Forum
No tuki bom objavjala članke novinarjev iz virtualne bradavičarke...zatiste, ki niste člani..

BUNKELJNI SO NAS SKORAJ POKONČALI

Včeraj opoldne je Ministrstvo za čaranje in sicer Komisija za registracijo čarovnikov bunkeljskega porekla zagnala pravi preplah,zaradi treh v črno oblečenih moških. Ministrstvo je mnenja, da gre za napad BUNKELJNOV čeprav je to skrajno nemogoče. Aurorji so domnevanja, da so bili bunkeljni pod imperatorjevo kletvo ter, da so bili na Ministrstvo pripeljani od jedcev smrti. Zadano nalogo, ki so jo po vrnitvi zavesti povedali bunkeljni je, da naj bi na Ministrstvu sprožili eksploziv to je eden izmed tistih bunkeljskih orožij. Naslednji dan so te tri bunkeljne našli mrtve, prste naj bi imel Saj Veste Kdo. Po podatkih družin teh treh bunkeljnov je razpad čarovniškega sveta bil čisto blizu zato, ker naj bi bunkeljske družine zagotavljale, da je zato kriva čarovnija. Ministrstvo si je po zagotovilu novinarjev, da je čarovniški svet ni odkrit, precej oddahnilo. Minister za čaranje obljublja, da bodo za nepričakovane ter nezaželjene ljudi na ministrstvu bolj pazili. Ministrstvo priporoča, da se ljudje pozno v noč, ne zadržujejo zunaj. Morebitni napadi se širijo to ni le edini resnejši, napad, še veliko več jih pričakujemo tako, da se poskušajte držati nasvetov ministrstva.
INTERVJU Z MINISTROM
Novinar: Kakšnega mnenja ste glede napada? So bunkeljni sami prišli na Ministrstvo?

Minister: Seveda je skoraj nemogoče, da bi bunkelj brez čarovniških moči prišel na
Ministrstvo.Velika možnost je pa, da je za ta nepričakovani napad imel prste vmes
Saj Veste Kdo.

Novinar: To je torej vaše mnenje. Kaj če bi se zgodilo, da bi bunkeljni sami prišli na
Ministrstvo, ker so nas razkrinkali.

Minister: To pod nobenim pogojem ni mogoče bunkelj, ki nima čarovniških moči in
denarja ne more vstopiti na Ministrstvo.

Novinar: Hvala za vaše odgovore in potrpežljivost.
To so bile besede Ministra za čaranje. Pogovarjali smo se tudi z aurorji, ki so podobnega
mnenja vendar vendar trdijo, da je početje treh bunkeljnov kriva tudi imperatorjeva
kletev.

INTERVJU Z AURORJEM MCMILLANOM:

Novinar: Ste prepričani, da je šlo za imperatorjevo kletvo ali so bili bunkeljni prisiljeni
v to, za nas usodno nalogo?

Auror McMillan: Povsem sem prepričan, da to drži kajti bunkeljni pod imperatorjevo
kletvo ne bi izdali našega čarovniškega sveta.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
čE VAS JE PRITEGNILO, si poglejte virtualno bradavičarko!
http://www.bradavicarka.si/
Ko si to pogledate, pojdite na registracijo:
http://www.bradavicarka.si/applications/registration

Tako vam ne bo treba brati moje teme, tam pa se boste itak zabavali!!!!!!!!!!!!!
22. september 2014
next
24. september 2014
no če hočeš, se prijavi! Veseli bomo novih članov
24. september 2014
NA SLEDI BAZILIKU
Kot že veste, se je pred kratkim razširila novica, da je Bazilisk med nami. Vsi strokovnjaki ga iščejo. Mi novinarji pa poročamo vam. In pred kratkim smo slišali govorice, da naj bi čarovnik Jack Licke videl Baziliska en dan po tragediji, ki se je zgodila 5 čarovnikom. Seveda smo se odločili, da malce povprašamo, saj bi nas ta sled lahko pripeljala bližje bitju, da bi ga končno ujeli in čarovnike in bunkeljne rešili pred nevarnostjo.
Čarovnik Jack Licke naj bi en dan po tragediji, ki se je zgodila 5 čarovnikom (Michele,Mark,Sandra,Charlie in Fred, o tem smo že poročali v Preroških novicah) videl Baziliska. S prijatelji se je odpravljal nazaj domov z neke zabave in na poti naj bi zagledal Baziliska. Seveda nismo imeli dvomov, vsaj dokler nismo ugotovili, da nihče od njegovih spremljevalcev ni zagledal tega bitja. Zdelo se nam je čudno, zaradi česar smo povprašali ministrstvo:

Mi: Pozdravljeni! Slišali smo, da naj bi Jack Licke zagledal Baziliska. Kaj menite o tem?
On: Oh! Ne že spet!
Mi: Kaj želite s tem povedati?
On: Dogodek z gospodom Lickom!
Mi: Da, kaj je z njim? Ali je resničen?
On: Ko bi le bil! To bi pomenilo, da smo Bazilisku bližje, kar pa žal nismo.
Mi: Kaj natančno pa se je sploh zgodilo?
On: Tega sicer nismo želeli razglašati naokoli, ampak je zadeva preprosto preveč pomembna, da bi jo kar tako izpustili. Gospod Lick je bil pod vplivom alkohola! Zato njegovi spremljevalci niso ničesar videli.
Mi: Torej nas je gospod Lick zavedel?
On: Da, res je. S tem primerom smo potratili preprosto preveč časa in sedaj niti nismo sigurni glede Baziliska. Drugače pa ministrstvo trdno spremlja celotno področje čarovniškega in bunkeljskega sveta in ko bodo novice, upajmo da resnične, vam bomo sporočili.
Mi: Tole pa je zadnje vprašanje: Ali bo gospod Licke kaznovan za svoje dejanje?
On: Seveda bo imel denarno kazen, o ostalem pa bo odločal sodnik.
Mi: Hvala vam najlepša! Nasvidenje!
On: Nasvidenje!

O Bazilisku torej še nič novega. Seveda smo zaradi pripetljaja tudi izgubili sled, a se na ministrstvo in njegove vezi, ki so vsepovsod zanašamo in upamo, da bodo to nevarno bitje kmalu ujeli.
24. september 2014
next
08. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg