Forum
Živjo sem Ema. Moja bff je Pia. Ta zgodba bo govorila o naju,o muckama,konjih kot že veste po naslovu. To je moja prva zgodbica in upam da vam bo všeč.
Jaz(Ema):

Pia(bff):

Muca Mura(moja):

Muca Sivka(Pijina):

Kobila Brina(moja):

Kobila Pikica(Pijina):

G. Joger:

G. Novak:

(Dala sem samo glavne osebe)
pa začnimo:
Nekega dne sva se z mojo BFF Pio sprehajale po gozdu s Muro in Sivko. Pogovarjale sva se o tem kaj bi počele za počitnice. Ker nisva dobile ideje sva šle k meni domov pojesti večerjo. Povedale sva mojemu očetu ki je takoj dobil zamisel. Rekel je:"Kaj pa če bi šle taborit?" Čudno sva se spogledale ampak sva se vselej nasmejale in pokimale. Rekel je še:"Lahko si izposodita konja in ranča Ravnikar" To pa sva bile še posebej vesele saj imava zelo rade konje, muce pa sta naju v sanjah pregnale z svojim mjauu. Že naslednji dan smo šli pogledat na ranč Ravnikar: Vstopili smo v hlev. Ampak kaj?? je to šala?? skoraj vsak boks je bil prazen........

rabim 3 nexte
jih dobim?

Vam je zgodbica všeč?Jo nadeljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. januar 2013
nextttii pikicaa mojaa <333
24. januar 2013
u57082
u57082
Neext.
24. januar 2013
še 1 next
24. januar 2013
next
24. januar 2013
next
24. januar 2013
u116794
u116794
next pa supr je :*****
24. januar 2013
oki za moje prve bralke
__________________________________________________________________________________

Z Pio sva hitele do konca hleva pa je bilo le 4 konji. Zaslišali smo ropotanje. Pogledali smo nazaj in g. Ravnikar in še en možakar sta prijela vsak po enega konja in ju odpeljala v vozni boks. Zato sta ostali samo dve kobili. G. Ravnikar je prišel nazaj nas lepo pozdravil ter pogledal zadnji dve kobili. Kar solze so mu tekle. Oče ga je vprašal kaj je narobe, odgovorli je: "G. Novak je kupil to zemljišče in moremo se odseliti zato oddajam konje. Pa vi kaj želite?" Oče je rekel:"Kako žalostno. No Ema in Pia bi rade za vikend šle taborit in bolj zanimivo bi bilo če bi odjezdile še kam s konji. Bi si lahko sposodili konja?" Lastnik pa je odgovoril: "Seveda lahko kar vzemite ju za vedno...tako ali tako ju bom moral prodati" Vse vesele sva se s Pio spogledale pogledale mucke ter očija ki je.....
________________________________________________________________________________

3 ali več nextov
kritike/pohvale
24. januar 2013
super je...NEXT
24. januar 2013
u116794
u116794
next pa res je fuuuuuuul dobr
24. januar 2013
next
pohvala
24. januar 2013
next
24. januar 2013
bom ju3 nextala se mi zdle ne da pa dol iz compa morm it
čaw čaw
24. januar 2013
Next
24. januar 2013
next
25. januar 2013
......seveda prikimal. Obe v en glas:"jej!". Ker sva imele s sabo spalne vreče,šotor... Sva že takoj odjezdile. Poslovile sva se od mjega očija in z malo težav odjezdile proti Regratovem travniku. Z nama so jezdile tudi muce, a naju je prepletalo možgane. Kaj hoče g. Novak z zemljiščem. Prišle sva do travnika. Utoborile smo se. Ko je bila že tema sva svojima kobnilama izbirale prave imena:"Kaj če bi bila moja Tadeja?" sem rekla. "Ne to ni tako zelo dobro ime za kobilo." mi je posvetovala Pia. Ko sem po tihem času premišljevanja...:"Že vem,že vem tvoja naj bo Pikica tvoje ljubkovalni ime." Pia se je nadtem navdušila:"Ema zakaj tvoja ne bi bila Brinaa to je tvoje ime ki si ga hotela dati sestri." Tako sva sklenili da bo tako tudi ostalo.

dobim kej next-ov??
kakšna vprašanja?
kritike/pohvale?
25. januar 2013
u116794
u116794
next <3 <3
FUL DOBR JE!
itak da pohvala! <3
25. januar 2013
tnxx
25. januar 2013
next
25. januar 2013
jujjj
25. januar 2013
next
25. januar 2013
next
25. januar 2013
https://www.scotty-molly.si/sl/galerija?petId=6607
a lajkate prosim moojo Belami zloo vm bom hvaležna
sory k oglašujem
26. januar 2013
u108102
u108102
next+nova bralka
26. januar 2013
tnx za vse nexte pa pohvale
next posvečam novi bralki
_________________________________________________________________________________

Ko sva pozno v noč odšle spat kar nisem mogla zatisniti oči. Še kar sem premišljevala kaj hoče g. Novak z zemljiščem? Še vedno mi ni bilo jasno. Ko sem kar naenkrat zaslišala hrup. Pogledala sem iz šotora in...ojoj videla sem avto ki ga je vozil g. Novak. Nisem hotela zbuditi Pie zato sem vzela Brino. Čisto potiho sva hodile ob cesti ki je pripeljala do kmetije g. Jogerja. Spreševala sem se: "Kaj ima pa od prste vmes?" Približale sva se hlevu ko sem na hlev videla prislojeno desko...pogledala sem jo bolj podrobno..."Kaj tega ne more storiti!" ...

vas zanima??
dobim next-e?
27. januar 2013
sorry za kratek next
27. januar 2013
next
27. januar 2013
●ѕ ριкαcнυ* ѕє вσνα ρσяσčιℓє
●ρσяσčιℓє ѕє вσνα 27.2.2013
● ℓιηк: http://www.igre123.com/forum/tema/najlepsa-poroka-pie-%28-pikachu.-%29-in-eme-%28-mr-.perfect-%29/49614/
● ρσяσкα ηα ρσνєzανι!
27. januar 2013
u108102
u108102
next
28. januar 2013
next
28. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg