Forum
u113670
u113670
Ime mi je Dominique Michelle Ognjevita (Dominika s poudarkom na drugi i)

sem privlačna 24 letna punca, z rjavimi lasmi (ki si jih pogosto barvam) in z modro sivimi očmi. živim v ogromni vili, kjer živim z še 30 prostitutkami. Ali vsaj striptiz plesalkami. V velikanski dvorani (kjer mamo oder) prirejamo plese in igre. Moja največja želja je, da bi postala igralka. Direktor Vile po imenu Hiša Ognja (zelo smo strastni) mi obljublja, da bom lahko postala igralka, nkega dne.

tej zgodbi se lahko pridružiš tako, da napišeš kako ti bo IME, PRIIMEK, ki ga boš uporabljala v Hiši Ognja (Ognjevita za primer, lahko imaš ime Ella Kristalna ali nevm kaj) , koliko boš STARA, in kaj boš delala (prostitutka, plesalka,služabnica, čistilka, kuharica) vabiteljica-vabi ljudi, naj obiščejo našo vilo) in pa DAR. ta dar je predvsem majhen dar, nobenega nevidnega, pogovarjanja z živalmi, letenja. recimo dar, da odlično kuhaš....

če se prijavi kakšen fant, je lahko direktor, ali pa gost, ki prihaja na obisk k prostitutkam ali gledalec striptiz plesov.

Boš samo bral/a, ali tudi sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2013
u113670
u113670
primer-
Ime - Dominique Michelle
priimek - ognjevita
starost - 24 let
delo - igralka in pevka (plesalka po potrebi)
dar - Dominika ima dar za igranje in petje.
23. januar 2013
u113670
u113670
in potem napišeš, ali se boš prijavil in pisal za svoj lik, ali boš le ustvaril svoj lik, za katerega bom jaz pisala in ga uključla v zgodbico
23. januar 2013
Ahley Melody
23 let
Slika- profilna
Delo- Pisateljica melodij (spremljevalna pevka)
Dar- Poseben posluh za glasbo in igranje na kitaro in klavir, mal za petje
Pišem s tabo
23. januar 2013
u113670
u113670
odlično!
23. januar 2013
u113670
u113670
lahko začneš pisat
26. januar 2013
ti moreš začet, ker je tvoja tema. Pa js sm glih začela nekje drugje pisat
26. januar 2013
u113670
u113670
kje?
26. januar 2013
My wolf story in po mojem bom napisala tudi za zmaje ali zmajeve jezdece
26. januar 2013
u113670
u113670
ja, lepo bi bilo
26. januar 2013
u113670
u113670
Villy Berks je naš 'direktor'.
Villy- Dominika, naroči Ashley, da napiše melodijo za tvoj najnovejši musical. Scenarij je že napisan in upam da ga že znaš. predstava bo v soboto čezštiri dni. do takrat hočem vse narejeno.
js-vredu g.Berks
v visokih petkah sem odštorkljala po hodniku in zapiralaa vrata sob, v katerih so bile prostitutke. zavila sem na stopnišče v spodnje nadstropje in v levo krilo dvorca. to krilo je bilo (spodnje nadstropje ) samo za služinčad (zgornja nadstropja) pa zame, Ashley melody, pisateljko scenarijev in direktorja. stekla sem v Ashleyino sobo , oziroma pravi apartma.
js- Ashley, Ashley!! napiši melodijo za ta scenarij!
pod nos sem ji pomolila scenarij in ji rekla, da ima samo tri dni. v petek je generalka v soboto pa nastop.
js-če se bo izšlo slabo, bo ostalo kot je, če se izide dobro, morda dobimo kaj denarja, in če se izide odlično dobima midve službo v kakšnem gledališču!!!

moja naječja želja je bila igrati v filmu ali v gledališču. pustila sem en izvod scenarija na njeni mizi, sama pa sem stekla čez hodnik in vstopila v mojo sobo (oziroma apartma) vrgla sem se na posteljo in brala scenarij.....
26. januar 2013
Ravno sem se hotela odpraviti k Emmi, ko je nekdo potrkal na vrata. Odprla sem in skozi vrata je stopila ravno ona. "hay. Kaj novega?" jo vprašam. "Ja Ashley. Napiši melodijo za ta scenarij." pod nos mi je pomolila scenarij, in mi rekla da imam samo tri dni časa. Potem se je odpravila učit scenarij. Ogledala sem si ga, in ga nekajkrat prebrala. Začela sem igrati na različne inštrumente in peti ob melodiji če se bo ujemalo. Na koncu sem rabila dan in pol časa, ker sem najboljša sem najbolj hitra sploh pa ne vem kako je šefu uspelo pripraviti tako dolg scenarij. Tokrat je moralo biti vse popolno. Poklicala sem Emmo naj pride zapet, da vidim če se vse ujema. Kmalu je vstopila v sobo jaz pa sem vklopila posnetek melodije. Melodija se je odlično prepletala z nenim glasom. Na koncu sem vsa vesela izklopila glasbo in skočila k Emm.Bili sva zelo veseli. To je bilo popolno.
Če bo tako, bova lahko šli delat v gledališče ali kaj bolj pomembnega, kot sva si vedno želeli.
26. januar 2013
sorry za kratek next
Bye
26. januar 2013
u113670
u113670
čau, dobr je
26. januar 2013
u113670
u113670
nalednji dan ob 10. zjutraj, sem stekla nazaj k Ashley. Dala mi je muziko jaz pa sem zraven morala zapet dele iz musicala. melodija se je odlično prepletala z mojim glasom. Ashley je dobro opravila in to v kratkem času. KO sem končala pet, sva bili obedve ponosni in veseli. Njena melodija se je krasno skladala z scenarijem in z mojim glasom in moj glas je pel brez napake. Objeli sva se in se smejali.
26. januar 2013
u113670
u113670
popoldan smo imeli vajo in in Ashley je igrala na klavir. Jaz sem zapela pesem iz 1. prizora. G. Berks je bil zadovoljen. Šivilje so mi naredile pomankljiv kostum (ki naj bi zgledal zapeljivo) in uprizorila sem prizor med 1. in 2, dejanjem. potem je prišel na vrsto 3. prizor. zapela sem ob spremljavi Ashleyine kitare. G. Berks ni bil zadovoljen z mojo izgovorjavo besede Poraz. rekel je da preveč poudarim R. ko sem pela pesem , ki je spadala k 3. dejanju, pa G. Berks ni bil zadovoljen z Ashley. rekel je, da igra prepotiho. jaz sem bla jezna, ker me je ustavil med petjem, Ashley pa je bila jezna, ker jo je motil pri igranju. Potem je igrala glasneje, a je rekel, da igra preglasno. in da kitara preglasi moj glas. vstala sem in se zadrla da tako ne mislim delat. prijela sem Ash pod roko in skupaj sva šli iz dvorane.
27. januar 2013
u113670
u113670
boš nextala ti?
15. februar 2013
ok sam neka preberem
15. februar 2013
u113670
u113670
oki
15. februar 2013
Popoldan smo imeli vajo. Igrala sem na klavir in vse je šlo čudovito. G. Berks je bil zadovoljen z nama. Šivilje so nama naredile kostume. Emm je dobila pomankljivega, meni pa so naredile rdečo oblekico do kolen, ki je bila ob pasu ozka in je bila strastno rdeče barve. Na srečo mi je bila obleka udobna saj ne vem kako bi drugače igrala. Emm je uspešno uprizorila 1. in 2. prizor. Pri 3. prizoru bi Emm morala zapeti ob spremljavi moje kitare jaz pa bi morala tiho peti z njo. Kar sredi pizora naju zmoti gospod Berks in me nazmrja da igram pretiho. OMG! Temu cepcu bi razbila kitaro na glavi če bi lahko. Bila sem res jezna! Kaj pa on ve. Potem sem igrala glasneje in Berks je spet začel lajati name (njegov priimek je super za to, saj v angleščini pomeni Bark-lajanje) da igram preglasno in se ne sliši Emminega petja. Emm je naenkrat vstala in se nekaj zadrla potem pa je vstala in me zvlekla iz dvorane. "Kaj delaš?" sem jo vprašala. "Ta mi že ne bo več ukazoval!" se je začela dreti. "Nastopiti morama, da dobima kar želima!" sem ji hotela vbiti v glavo in na koncu sma se napotili proti dvorani. Šef naju je čakal. Tri krat sva zvadli prizor in takrat je bil bolj zadovoljen. Končno.
15. februar 2013
u113670
u113670
ful dobro..!
15. februar 2013
u113670
u113670
Ash me je prepričala, da sem se vrnila nazaj v dvorano. tam sva še trikrat vsak prizor zvadile, da je bil končno g. Berks brez pripomb. po končani vaji je že bila noč in odpravila sem se spat.
NEDELJA -dan nastopa

bila sem živčna in med sem jedla na žlice (da bom imela navlaženo grlo in lep glas) preoblačila sem se iz ene obleke v drugo. obleka za prvi prizor sestavljen i treh dejanj. obleka za 1. dejanje tretjega prizota in tako dalje....enkrat bela obleka, ki je vse skrivala, drugič rdeča in zapeljiva obleka. pol ure pred predstavo je pome prišla Ashley. skupaj sva povadili še pesem iz drugega dela četrtega dejanja v tretjem prizoru. Nato sem se oblekla v pravo obleko in šli sva na oder.
15. februar 2013
potem nexxtam mogoče
15. februar 2013
u113670
u113670
ok
15. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg