahko mirno odšla. stekla sem do daše in ji povedala vse tragedije! jokala sem souze so mi tekle policu kot da bi zunaj deževala daša me je poskušala potolažit ampak ni ji uspelo

nextam??? tri nexti pa nextam upam da vam je znaimivo
02. november 2012
u18680
u18680
Next.
02. november 2012
hvala ker bereš!
02. november 2012
next!
02. november 2012
next
02. november 2012
en next še pa nextam upam da vam je zanimivo
02. november 2012
NEEEXT.!!
02. november 2012
u111151
u111151
next
02. november 2012
odpravim se domau. pred vreti obrišem souze in stopim v hišo. nič več nisem bila zasanjana. počutila sem se kot da sem mrtva kot da sem nič! zaklenla sem se v svojo sobico in ves dan nisem šla ven.. mama je poklicala zdravnika češ da sm bolana ker nič nejem in sem zaprta v sobi že od jutra. nobenemu nisem odklenila sobe niti zdravniku....
danes me ni interesirau (zanimau) niti mojm kompič (računalnik). nisem se mogla sprijazniti da ni moj in jaas nisem njegova.

kaj češ...ko sem končno stopila iz sobe so me takoj napadli z vprašanji kaj se ti je zgodilo zakaj si takšna..??? takoj sem se obrnila in zaloputnila z vrati..nisem jih razumela vedno se vtikajo v moje življenje jas se pa počutim dovol staro da zmorem sama ureedit svoje težave....čeprav sem v tem trenutku mislila da jih nemore nihče niti jas sama....nisem hotela iz hiše saj ga nisem več hotela videt z tisto punco! minili so trije dnevi pa mi zazvoni telefon in zopt...

nextammmmmmmmmmmmm??? 4 nexti..
02. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg