Forum
''natepla te bom Gabrielca!'' je zakričala od piva mama Vanja.''Mama kaj sem ti naredila?'' sem jo vprašala in se stisnila v kot. ''Od veselja srček te bom in bo ROM POMPOM!'' spomnila sem se otroštva kako me je vedno ulovila in me z metljo tepla. Zajokala sem in se drla ''NA POMOČ!'' ter v debelih solzah pobegnila v park kjer sem imela še najbolše moje zatočišče pred mamo, saj ni imela sreče saj se je ene petkrat zrušila in si poškodovala lobanjo, samo še po njene pijače in za očeta hodi v trgovino. Vedno sem se je bala in še dan danes se je. ''Si uredu?'' sem zaslišala za sabo ljubek glas,''niti ne...'' sem rekla in se obrnila. Za sabo sem zagledala punčko ki je imela blond lase''kaj pa je bilo?'' je vprašala dosti previdno.''mama...'' sem rekla in gledala v tla. ''mhm... Poznam to, mooja mama enako'' je rekla in reke še dodala''Prav vedno grem v park, da me mama ne natepe sem Lucia'' je rekla jaz pa sem ji odgovorila'' jaz sem Tjaša, in enako jaz grem tudi sem edino nekako zatočišče pred mamo'' rekla je ''poglej nazaj imam brata Carlosa,''prikazal se je iz drevesa dosti postaven in lepot... fant. in rekel
19. julij 2014
next
23. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg