u58662
u58662
next
30. september 2012
Zvečer sem se lepo oblekla in prišla v restavracijo, kjer sta bila zmenjena Leona in Percy. Kmalu sem jo zagledala. Bila je živčna in vsakih 5 minut je ruknila malo flaško viskija. "Leona! Ne smeš!", "Ti si tudi to delala, ko si šla na prvi zmenek z Willom.", "Prav. Samo, da ne boš krivila mene, če bo dal odpoved in se ti ne bo oglašal na telefon.", sem rekla. Zasmejala se je in nato zagledala Percyja. Madona! Bil je tako sexy! Zraven njega je bil njegov najboljši prijatelj. "Leona, kako je ime njegove prijatelju?", "Cole.". Prišla sta do naju in Percy me je takoj privlačno pogledal ampak Leono je pogledal čisto obsedeno. Cole je bil do mene prijazen in tudi do Leone. Usedli smo se za mizo. jaz sem bila bolj tiho in Cole tudi. Leona in Percy pa sta na veliko in široko razpravljala o glasbi, filmih, službi in njunih hobijih. Zdelo se je, da sta popolna drug za drugega. Potem pa me je Cole ogovoril: "Se nisi ti pred kratkim poročila?", "Ja pred približno 1 mesecem.", "Kako te je zasnubil?", "No, peljal me je v restavracijo, pokleknil, pripravil lep govor in mi dal vrtnico in prstan.", "Super! William, ne?", "Ga poznaš?", "Videl sem njegove slike v reviji in tudi v reviji je bilo objavljeno, da se bosta poročila.", "Oh, ja. Imaš punco?", "Ja. Zasnubil jo bom.", "Veeliko sreče.", sem mu zaželela. "Brigitte, rada bi govorila s tabo.", mi je rekla Leona. Šli sva k šanku, kjer si je naročila še en viski. "Percy, bi me rad pospremil domov.", "In?", "Naj ga povabim gor?", "Mlad in energičen. Itak!", Okej. Lets start the party!", je rekla in šla do njega. Poslovili smo se. Zame je bil le prijeten večer v družbi, za Leono pa začetek razmerja.
Percy:

Cole:

30. september 2012
neeeeeeeeeeexttttttttttttt
30. september 2012
še 3 nexte
30. september 2012
u73295
u73295
neeeeext
30. september 2012
2 nexta plz
30. september 2012
Next
30. september 2012
1 next še
30. september 2012
u74711
u74711
nekśyyy
01. oktober 2012
next!
01. oktober 2012
Dobila sem SMS. Naomi! Pogledala sem ga in pisalo je:
ETHAN ME JE ZASNUBIL!!!
Hitro sem ji nazaj napisala, da sem vesela zanjo in, da ji želim čim lepši zakon. Ko sem prišla domov, sem slišala kreganje med Betty in Melom. Hitro sem šla k Betty, ki je vsa živčna norela po hodniku, v joku. "Betty!!! Kaj je?!", sem rekla in jo stisnila k sebi v objem. "Mel... Mel...", "Kaj je z njem?", "Vara me!!!", je zavpila. Obrnila sem se in ga pogledala čisto zgroženo. Že je začel noreti: "Ne varam te!!! Zakaj misliš, da te???", se je drl. "EJ, VIDVA!!!", sem zavpila, da sta oba utihnila. "Betty, zakaj misliš, da te vara?", "Po cele noči ga ni. Briga ga zame!", se je začela dreti. "Mel, je to res?", "Res je, da me cele noči ni ampak to ni zato, ker sem pri drugi ženski!!!", "Zakaj pa?", "Res hočeš vedeti??? Betty!!! Vse si pokvarila! Želel sem, da bi bilo to presenečenje! Cele noči delam zato, da bova lahko nekam šla skupaj!!!", se je zadrl in stekel ven iz hiše. Betty se je začela tresti in za nekaj minut prenehala jokati. "Zakaj ga nisem poslušala... ZAKAJ???? Kaj je narobe z mano, da vedno vse pokvarim!!!", je spet začela. Objela sem jo in stisnila tesno k sebi.
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. oktober 2012
neext
01. oktober 2012
še 3 nexte
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttt
01. oktober 2012
2 nexta plz
01. oktober 2012
u74711
u74711
nekśty