Forum
Kʟᴇ ʙᴏᴍ ᴘɪsᴀʟᴀ ɴᴀsᴠᴇᴛᴇ﹐ ʟᴀʜᴋᴏ ᴍɪ ᴘɪšᴇᴛᴇ ᴘʀᴏʙʟᴇᴍᴇ ᴀʟɪ sᴛʀᴀʜᴏᴠᴇ ʙᴏᴍ ᴠsᴇ ᴘʀᴏʙᴀʟᴀ ʀᴇšɪᴛ ᴘᴀ ᴘɪsᴀʟᴀ ʙᴏᴍ ɴᴀsᴠᴇᴛᴇ ᴢᴀ ᴛᴏᴘ ʟɪғᴇ
ρєт σѕησνηιн ρяανιℓ zα ρяєžινєтנє:
1. נєנ, ριנ, žνєčι σявιт, мσℓι, ℓנυвι χD
2. Nιкσℓι ηє ρσgℓєנ ηαzαj.
3.Nιкσℓι ηє נєנ яυмєηєgα ѕηєgα
4. ηє вєяι gяσzιℓנινк ρяє∂ ѕραηנєм
5. вσ∂ι тяєzєη ιη υžιנ νѕαк мσмєηт ν ℓαנƒυ χ∂

NEXT?
14. december 2014
next
aja mem en problem:
moj brat kadi in se bojim staršm povedat
14. december 2014
α ση νє ∂α νєš ∂α кα∂ι?? тє נє ѕтяαн ∂α вι тє ηαℓσмιℓ? νєм ∂α ѕє ѕℓιš čυ∂η αмραк мєη вι вℓσ ν υžιтєк ρσνє∂т ѕтαяšєм- кєя вι gα zαščιтιℓα. Pσνєנ, кσ вσѕтα z мαмσ αℓι σčιנєм ѕαмι ηє ѕρяєнσ∂υ, ρσνєנ, ρα ρσѕкявι ∂α νѕαנ тяι ∂ηι ρσ тєм z вяαтσм ηιѕтα ηιкσℓι čιѕтσ ѕαмα (кєя вι тє ℓαнкσ ηαℓσмιℓ)
14. december 2014
ok hwalla
14. december 2014
υραм ∂α ѕє вσ ∂σвя яαzρℓєтℓσ вяєz кαкšηιн мσ∂яιc... ѕєנ ηєωєм čє נє ℓιн тνσנ вяαт тαк αмραк ѕαм ѕкℓєραм ηωм кєя čє ѕι ηєυραš ... ѕαм ѕкℓєραм χ∂
14. december 2014
imam še en problem
14. december 2014
Jp kr napiš- če bi raj na zs pa na zs
14. december 2014
v šoli je en nasilen učenec in enkrat se je že spravil name povedala se učitlci in ravnatlci ampak ne odneha in zdaj me je tudi močno pretepel in se spravil n mojo bff ker pa je zanjo dobro le najboljše sem jo hotele branit pa me je ful brcnu.in zdaj nočem hodit v šolo ampak moram pa ne vem kaj naj naredim povem učitlci za varstvo?
14. december 2014
σмg. נѕт вι тσ ηя∂ιℓα (ησ נѕт, αмραк נѕт мαм ƒυℓ мσčєη кαяαктєя ρα ѕι ƒυυυℓ υραм тυ∂ мαℓ ρяєνєč ρσѕтανιт zαѕє, čє ηιмαš тαzgα кαяαктєяנα ѕι мαувє ηє вσš υραℓα, αмραк): ηαѕℓє∂ηנιč кσ тє ηαρα∂α gα вяcηι тנα ѕρσ∂αנ, тσ ƒαηтє ηαנвσℓנ вσℓι, ρσтєм ρα zвєžι. Sєνє∂α ιѕтι ∂αη VSE TO ρσνєנ νѕєм- мαмι, υčιтєℓנιcι, яανηαтєℓנιcι... ιη נα, zмєηι ѕє zα ναяѕтνσ...
14. december 2014
ok točno tko bom nardila no pa še dobro da sm najhitrejša punca v razredu
hwalla
14. december 2014
Ja pa napiš mi razplet (če želiš) da me nebo pobral od firbčnosti
14. december 2014
ok
14. december 2014
aja pa mam sošolko ki se važi pa gleda ko sova pa grem na isti bus postaji gor pol se še mi pa smeji pa še eima tam govori grdestvari o meni in zdaj me je sram
14. december 2014
яαzυмєм тє мαм נѕт тυ∂ єηє ραя тαкιн ѕσšσℓк- ƒяєη∂ιcαм ρσνєנ ∂α ηι яєѕ. Sℓєנ кσ ρяєנ ѕє вσ яαzνє∂єℓσ ∂α gσνσяι ℓє ℓαžι, ιη ηєנ тє ηє вσ ѕяαм- к∂σя тє zαяα∂ι ℓαžι zαƒякανα мυ ∂σкαžι ∂α ηι яєѕ
14. december 2014
ok hwalla pa ti si profesijonalka
14. december 2014
Hah mam izkušnje iz RES VSEH možnih situacij pa ker vedno nekak pridem skoz lohk delim izkušnje kako prideš skoz
14. december 2014
tole je neki kar te vsaj mene gane

Ali veš, da če nekomu zavidaš, to pomeni, da ti je ta oseba dejansko všeč? Ali veš, da imajo tisti, ki na prvi pogled izgledajo zelo močni, v bistvu zelo občutljivo srce in so zelo ranljivi? Ali veš, da tisti, ki vedno branijo druge, v bistvu rabijo nekoga, ki bo branil njih? Ali veš, katere tri besede je najtežje izreči: Ljubim te, Oprosti mi in Pomagaj mi Ljudje, ki jih izgovorijo to resnično potrebujejo in občutijo moč teh besed. To so ljudje, ki se jih mora spoštovati in ceniti. Ali veš, da ljudje, ki drugim delajo družbo in drugim pomagajo, v bistvu sami potrebujejo družbo in pomoč? Ali veš, da so ljudje, ki nosijo rdeča oblačila, bolj samozavestni? Ali veš, da ljudje, ki nosijo rumena oblačila uživajo v svoji lepoti? Ali veš, da želijo ljudje, ki nosijo črno, ostati neopaženi in potrebujejo tvojo pomoč in razumevanje? Ali veš , da se tvoja pomoč drugim vedno vrača dvojno? Ali veš, da ti tisti, ki te najbolj potrebujejo, ne pomenijo ničesar? Ali veš, da je lažje napisati nekomu, kaj čutiš, kot pa da bi mu to povedal v obraz? Ampak ali veš, da te besede pomenijo veliko več, če jih poveš v obraz? Ali veš, da so stvari, ki jih je najtežje narediti ali povedati, vredne več od najdražjih stvari, ki jih lahko kupiš z denarjem? Ali veš, da boš gotovo dobil vse tisto, za kar boš lepo prosil? Ali veš, da lahko uresničiš vse svoje sanje, da se lahko zaljubiš, postaneš bogat, ostaneš zdrav, če verjameš v svoje sanje. Presenečen boš, kaj vse si sposoben narediti!
29. december 2014
Hudo <33
29. december 2014
Aneda je
29. december 2014
kako ti napišem na zasebnem če te nimam za prjatlco
14. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg